PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سورس کد کتابخانه مجازی (پروؤه دانشجویی اکثر دانشگاه ها)

ahmadirad1365
03-09-2008, 16:17
پروژه کتابخانه
سلام
همراه این پست براتون یک فایل ضمیمه کردم که حاوی پروژه ایجاد کتابخانه مجازی است و با سی شارپ هم نوشته شده است
ذکر نکات زیر رو ضروری دونستم:

سعی کردم بسیار بسیار در کد نویسی ساده عمل کنم از این رو از کمترین قابلیتهای C#.net استفاده کردم.
این پروژه کتابخانه یک وب اپلیکیشن است و در داخل فیلی که ضمیمه کردم دو نسخه متفاوت بر اساس بانک اطلاعاتی که استفاده کردم وجود داره یعنی هم نسخه ای که از اکسس استفاده کردم و هم نسخه ای که از sql استفاده کردم موجود است
من این فایل رو برای بالا بردن سطح دانش عموم اینجا قرار دادم پس لطفا از آن اگر تونستید استفاده های مالی بکنید ، نکنید!!؟

اگر کسی درباره من جمیع علوم رایانه به غیر از سخت افزار کمکی خواست خوشحال میشم با هم دوست بشیم :10:

:5:دریافت :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نسخه جدید و شاید هم پایانی کد کتابخانه مجازی که قولشو داده بودم هم آماده شد که عکسشو دارید میبینید.
و از اونجایی که گوگل این صفحه رو خوب برای جمله "سورس کتابخانه مجازی" ایندکس کرده از این رو با اجازه مدیر بخش تایپینک جدیدی براش درست کردم.
به هر حال آدرسشو برای دانلود همین جا گذاشتم اما بهتره برای اطلاعات بیشتر به آدرس زیر بروید.
برای کسب اطلاعات بیشتر

برای دریافت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kimiadara
29-09-2008, 16:53
salam
man source code saerch page ro to C# mikham,agar source in ketabkhone ham bashe mamnoon misham dar ekhtiyaram bezarid
baraye payan nammam mikham

Bill Gates
29-09-2008, 18:57
سلام
مرسی جالبه! :31: واسه من و غیره لازمه! :31:

اگر اون آموزشت هم این وقت اجازه داد بزار تا دلمون پر نور بشه! :31: :31:

ahmadirad1365
30-09-2008, 02:00
salam
man source code saerch page ro to C# mikham,agar source in ketabkhone ham bashe mamnoon misham dar ekhtiyaram bezarid
baraye payan nammam mikham

سلام
لطفا فارسی بنویسید
بعد به سوالات زیر پاسخ بدهید؟

صفحات استاتیک است یا داینامیک یعنی اطلاعات اون از دیتابیس تامین میشه یا توی خود صفحه موجود است؟
از چه دیتابیسی باید استفاده کنید؟
جستجو برای یک صفحه مشخص رو میخواین مثلا صفحه تماس با ما یا نه جستجو برای یک عبارت یا موضوع؟

برای یک موتور جستجوی خوب باید حداقل دید از کار به وجود بیاید!؟
در ضمن اگه استاد شما سواد گل مرادی داره!!!! میتونید با استفاده از ابزارهای آماده به هدف خود برسید.
در ضمن حداکثر تا 2 ماه دیگه توی همین پست سیستم کاملی از کتابخانه مجازی رو برای دانلود میزارم چون باید همچین چیزی رو در آذر ماه تحویل بدم.:20:

86114247
30-09-2008, 02:10
می خواستم خواهش کنم اگه می شه پروژه رو برای من هم بفرستید . البته به آدرس email
naji.maryam@gmail.com
با تشکر

پروژه کتابخانه
سلام
همراه این پست براتون یک فایل ضمیمه کردم که حاوی پروژه ایجاد کتابخانه مجازی است و با سی شارپ هم نوشته شده است

ذکر نکات زیر رو ضروری دونستم:
این پروژه رو من برای یکی از داشنجویان آی تی نوشتم و طبق اصرای که داشت سعی کردم بسیار بسیار در کد نویسی ساده عمل کنم از این رو از کمترین قابلیتهای C#.net استفاده کردم.
این پروژه کتابخانه یک وب اپلیکیشن است و در داخل فیلی که ضمیمه کردم دو نسخه متفاوت بر اساس بانک اطلاعاتی که استفاده کردم وجود داره یعنی هم نسخه ای که از اکسس استفاده کردم و هم نسخه ای که از sql استفاده کردم موجود است
من این فایل رو برای بالا بردن سطح دانش عموم اینجا قرار دادم پس لطفا از آن اگر تونستید استفاده های مالی بکنید ، نکنید!!؟
اگه حال و حوصله ای بود برای اولین بار شاید کمکی آوزش کد نویسی بر اساس آخرین شاهکار ابزار برنامه نویسی ماکروسافت یعنی silverligt (نمی دونم دیکتشو درست نوشتم یا نه!) در آینده نه چندان نزدیک ارائه بدم
اگر کسی درباره من جمیع علوم رایانه به غیر از سخت افزار کمکی خواست خوشحال میشم با هم دوست بشیم :10:

:5:دریافت :

Ultimator
30-09-2008, 12:52
اگر کسی درباره من جمیع علوم رایانه به غیر از سخت افزار کمکی خواست خوشحال میشم با هم دوست بشیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز همین که به این انجمن میاید و مارو خوشحال میکنید هم ما ازاطلاعات شما استفاده میکنیم و هم میتونیم دوست های خیلی خوبی برای هم باشیم :)

ahmadirad1365
01-10-2008, 13:13
می خواستم خواهش کنم اگه می شه پروژه رو برای من هم بفرستید . البته به آدرس email
naji.maryam@gmail.com
با تشکر

با عرض معذرت وقت نیکنم دوباره فایلو برای شما بفرستم
به زودی (یکی دو ماه دیگه) ورژن جدیدترش رو در همین جا قرار میدم

soltanabdul
16-11-2008, 14:56
your frends me
bakalo2006@yahoo.com

Airin D
06-02-2010, 07:28
مرسي اين پروژه شما كلي به دادم رسيد!D:

aidyn_as
20-12-2010, 22:52
ممنون دستت درد نکنه

* DeMoN *
29-12-2010, 16:43
ممنون داداش
دست گلت درد نکنه

arda2121
08-07-2012, 07:39
آقا این لینک رو که میزنم چیزی باز نمیشه

sogolilol
14-08-2012, 10:55
salam
man barae payan namam ketebkhane online ke 1000 jeld ketab dare va 20 nafar ozv ke betonan serch konan ke aagar in ketab be reserv rafte bud ke hichi age mojod hast betoni ketabo reserv kone ke 1000 ta ketabo daram.kheyli aghabam bayad payannamamo tahvil bedam.ehtiaj be sourcesh daram.mmnoon misham komakam konid.
ba tashakor

sogolilol
14-08-2012, 11:05
سلام
متاسفانه منم نتونستم این پروژرو دانلود کنم.پایان ناممو باید تا 1 هفته دیگه تحویل دهم.واقعا به کمکتون احتیاج دارم.موضوع پروژم کتابخانه مجازی با هزار جلد کتاب با نفر عضو که بتونن کتاب رزرو کنن،اگه قبلا رزرو شده باشد کاربر جدید نمیتونه اون کتابو رزرو کنه.1000 جلد کتابو دارم.یکمیم کار کردم.به سورس اش خیلی احتیاج دارم.کمکم کنید.
با تشکر

fariba64.sa
03-09-2012, 13:52
سلام من پروژه دانشگاهیم موضوعش طراحی کتابخانه الکترونیک با c# تحت وبه، در مورد کد نویسی جستجوی کتاب و اضافه کردن به قفسه کتابها و ورود اعضاء و مدیر سایت مشکل دارم یعنی کدهایی از سایت prozhe گرفتم ولی خطا میده ، میشه لطف کنین این کدها رو برام ایمیل کنین.fariba64.sa@gmail.com
متشکرم

amirmalekohi
15-05-2013, 23:51
سلام خسته نباشین. من نمی تونم فایل های شما رو دریافت کنم. در رابط با کتاب خانه مجازی..می شه لطف کنید به ایمیل من بفرستید.ممنون می شم...سرع وقت .amir_mk72@yahoo.com..اگر در اسرع وقت بدهید..

amirmalekohi
17-05-2013, 19:25
سلام ...می شه خواهش ونک برای من پروزه رو بفرستید؟ ممن نمی تونم بازش کنم . و بهش احتیاج دارم...ممنون می شم. amir_mk72@yahoo.com

sare88
23-10-2014, 18:47
سلام
منم این پروژه رو باید واسه دوهفته دیگه تحویل بدم.نتونستم دانلود کنم واقعا بهش نیاز دارم.ممنون میشم یکی واسم بفرسته
elika_sedaghat@yahoo.com

sare88
23-10-2014, 23:27
بازم سلام
خیلی ببخشید
من با نام کاربری ام وارد میشم لینکهارو میبینم و میرم ولی پیغام site not found میاره.چیکار کنم؟خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید