PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامهاي براي بك اپ گرفتن اتوماتيك از يك پوشه

mahdi23
23-12-2005, 22:02
سلام بچه ها من يك برنامهاي براي بك اپ گرفتن اتوماتيك از يك پوشه مشخص در زمانهاي مشخص مي خواستم براي بكاب گيري از برنامه حسابداري قبلا از كمك شماممنونم

baba barghi
24-12-2005, 10:28
سلام دوستان
کسی این برنامه رو نداره
برای من خیلی مهم هست یک فولدر دارم که به جونم بسته است
البته خواهش می کنم برنامه ی بک آپ گیری از سی دی و یا درایو رو نگید

ممنون
بای

mahdi23
25-12-2005, 22:24
كسي نيست كمك كنه

Mikail
26-12-2005, 12:12
دوستان پس رفتن به آدرس زير و ديدن خصوصيات برنامه در جدول به من اعلام كنند كه اين برنامه يعني WinBackup Pro v2.0.1.1 خواسته هاي شما را برآورده مي كند كه لينك دانلود و كرك ان را در همين پست پس از ويرايش قرار دهم يا نه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن اين برنامه داراي حجمي حدود 20مگابايت است و بهتر است براي Backup گيري از فايل هاي و يا پوشه هاي كوچك و متوسط مورد استفاده قرار گيرد چون مثلا 100 مگابايت براي Backup گرفتن حدود 15-20 دقيقه طول مي كشد.فايل Backup گرفته شده هم فرمتي از برنامه را دارد كه با خود برنامه باز مي شود (*. w2b).قابليت پسورد گذاري روي فايل Backup شده را هم دارد.
اين هم دو تصوير از برنامه:

فكر كنم به درد اين دوستان نخورد. :sad: لينك دانلود وكرك را براي دوستاني كه علاقمند به استفاده از اين نرم افزار هستند قرار مي دهم.در ضمن برنامه با ويندوز XP سازگار است و با نگاه كردن به عكس ها فكر نكنيد برنامه ظاهر ويندوز را به مي زند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لينك دانلود:
يا
يا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لينك كرك:
بعد از كرك كردن برنامه ممكن است به پيغامي از طرف برنامه مبني بر اشكال در يكي از فايل هاي برنامه به شما گزارش شود كه با زدن دكمه Continue مي توانيد به برنامه وارد شود.(علت اين پيغام نيز كرك شدن برنامه است و تغيير يك فايل برنامه است)
يا
يا

موفق باشيد!