PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برداشتن عرق روي صورت

AKBAR_56
03-09-2008, 16:05
سلام دوستان من چطوري مي تونم عرق روي صورت يا ابرو را بردارم بدون اينكه عكس خراب بشود

aram_nfs
03-09-2008, 16:34
سلام دوست عزیز

برای حل این مشکل باید از روتوش استفاده کنی که اگه سرچ کنی توی بخش آموزشی می تونی پیدا کنی

این هم چند نمونه از آموزشها

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

شاد باشی و آرام

Saeed kmss-D
03-09-2008, 17:00
سلام...

دوست عزيز اين كار نيازمند اينه كه ما از قسمت هاي اطراف شكل و تصوير براي پوشوندن اون قسمت هاي استفاده كنيم.
براي اينكار از ابزار هايي مثل Clone Stamp ، Healing Brush ، Copy/Past و ... .
به صورت مستقل نميشه اين عمل رو اموزش داد،
فقط اگه مقدوره عكس رو بزاريد تا من و دوستان كمك كنيم!

موفق باشيد ♥♥♥

جادوگر جوان
03-09-2008, 18:21
بهترین و راهترین کار استفاده از Clone Stamp هستش
که ابتدا درکنار اون قسمتی که میخواهید از بین بره Alt را نگه میدارید و کلیک میکنین
بعد میتونید مثل یک براش رو اون قسمت اضافی بکشید

AKBAR_56
06-09-2008, 08:19
من بلد نيستم عكس بگزادم در ضمن روتوش هم كاملا بلدم ، با روتوش نمي شه دونه هاي عرق را پاك كرد من 1000 بار امتحان كردم ولي نشد

Saeed kmss-D
06-09-2008, 10:14
سلام...

من بلد نيستم عكس بگزادم در ضمن روتوش هم كاملا بلدم ، با روتوش نمي شه دونه هاي عرق را پاك كرد من 1000 بار امتحان كردم ولي نشد

شما عكستو تو سايت آپلود عكس مثل
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید آپلود كن و آدرس عكس رو بعد از آپلود اينجا قرار بده!

موفق باشي♥♥♥

mohsen770
06-09-2008, 17:21
حتما میشه....
مگه میشه نشه...؟؟
از فتوشاپ هر کاری بر میاد....
شما عکس رو بذارید ، فرداش آمادست ....!
اینجا همه استادن....

AKBAR_56
07-09-2008, 07:45
ببخشيد اگر عكس تمام رخ نيست من يك دانه عكس داشتم توي ابرو خيلي عرق داشت پيداش نكردم حالا چند دونه عرق گزاشتم توي ابرو

aram_nfs
07-09-2008, 14:15
دوست عزیز اگه منظورتون از عرق همین باشه به راحتی میشه با استفاده ترکیبی از Clone Stamp و بعد Healing Brush اون رو رفع کرد.

به این شکل که ابتدا نمونه از از جایی همرنگ اون قسمت با استفاده از Clone Stamp بر میداری و بعد با Healing Brush با نقاط اطراف هماهنگ می کنی. البته باید به یاد داشته باشی که اندازه BRUSHET در حالت خیلی کوچیک باشه و کار رو در حات زوم انجام بدی. مخصوصا توی این عکسی که گذاشتی به خاطر کوچیک بودن سایز عکس باید کمترین اندازه براش رو استفاده کنی.