PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 2ksports:topspin3

Armin 2008
03-09-2008, 16:10
در ابتدا لازم می دونم بگم که این بازی رو بعد از search کلمه top spin 3 زدم که چیزی یافت نشد پس اگه تکراری ببخشید.

مهمترین سوالی که قبل از خرید این بازی باید از خودتون بکنین اینه.شما یک ورزشکار یا بهتر بگم یک تنیسور هستید یا نه.شما از بازی های راحت با کنترلی اسان خوشتون می اید یا با[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]زی سخت و نفس گیر با کنترلی سخت یا حرفه ای.اگه جواب شما اینه که من یه تنیسورم که دوست دارم پیشرفت کنم و عاشق کنترلی سخت اما نفس گیرم پیشنهاد من به شما انجام 2ksports:topspin3 هست.بازی فوق حرفه ای برای افراد وارد و البته کاربلد.
اولین چیزی که پس از گذاشتن dvd درون کنسول توجه شما رو جلب می کنه تاریخ و زمان ساخت بازی هست که از سال 2006 تا 2008 هست که نشان از وقت زیادی هست که بر روی بازی گذاشته شده .
حال می رسیم به منوی بازی ساده اما بیانگر حس بازی.زمین تنیسی خالی که انواع بازی بر روی اون به چشم می خوره.
کنترل. 10/ 9
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه یه یازی خور حسابی باشین حتما با کنترل virtual tennis 3 اشنایین ساده اما جذاب. اما 2ksports پایش را فراتر از حد انتظار گذاشته.بشخصه فردی عجولم و جز یکی دو مورد practice بازی رو انجام ندادم.پس با این پیش زمینه وارد بازی شدم که در کمال حیرت سه گیم را شش بر صفر واگذار کردم که البته ناراضی نبودم چون با یک achievment رو برو شدم!!!کنترل بازی بدین گونه است (در نسخه ی 360)
Aضربه ای محکم و البته حرفه ای می زند که بیشتر مواقع با ان سرکار دارید.X ضربه ای کات دار می زند.
Y ضربه ای چیپ !!!می زند و که به نظر بنده سخت ترین حرکت بازی است .ترکیب این دکمه ها با برخی مثل Rیا LT ضرباتی محکم و بسیار حرفه ای می زن.
گرافیک. 10/ 5/9
در یک کلمه شاهکار و واقعا در سطح تیم ملی!!!از جزییات صورت باریکن که به عالی ترین شکل ممکن صورت گرفته تا عرق چهره یا انیمیشن شخصیت ها که شبیه ترین حالت ممکن رو داره همه و همه شاهکارند(بودن ارفاق)دیگر نکته پویایی تصاویر است که خیره کننده اند.
زمانی که بر روی رس لیز می خورید یا گرد وخاک از زمین برمیخیزد شما حیران می گردید و تبریک می گویید به سازنده ی بازی.
اینجانب تاکنون تنها تعداد انگشت شماری بازی مشاهده کرده ام که در ان عرق صورت بازیکن را هم درست کرده باشند.حرکت موی بازیکن هم که قربونش برم عالی.
صدا. 10/6
شاید این بخش به خوبی بخش های دیگر نباشد اما باز هم عالیست.زمانی که با توجه به تعداد تماشاچیان صدا متفاوت است یا در زمین تنیس پاریس داور به زبان فرانسه صحبت می کند و ...باز هم باید افرین گفت اما گاهی همین صداهای عالی هم تکراری شده و روی اعصاب گرامیتان راه می رود.
تعدد بازیکنان و زمین.10/9 (امتیاز دهی مخصوص 360 و فقط به خاطر نبودن نادال)
زمانی که یک ارشیو 40 نفره در مقابل شماست چه می شود گفت؟؟بازیکنانی مثل FEDERER .SHAPAROVA.HENIN.BLAKE.RODDICK.MAURESMO همه هستند(جای نادال تو نسخه ی 360 خالی.)
زمین ها هم که دیگر شاهکار جز کاپ دیویس تهران !!!هر جایی که فکر کنید دارد.
نکته منفی اینکه نادال در نسخه ی 360 نخواهد بود:18:و اختصاصا برای PS3 هست.(این یکی واقعا حال گیری عظیمی هست)
سیستم:

سبک: ورزشی
سازنده:pam development
ناشر:2ksports

Armin 2008
03-09-2008, 16:24
نمی دونم جاش اینجاست یا نه ولی.
لینک دانلود بازی که توسط S A A M عزیز گذاشته شده بود .تو انجمن دانلود بازی (برای 360)

Top Spin 3 PAL XBOX360-STRANGE
HTML کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

4039
25-11-2008, 21:37
سلام
آیا این بازی برای pc هم منتشر میشه؟

vegas
25-11-2008, 21:49
سلام
آیا این بازی برای pc هم منتشر میشه؟
خیر فقط برای کنسول این بازی منتشر شده !

4039
25-11-2008, 23:17
خیر فقط برای کنسول این بازی منتشر شده !

آره متاسفانه فعلا خبری از ریلیز این بازی مهیج برای pc نیست . الات تو تالار گفتگوی شرکت سازندش بودم .کاربرا میگن خبری نیست فعلا .
جدا خیلی حیفه که برای pc نیاد.گیم پلی هاش نشون میده یک سرو گردن از virtual tennis 3 بالاتره.حرکات بازیکنا خیلی نرم و طبیعیه .

Mostafa NBA
26-11-2008, 00:40
2ksport نشون داده که توی بازی اسپورت رودست نداره.حیف که برا PC نمیاد.