PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای اسکرین شات و آپلود اتوماتیک

Benygh
03-09-2008, 19:37
سلام
من نرم افزرای میخوام که با چند کلیلک عکس بگیره و با یک کلیک هم آپلود کنه ولینک بده !
نیازی به مرورگر نباشه !
ممنون میشم !

Benygh
04-09-2008, 23:03
همچنین نرم افزاری هست و یا من بیهوده دنبالش هستم ؟

rezaete
04-09-2008, 23:28
میشه با snag it عکس بگیری و با پیکاسا آپلودش کنی . لینکش رو هم میتونی از توی کامپیوترت بگیری اما به این صورت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدواسه دیدن عکس وارد محیط سایت پیکاسا میشه و فکر نمیکنم بدرد سایت یا وبلاگ بخوره . اما پیشنهاد میکنم آپلودر سایت عصر جوان رو از سایت download.com بگیری و امتحانش کنی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

rezaete
04-09-2008, 23:38
341 نتیجه برای image uploader

Benygh
05-09-2008, 00:30
میشه با snag it عکس بگیری و با پیکاسا آپلودش کنی . لینکش رو هم میتونی از توی کامپیوترت بگیری اما به این صورت :
سلام
پیکاسا برای همه بازه دیگه ! مگه نه ؟ چون من با Image Bot فایرفاکس این کار رو میکنم که معمولا بعضی از افراد نمیتونن ببینن ! و مشکل ساز میشه !
باید پروفایل درست کنم ! به زودی نتیجه رو میدم ! خود Snag it چیزی نداره که بشه هم عکس گرفت هم فرستاد ؟
من این تاپیک رو وقتی زدم وقتی دیدم تو GPU-z ورژن جدیدش با یک دکمه عکس میگرفت برات و اپلود میکرد و اون موقع بود که تکنولوژی رو بهتر حس کردم و خواستم این حس همیشه با من باشه !

rezaete
05-09-2008, 00:43
وقتی با پیکاسا آپلود میکنید میتونید تصمیم بگیرید که همه ببین یا کاربرای خاص . با snag it هم میتونی توی ftp ،email ، اکسل ، ورد ،پاورپوینت ، مسنجر ، کلیپ بورد و یکی دو جای دیگه خروجی بگیری .
دیروز هم نسخه ی بتای نرم افزار پیکاسا روی سایت گوگل اومد اما میدونی که ، از آی پی ایرانی نمیشه دانلود کرد . من رو یپارسااسپیس آپلود کردم :

Benygh
06-09-2008, 14:59
سلام
بلاخره دانلود کردم و از این نرم افزار فعلا راضی هستم ! البته تست کامل نکردم ولی قابلیت های نهفته ی فراوانی داره !
ممنون از رضا جان بابت معرفی این نرم افزار !