PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك!كمك! نرم افزار براي تبديل dvd به MKV

alisat80
04-09-2008, 14:50
دوستان
من براي تبديل فايل هاي با فرمت mpeg 2 و DVD به فايل تصويري با فرمت MKV نياز به نرم افزار دارم
البته نرم افزار هايي را مثل converter dvd to mkv و mkv converter را پيدا كردم منتهي اين نرم افزار ها
يا رجيستر شده نيستند و يا كيفيت dvd تبديل شده را پايين مياورند در اصل اگر دوستان دي وي دي هاي
جواهري در قصر (يانگوم) موجود در بازار كه با فرمت mkv بود را ديده باشند پس از تبديل مجدد اين فايل ها به dvd
كيفيت آنها تغيير نمي كند و فقط حجم يك dvd 4GB به 400MB تبديل مي كند اگر ممكن است من را راهنمايي كنيد
:10:

huti_421
04-09-2008, 17:36
درخواست کانورتور های صوتی و تصویری :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

از DVD Ripper ها استفاده کن

اگه میبینی برای MKV نیست اول مثلا اونو به AVI تبدیل کن بعد به MKV چون کانورتور برای MKV هست ...

pro_translator
04-09-2008, 17:45
با سلام!
نرم افزار AutoMKV رو امتحان کردی؟

از این لینک دانلودش کن: حجم: 15.22 مگابایت

*
موفق باشید!

farshif
04-09-2008, 23:33
اینا هم هست :
CXB DVD to MKV 1.0

WinMKV DVD Ripper 3.0

alisat80
05-09-2008, 16:21
با تشكر
نرم افرزار هاي شما را دانلود كردم و كانورت كردم
اما با دو مشكل روبرو هستم يكي اينكه كيفيت تصاوير پايين مي آيد و دوم اينكه صداي تصاوير قطع مي شود آيا برنامه اي وجود دارد كه كيفيت را پايين نياره و فقط حجم فايل را كم كنه و فرمت Mpeg2 را به Mkv تبديل كنه
با تشكر

farshif
05-09-2008, 16:29
با تشكر
نرم افرزار هاي شما را دانلود كردم و كانورت كردم
اما با دو مشكل روبرو هستم يكي اينكه كيفيت تصاوير پايين مي آيد و دوم اينكه صداي تصاوير قطع مي شود آيا برنامه اي وجود دارد كه كيفيت را پايين نياره و فقط حجم فايل را كم كنه و فرمت Mpeg2 را به Mkv تبديل كنه
با تشكر
دوست عزیز پایین آوردن حجم همواره با کاهش کیفیت همراه است . مسئله ای که هست اینه که بعضی از برنامه از الگوریتم خاص فشرده سازی استفاده میکنند که با کمترین کاهش در کیفیت تبدیل را انجام میدهد . معمولا این نرم افزار ها محاسبات زیادی را برای فشرده سازی انجام میدهند که ممکن است توسط کامپیوتر من و شما قابل انجام نباشه . این موردی که شما اشاره کردی به صورت اوریجینال با این فرمت تولید شده بود . این نظر منه از دوستان دیگر هم میتونی کمک بگیری.