PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست پس زمینه آموزشی

فاطمه وطن دوست
04-09-2008, 15:40
سلام

من میخوام آموزش نصب فونت فارسی (.... control panel-Reginal & Language Setting ) رو به صورت عکس برای کاربر درست کنم . ولی به یه زمینه نیاز دارم . میتونید تصویر زمینه برام بزارید ؟

بعد از درست کردن عکسا با نرمافزار Director یه برنامه آموزشی درست میکنم ( موسیقی و دکمه های جلو و عقب)

Cinoheh
04-09-2008, 22:34
سلام،
شما قبل از هرچیز سایز کارتون رو مشخص کنید تا دوستانی که احیاناً می خوان دست بکار شن بدونن چی و در چه ابعادی باید درست کنن.
اگه اشتباه نکنم شما یه بک گراند ساده میخواین که بشه ازش به عنوان Theme کار استفاده کرد. درسته؟ اگه اینطوره نیاز نیست حتماً طرحی ساخته بشه، شما می تونید از تصاویر موجود در آرشیوتون هم استفاده کنید.

فاطمه وطن دوست
05-09-2008, 11:11
سلام،
سلام .

شما قبل از هرچیز سایز کارتون رو مشخص کنید

میخوام - از کادرهای مکالمه (Reginal & Language Setting ....) ، عکس بگیرم و تو این تم قرار بدم .
و بعد همه این عکسا رو ببرم تو برنامه Director ،( همراه با موسیقی وصدا )و به صورت یه برنامه اموزشی درش بیارم . طوری که کاربر بتونه با دکمه های جلو و عقب تک تک صفحات رو ببینه .
کادر مکالمه ابعادشون - 458*404هست.ودر ضمن نمیخوام تمام صفحه باشه - و ابعادش هم چندان مهم نیست .فقط بستگی داره به اینکه اون تم ابعادش چقدره . پس سایزش مهم نیست که بگم حتما در ابعاد x,y باشه فقط تمام صفحه نباشه (768*1024) نباشه. چون با توجه به رزولیشن سیستم های مختلف ابعاد کار به درستی نمایش داده نمیشه ، و بعد از این برنامه آموزشی تو نرم افزار خاصی استفاده کنم که اگه کاربر بعد از نصب برنامه دید فونتا ی برنامه به درستی نمایش داده نمیشه با دیدن این فایل اموزش ، در بخش هلپ نرم افزار مشکلش رو به راحتی حل کنه .!!!!

اگه اشتباه نکنم شما یه بک گراند ساده میخواین که بشه ازش به عنوان Theme کار استفاده کرد. درسته؟

بله همینطوره.(مفهموم اموزش تنظیم فونت فارسی در ویندوزرو برسونه )
تو تم مثلا ارم ویندوز xp و یا حتی ارم فونت استفاده شده باشه. و حالا هر چیز دیگه ای که به ذهنتون میرسه .
اگه طرح رو میتونید درست کنید ( ایدش با خودتون ) :11:

اگه اینطوره نیاز نیست حتماً طرحی ساخته بشه، شما می تونید از تصاویر موجود در آرشیوتون هم استفاده کنید.[/quote]
نه عکس با این شرایط تو ندارم.به همین دلیله که این تاپیکو تایجاد کردم.
در ضمن اینکار و به چندین هزار نفر دیگه تو یه سایت دیگه هم بدم. البته با ذکر منبع .

mahn90
05-09-2008, 11:20
لام به اينجا سري بزنين به كارتون مياد يا هنوز بايد ساده تر باشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه صبر بدين هم داخل تاپك گالري عكس يكي از رفقا خواست براتون طراحي كنه گفت تا ظهر ميزاره يه سري اونجا بزن شايد گذاشت

gap
05-09-2008, 18:10
سلام....
بفرمايين ببينين اين كه چيز ساده هستش همونجور كه خواسته بودين...در اين حال از هرجاش كه ناراضي بودين بگين.
از آدرس زير ميتونين ببينينش.

اگه مورد نظر بود بگين تا نمونه بدون نوشته هاي گپ و پي سي ورلد رو بذارم.....

فاطمه وطن دوست
06-09-2008, 06:09
سلام....
بفرمايين ببينين اين كه چيز ساده هستش همونجور كه خواسته بودين...در اين حال از هرجاش كه ناراضي بودين بگين.
از آدرس زير ميتونين ببينينش.

اگه مورد نظر بود بگين تا نمونه بدون نوشته هاي گپ و پي سي ورلد رو بذارم.....

سلام
دست شما درد نکنه ، خیلی لطف کردین . از نظر رنگ کار عالیه . مرسی - لطف کردین/

---خیلی ساده هست. میتونید تو همین طرح ، یه فضا - قالب برای قرار دادن عکس های کارد مکالمه در نظر بگیرید؟ منظورم اینه که دور عکسای کارد مکالمه یه قالب در نظر گرفته بشه . اگه خودتون ایده بهتری دارین همونو ارایه بدید.

---اون دکمه های جلو و عقب و خانه رو هم بردارین چون برای این کار میخوام از افکت ورق زدن یا دکمه های فلش استفاده کنم.

---سایز کار هم یه خورده بزرگ تر باشه لطفا ، جای دکمه و کادر مکالمه ها هم در نظر گرفته بشه .

در ضمن طرح جلد زبان فارسی بود ( یه دست که حروف فارسی تو دست قرار گرفته بود ، اونم اگه داشتین بزارین-شاید به درد صفحه اول بخوره !!!!

برای صفحه اول کار هم یه طرح طراحی میکنید دوستان ؟ دیگه متنش با خودتون. ابعادش هم که گفتم هر سایزی به جز تمام صفحه - 768*1024 ( زیاد بزرگ نباشه )

لطفا دوستان دیگه هم اگه طرحی دارن بزارن - خوشحال میشم. :46:واسه صفحه اولا !!!!!

gap
07-09-2008, 16:38
بفرمايين:
اين چطوره؟توجه:تمامي نوشته هاي گپ-پي سي ورلد و كپي رايت برداشته ميشه در صورتي كه خواستين طرح رو.
و اون توضيح هم نمونس تا ببينين.

فاطمه وطن دوست
07-09-2008, 18:12
سلام

همینوو برام میزارین ؟

دستتون درد نکنه - خیلی خوبه - لطف کردین . :11:

gap
07-09-2008, 22:45
سلام

همینوو برام میزارین ؟

دستتون درد نکنه - خیلی خوبه - لطف کردین . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بفرمايين ولي اين دفعه تو پرشين گيگ آپلود كردم با فرمت png
خواهش ميكنم_برخلاف تصورم حجمش زيادهم نشد!!!118 كيلو:دي
لينك:

gap
07-09-2008, 22:46
سلام

همینوو برام میزارین ؟

دستتون درد نکنه - خیلی خوبه - لطف کردین . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بفرمايين ولي اين دفعه تو پرشين گيگ آپلود كردم با فرمت png
خواهش ميكنم_برخلاف تصورم حجمش زيادهم نشد!!!118 كيلو:دي
لينك: