PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حرفه ای ها جواب بدن!!!!!

harimehamid
03-09-2008, 09:45
با سلام خدمت همگی

من یه مشکل خیلی عجیب دارم اونم اینه که وقتی سیستمم رو روشن می کنم مانیتورم هیچی نشون نمی ده بعد از حدود 10 ثانیه تازه مانیتور روشن می شه و اون صفحه ای که آرم مایکروسافت هست رو نشون می ده اما صفحه پر از خطه و گیر می کنه حالا جالب این جاست که به محض این که ریست می کنم درست می شه یعنی در کل این طوری بگم که من برای هر دفعه روشن کردن سیستمم باید دو بار روشنش کنم تا بالا بیاد اشکال از کجاست؟

در ضمن این راه حل ها رو هم استفاده کردم جواب نداد
1) تعویض ویندوز 2) آپدیت درایور کارت گرافیک 3)نصب درایور مانیتور!!!!!!!
این مشکل رو هر کی بتونه حل کنه می فهمم واقعا یه چیزی بارشه:41:

hardware2000
03-09-2008, 21:03
از کارت گرافیک عزیز مطمئن باش.

shahab_blaster
04-09-2008, 11:02
با سلام خدمت همگی

من یه مشکل خیلی عجیب دارم اونم اینه که وقتی سیستمم رو روشن می کنم مانیتورم هیچی نشون نمی ده بعد از حدود 10 ثانیه تازه مانیتور روشن می شه و اون صفحه ای که آرم مایکروسافت هست رو نشون می ده اما صفحه پر از خطه و گیر می کنه حالا جالب این جاست که به محض این که ریست می کنم درست می شه یعنی در کل این طوری بگم که من برای هر دفعه روشن کردن سیستمم باید دو بار روشنش کنم تا بالا بیاد اشکال از کجاست؟

در ضمن این راه حل ها رو هم استفاده کردم جواب نداد
1) تعویض ویندوز 2) آپدیت درایور کارت گرافیک 3)نصب درایور مانیتور!!!!!!!
این مشکل رو هر کی بتونه حل کنه می فهمم واقعا یه چیزی بارشه:41:
اول به قول دوستمون كارت گرافيك رو عوض كن ببين بازم مشكل داري يا نه

Gahir
04-09-2008, 12:07
اول به قول دوستمون كارت گرافيك رو عوض كن ببين بازم مشكل داري يا نه

شاید از رم هات باشه
چون با ریست هر چی تو رمه پاک میشه ، یه نگاهی به جایگاه رم هات بکن .

Benygh
04-09-2008, 12:30
یا بایوس رو بردار سیستم رو روشن کن و بعد از چند ثانیه خاموش و باتری رو بذار و استفاده کن !
ویا یکی از رمهات رو در بیار بعد روشن کن بعد خاموش کن و بذار و دربیار !
البته این در صورتیه که مانیتور چشمک میزنه !

SHaahin_0316
18-05-2012, 14:35
دوست عزیز میدونم دیر جواب میدم ولی فقط برای اون دسته از دوستانی که این مشکل رو دارن می گم.

این مشکل از مانیتور هست. اگر از مانیتور CRT استفاده می کنید تضعیف لامپ و های ولتاژ و اگر از LCD استفاده می کنید خرابی خازنهای تغذیه میباشد.

EXTREME
21-05-2012, 21:57
شما خرابي در تصوير دارين پس اين مشكل يا از طرف گرافيك است يا مانيتور يا كابل ديتا
اول از همه بايد سيستم با يك مانيتور و كابل ديگه چك شه اگه بازم مشكل بود از گرافيگه چون مشكل هنگ كردن هم دارين احتمال گرافيك بيشتره
درايور گرافيك رو كه آپديت كردين اسلات گرافيك رو تميز كنيد و گرافيك رو روي يه سيستم ديگه تست كنيد اگه مشكل از گرافيك باشه بگين تا بگم مشكل از كجاشه