PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا اين پلير انقدر ارزونه؟!

EHBB
05-09-2008, 14:48
سلام
من دنبال يه mp3پلير خوبم
به نظر شماMP3 Zoltrix Zling FX 4 GB بهتره ياcreative zen neon 2GB
زولتريكس 50تومن و كريتيو 87 تومنه
طرفداراي زولتريكس ميشه به من بگن اين پلير چرا اينقدر ارزونه؟؟:8:

H A M E D
05-09-2008, 15:05
سلام
من دنبال يه mp3پلير خوبم
به نظر شماMP3 Zoltrix Zling FX 4 GB بهتره ياcreative zen neon 2GB
زولتريكس 50تومن و كريتيو 87 تومنه
طرفداراي زولتريكس ميشه به من بگن اين پلير چرا اينقدر ارزونه؟؟:8:
اونقد هم ارزون نيست. شما اگه قيمت واقعي واردات اين اجناس رو بدوني نميگي ارزون.

كريتيو بيشتر به خاطر امكاناتش گرونتره. البته كيفيت رو هم نبايد ناديده گرفت. اما به نظر من بهتره آدم دوتا جنس بي كيفيت بخره تا يدونه جنس خوب با قيمت دوبرابر.

sltavakoli
05-09-2008, 15:28
اونقد هم ارزون نيست. شما اگه قيمت واقعي واردات اين اجناس رو بدوني نميگي ارزون.

كريتيو بيشتر به خاطر امكاناتش گرونتره. البته كيفيت رو هم نبايد ناديده گرفت. اما به نظر من بهتره آدم دوتا جنس بي كيفيت بخره تا يدونه جنس خوب با قيمت دوبرابر.

البته این فقط نظر شما.

همیشه کیفیت اول پوا دوم.اگه پول نداری صبر کن ولی بعد یه با کیفیت بخر.

استبداد
05-09-2008, 16:12
كريتيو بيشتر به خاطر امكاناتش گرونتره. .

اما معمولا" مارک ها کمتر معتبر(مثل زولتریکس)

به نسبت پولشون امکانات بیشتری میدن

osmaan
06-09-2008, 10:00
باید ببینی امکانات برات مهمه یا کیفیت و اینکه تا چقدر می خوایی خرج کنی
اگه کیفیت مهمه ولی پول برات مهم نیست من کاوون رو بهت پیشنهاد میکنم
ولی اگه کیفیت با پول برات مهمه کریتیو خوبه
زولتریکس هم اطلاعی ندارم

seymour
06-09-2008, 21:46
مارک هایی مثل زولتریکس ، مارک های معتبری نیستند ... شهرت این مارک ها صرفا منطقه اییه ... مثلا توی یه کشور خاص یا فرضا فقط توی خاورمیانه ... بازارشون در همین حده و فروش و بردشون هم در همین حد ... کیفیت اینها هم از همون فرمول " هرچی پول بدی آش می خوری تبعیت می کنه " .. طبیعتا برای رقابت با مارک های معتبر تر ، اینا دوتا وزنه مهم در اختیار دارن ؛ یکی اینکه یه عالمه امکانات باربط و بی ربط توی دستگاه جای بدن تا مصرف کننده جذب بشه (چون تجربه نشون داده که مصرف کننده در کشورهای در حال توسعه مثل ایران ، بیشتر تنوع امکانات رو دوست داره تا کیفیت) و دوم اینکه هزینه ها رو پایین بیارن (چون همون مصرف کننده قیمت واسه اش مهمتر از کیفیته) ...

با این حساب مارکی مثل زولتریکس ارزونتر از creative هستش .. و این در حالیه که خود creative بعنوان یک مارک معتبر ، جزو مارک های نسبتا ارزون حساب میشه در بین رقبای اصلی ؛ با این حال کیفیتش اونقدر بالا هست که راحت بتونه رقابت کنه ...

EHBB
09-09-2008, 22:54
با تشكر از همه دوستاني كه پاسخ دادند
مودمم سوخته بود اينه كه تاخير داشتم
ميشه معايب و مزاياي هر دو برند زولتريكس و كريتيو بهم بگيد؟ بجز كيفيت صدا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اينجا ميتونيد اون پلير زولتريكس رو ببينيد
پيشاپيش از جواب همتون ممنونم

آنتی
09-09-2008, 23:29
به نام خدا
سلام خدمت دوستان
يك ضرب المثل چيني ميگه :ما هنوز آنقدر پولدار نشديم كه جنس ارزان بخريم !!!!!!!!!!!
موفق باشيد

seymour
11-09-2008, 12:10
با تشكر از همه دوستاني كه پاسخ دادند
مودمم سوخته بود اينه كه تاخير داشتم
ميشه معايب و مزاياي هر دو برند زولتريكس و كريتيو بهم بگيد؟ بجز كيفيت صدا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اينجا ميتونيد اون پلير زولتريكس رو ببينيد
پيشاپيش از جواب همتون ممنونم
نمیشه مزایا و معایب دوتا مارک رو مقایسه کرد ... باید در مورد دو تا محصول این کار رو انجام داد ... مثلا فلان محصول از creative در مقابل فلان محصول از زولتریکس ... اما بهرحال تفاوت اصلی همون کیفیته .. یعنی همونطور که در پست قبلی گفتم ، مارک های متفرقه همون امکانات مارک های معتبر رو دارن و تازه یه چیزایی هم بیشتر (فیلمبرداری و عکاسی و بازی و ماشین ظرفشویی و ...!) ... اما از نظر عمر باتری ، کیفیت صدا و تصویر , ثبات و پایداری سخت افزار و نرم افزار ، پشتیبانی انلاین و گارانتی ، رابط کاربری ، شیکی ، هدفون و... مارک های معتبر (مثلا creative) مطمئنا بسیار موفق تر از مارک هایی مثل زولتریکس هستند ...

همین حرفا در مورد مدلی که لینکش رو گذاشتی صدق می کنه ..

EHBB
12-09-2008, 15:59
مرسي سيمور جان قانع شدم كه مارك معتبر بخرم. ميشه از كريتيو يه مدل معرفي كني كه بدون كابل و بدون نرم افزار به كامپيوتر وصل شه. باتريش شارژي باشه . line in داشته باشه حداقل حافظش 1گيگ و قيمتش زير 100 تومن باشه؟ ميتوني از بقيه ماركهاي معتبر هم بگي. ممنون

seymour
13-09-2008, 16:27
بین کارای creative من گزینه ای تو ذهنم نمیاد که همزمان بدون کابل و شارژی باشه ؛ ضمن اینکه Line in هم قابلیتی کمیابیه فقط که بعضی ها دارن... یعنی مثلا v100 رو داریم که کابل نمی خواد ولی قلمی می خوره (line in هم داره ) ... T200 هستش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه تهران هستی ، iriver هم مارک خیلی خوبی در این زمینه اس .. مثلا T7 هستش که کیفیت و امکانات خوبی داره :

ضمنا سونی هم چند مدل توی دامنه پایین قیمت داره که کیفیت و ظرافت خیلی بالایی دارن ... مثلا NWD-B100 (که نیازی به نرم افزار نداره خوشبختانه - چون بقیه کاراش توی این دامنه نرم افزار می خوان)

سامسونگ هم u3 رو داره ... که خب از نظر کیفیت صدا شاید یه درجه پایین تر از بقیه باشه ...

تکرار می کنم که اینا line in ندارن اکثرا ... کلا ترکیبی از امکانات شاید همیشه بدست نیاد (شارژی-Line in - بدون کابل - بدون نرم افزار -...)

EHBB
13-09-2008, 19:06
سلام ميدونم دارم خيلي اذيتتون ميكنم شرمنده.
به نظر شما T200بهتره يا B100 سوني؟

هيچكدوم از اينا شارژر ندارند يعني بايد جدا بخرم اگه شارژر ارزون بخرم چه بلايي سر پليرم مياد؟

seymour
14-09-2008, 21:42
نه داداش .. مزاحمتی نیست ...

به نظر من B100 بهتره ... به نظر میاد کیفیت صدای بهتری داشته باشه ...

بله - شارژشون از طریق همون کامپیوتره ... شارژر جداگانه هم ممکنه مشکل بوجود بیاره و هم ممکنه کلا کار نکنه با دستگاهت (بخصوص در مورد سونی) ...

EHBB
15-09-2008, 20:09
آخه من يكي از دلايل مهمم واسه پلير خريدن اينه كه پاي كامپيوتر نشينم.
از يه فروشنده راجع به شارژر پرسيدم.گفت مارك كريتيو حدود 15 تومنه. اگه T200بگيرم با شارژر كريتيو بازم اشكال داره.
من در حال حاضر شهرستانم ميخوام بگم واسم از تهران بگيرن ميخواستم بپرسم آيا شما ميدوني كه T200 قابليت جلو عقب بردن در يك تراك رو داره يا نه؟ B100چطور؟

seymour
16-09-2008, 13:44
خب بله - طبیعتا اگه در حد 15 تومن هزینه کنی ، هم creative و هم سونی ، شارژر AC دارن ... که خیلی هم خوبه ...

بله - هر دو این قابلیت رو دارن ...

EHBB
21-09-2008, 12:38
خب به نظر شما بهترين mp3پلير كريتيو كه باتري شار‍‍‍‍ژي بخوره كدومه؟
آخه T200 عمر باتريش به نظرم كمه؟
شما قيمت zen ston plus 4GB (با اسپيكر) رو داريد؟ از خير بدون كابل گذشتم! به نظرم اين از بقيه بهتره نه؟

seymour
22-09-2008, 11:54
به نوعی حق با شماست ، عمر باتری حدود 12 ساعت واسه یه mp3 player کمه ...

بله - اون مدل استون اسپیکر دار انتخاب خوبیه .. قیمتش باید حدود 85 تومن باشه ...

گزینه دیگه (با کابل) : neeon2 از creative ... راستی یه گزینه بی کابل دیگه : سامسونگ U3