PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در شیرینگ اینترنت

hadidevil
03-09-2008, 12:54
سلام به همه دوستان پس سی ورلدی :11:

دوستان من میخواستم که از یک کانکشن (اکانت ای دی اس ال) دوستم در یک شهر دیگه برای خودم استفاده کنم.
لطفا اول از همه بگید که آیا این کار اصلا امکان پذیر میباشد؟
و اگر میباشد لطفا کامل توضیح دهید پیشاپیش ممنون

ما هر دو مودم Adsl داریم یکی (ارائه دهنده) Corecess
و خودم Symphony (Sy 602)

که هر دو از کابل Lan استفاده میکنیم.

من چطور میتونم از اکانت خریداری شده توسط اون استفاده کنم
باز هم ممنون لطفا نا امیدم نکید :31:

hadidevil
03-09-2008, 15:08
لطفا کمک کنید
خیلی مهمه

HR
03-09-2008, 15:22
فکر نکنم بشه !! ... حتی اگه همسایه هم باشید نمیشه !! منظور اینکه نمیتونید از اکانت اون استفاده کنید ... حتی اگه از یک آی اس پی باشید ...

hadidevil
03-09-2008, 15:27
مطمئنید!؟
من که شنیدم با Share کردن اکانت میشه !

montazermandeh
03-09-2008, 20:32
اصلاً به یک شهر دیگه که هیچی حتی تو شهر خودتونم نمی تونید با یکی دیگه share کنید
share مال وقتیه که تو یک طبقه در یک ساختمون در مثلاً دو تا اتاق بخواین از طریق دو تا کامپیوتر متفاوت از اون مودم استفاده کنید

MeHrDaD_MeNaY
05-09-2008, 13:53
فکر میکنم که شما اگه آی پی valid داشته باشید میتونید یه v pn درست کنید و دوست شما با استفاده از دیال آپ به شبکه شما وصل بشه و از اینترنت استفاده کنه

microsoft_solution
06-09-2008, 00:58
به نظر من این روش امکان نداره چون وقتی خط دوست شما را رانژه می کنند براش account و password تنظیم می کنند.
و فقط با اون شماره می تونید وصل شه به اینترنت و این امکان وجود نداره که شما از تهران ازش استفاده کنی...ولی
فکر کنم مهرداد جان درست بگه ...یه امتحان بکن ...فکر کنم با --- بشه...ولی کلن این کار فایده نداره
چون شما اگه با دایل وصل بشی به اینترنت دوستت و اگه هم بتونی از ADSL اون استفاده کنی باز هم پهنای
باندت تغییر نمیکنه!!!!!!!
پس بیخیال شو! فقط برو خودت ADSL بگیر!

تازه سرعت شما از دایل کمتر می شه چون وی پی ان یک فرایند رمز نگاری رو روی پکت ها انجام می ده که وقت می گیره و سرعت میاد پایین! و زمان بیشتری طول می کشه که پکت ها به مقصد برسند!