PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رمــوز اسـماء الهی

reflex
05-09-2008, 13:47
ضمن عرض سلام خدمت دوستان عزیزم امیدوارم طاعات و عبادات مورد قبول خداوند مهربان واقع بشه.
مطلبی رو از سایت تبیان بصورت PDF واستون جمع آوری کردم که در مورد خواص و معانی اسماء الهی هستش.از دعای خیرتون بنده رو هم بی نصیب نگذارید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

alizshah
05-09-2008, 15:46
دستت درد نکنه
منظوزتون اسما اعظم الهی هست ؟

ایدون
05-09-2008, 15:53
دستت درد نکنه
منظوزتون اسما اعظم الهی هست ؟
البته و میشه با اسم اعظم هر کاری که در حالت عادی نمیشه انجام بدی فقط که عربیت باید خوب باشه چون خدا اسم غیر عربی نداره.

alizshah
05-09-2008, 15:57
البته و میشه با اسم اعظم هر کاری که در حالت عادی نمیشه انجام بدی فقط که عربیت باید خوب باشه چون خدا اسم غیر عربی نداره.

نه دانلودش کردم کتاب فهمیدم

reflex
05-09-2008, 21:07
دوستان عزیزم در مورد اسم اعظم الهی خیلی مطلب هست که اگه یه سرچ بفرمایید ملاحظه خواهید فرمود.اما چیزی که به نظر میرسه منطقی تر از بقیه مطالب باشه اینه که اسم اعظم همون اسمی هست که انسان از ته دل و جان و با اخلاص خدای خودش رو مخاطب قرار میده.مثلا داستانی راجع به این موضوع هست که نقل شده در تفسير ابوالفتوح رازي که: شخصی از حضرت امام صادق علیه السلام پرسيداز اسم اعظم.حضرت فرمود: در اين حوض سرد برو، او در آن آب رفت و هر چه خواست بيرون آيد فرمود که منعش کنند، تا گفت: يا الله أغثني، فرمود: اين اسم اعظم است؛ پس اسم اعظم به حالت خود انسان است.

ایدون
05-09-2008, 21:29
دوستان عزیزم در مورد اسم اعظم الهی خیلی مطلب هست که اگه یه سرچ بفرمایید ملاحظه خواهید فرمود.اما چیزی که به نظر میرسه منطقی تر از بقیه مطالب باشه اینه که اسم اعظم همون اسمی هست که انسان از ته دل و جان و با اخلاص خدای خودش رو مخاطب قرار میده.مثلا داستانی راجع به این موضوع هست که نقل شده در تفسير ابوالفتوح رازي که: شخصی از حضرت امام صادق علیه السلام پرسيداز اسم اعظم.حضرت فرمود: در اين حوض سرد برو، او در آن آب رفت و هر چه خواست بيرون آيد فرمود که منعش کنند، تا گفت: يا الله أغثني، فرمود: اين اسم اعظم است؛ پس اسم اعظم به حالت خود انسان است.
تو عزبستان حوض سرد؟ شاید یخ از سیبری آورده بودن؟!!

reflex
06-09-2008, 14:36
مدینه اگر خنک تر از اهواز نباشه گرمتر نیست.زمستونهای اهواز هم طوری نیست که آب توی حوض ها ولرم باشه و سرد سرده و طبق آمار از سال 1328 تا الان رکورد کمینه دمای اهواز 7- درجه سیلیسیوس بوده که آب حوضها یخ می بسته.حالا احتمالا زمستون بوده و آب حوض سرد بوده.

nimi_hop
08-05-2009, 15:52
آقا دستتون درد نکنه عالی بود

مارگریت
17-05-2009, 06:47
با سلام خدمت شما تلاشگران مهربان:20:
از تمام زحمات شما واقعا تشکر میکنم من میخوام اسماء الهی ودیگر موضوعات دینی و مذهبی رو دانلود کنم اما محلی پیدا نمیکنم که روش کلیک کنم و دانلود بشه فقط کد نوشته لطفا منو راهنمایی کنید:41:

***Spring***
17-05-2009, 12:36
با سلام خدمت شما تلاشگران مهربان:20:
از تمام زحمات شما واقعا تشکر میکنم من میخوام اسماء الهی ودیگر موضوعات دینی و مذهبی رو دانلود کنم اما محلی پیدا نمیکنم که روش کلیک کنم و دانلود بشه فقط کد نوشته لطفا منو راهنمایی کنید:41:

سلام ... کد نوشته شده رو در قسمت آدرس مرورگری که دارید ( مثل Internet Explorer ) کپی و بعد Enter بزنید ... یا با استفاده از دانلود منیجری که دارید ( مثل GetRight ) دانلود بفرمایید ... البته این کد چون فایل pdf داره ، بهتره که از دانلود منیجر استفاده بفرمایید ، چون فایل تو صفحه مرورگر باز میشه و بعضی وقتها باعث کندی سرعت و موارد دیگه میشه ... برای راهنمای و یادگیری بهتر به انجمنهای پایین تشریف ببرید ... موفق باشید ...

بحث های نرم افزاری و سیستم عامل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینترنت و شبکه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

aaamirrr
13-07-2009, 15:18
معنی اون جمله عربیه که دوست امام صادق گفته بود چیه؟

aaamirrr
13-07-2009, 15:23

! من فکر کنم درست متوجه نشدم. میشه بیشتر توضیح بدی؟ مگه غیر از جنبه علمی جنبه کاربردی هم داره؟! (البته منظورم معنوی نیست چون مطمئنن جنبه معنوی رو داره و میدونم)

پستهای من یکی در میون میان. واسه شما هم اینجوری شده یا اشکال از اکانت منه؟

reflex
17-07-2009, 21:32
معنی اون جمله عربیه که دوست امام صادق گفته بود چیه؟

یعنی پروردگارا به فریادم برس.