PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید player تو رنج قیمت 180000

mohamad_skys
03-09-2008, 03:08
با سلام خدمت دوستای عزیز فروم
یه پلیر می خوام بخرم که این ویژیگی هارو داشته باشه:

1-از نظر کیفیت صدا وضوح و نویز و"bass "صدا از خوب به بالا باشه.(هدف اصلی)

2-جمع جور باشه

3-ظرفیت هم 4GB یا 8GB باشه.(بستگی به قیمتش)

4-رکوردش مناسب باشه:31:

5-مدت زمان شارژش هم خوب باشه.

6- تهران هم هستم.

mohamad_skys
03-09-2008, 03:18
راستی اینم بگم تا صفحه 30 پست هارو خوندم اما هیچ کدوم کمکم نکرد از اقایون صاحب نظر سیمور عزیز و دیگر دوستان.

aminmafia
03-09-2008, 04:34
مبلغت خیلی عالیه پیشنهاد من که خرید ایپاد نانو 8 گیگ است و یا ای پاد کلاسیک که قیمت هاش خیلی متغیره اما فکر کنم بتونی 30 گیگ بخری
از نظر کیفیت پخش و... خیالت تخت اما رکورد را نمی دونم.

اگه ایپاد دوست نداشتی محصولات کوون راضیت می کنه و بعدش هم واکمن های سونی

mohamad_skys
03-09-2008, 04:42
و اینکه من حدود دو ساله ceartive zen micro photo با هدفون ep-630 دارم که ا*ر*ض*ا*م نمیکنه.

mohamad_skys
03-09-2008, 13:42
آقایون اهل فن کجا هستن ؟؟
من خودم از بازار بی خبر بودم یعنی نظر خودم رو creative zen 8GB بود اما آقای سیمر تو تاپیک های قبلی گفته بودن که بیشتر این مدل رو تصویر مانور داده اما من یه مدل میخوام که هدف اصلیش رو صدا و ویژیگی های یه صدای کامل باشه.

seymour
03-09-2008, 13:45
در مورد هدفون برو سری EX سونی بگیر .. برحسب بودجه ای که می خوای خرج کنی EX-32 باید حدود 27 تومن باشه ... به بالا ...

در مورد دستگاهی که از نظر صدا قوی باشه ،کارای cowon معمولا حرف اول رو می زنن ... D2 (که البته تصویریه - اما از نظر صدا جزو بهترین هاست) و i7 رو اگه پیدا کنی عالیه ...

mohamad_skys
03-09-2008, 15:49
اینکه من یه محصول میخوام که به بلندی صدا و کیفیتشو فدای آسیب رسوندن به گوشام نکنه آخه شما تو یکی از پست ها مطرح کرده بودین که مقدار صدای خروجی کوون بیشتر از کریتیو و سونی هست 25دی سی بل اگه اشتباه نکنم.

اینطور که شما میگین باید هدفون هم بخرم؟

کوون الان قیمتش چنده تو orado.com 8GB زده 249تومن .

4GB الان کسی قیمت نداره؟

اینکه نمی خوام بزرگ هم باشه چون گوشیم زیادی بزرگهp990:18:

باز هم تاکید میکنم که تصویری نباشه بهتره

ایا user freandly هست؟ یعنی آهنگامو میتونم مثل zen با کلک پلی لیست درست کنم بدون اینکه آپ کنم؟

اگه به پست اول توجه کنید ممنون میشم!

mohamad_skys
04-09-2008, 01:07
آقا یکی به داده ما برسه 3 روزه پست زدیم گسی نیست تا 16 17 من تهرانم کمک کنید.....

seymour
04-09-2008, 11:48
این قضیه آسیب رسیدن به گوش ، همیشه بیش از حد بزرگ شده .. یعنی یه نفر باید بلانسبت/دور از جون شما خیلی احمق باشه که با اون درجاتی از بلندی صدا که به گوش آسیب می رسونه بخواد آهنگ گوش کنه ... اصلا در اون حالت خود آدم زودتر خسته میشه ... بنابراین نگران اون نباش ...

در مورد هدفون : هیچ اجباری نیست و هدفون های cowon هم خوبه - فقط چون دیدم که میگی کیفیت صدای اون ارضات نمی کنه (در حالیکه اون مدل از creative جزو بهترین ها بوده و هست) ، یه پیشنهاد دیگه دادم ... طبیعتا بهتره که اول دستگاه رو بخری ، اگه دیدی راضی نیستی ، اونوقت واسه هدفون اقدام کنی ...

cowon اسم مدل نیست ... اسم مارکه ... مثلا این cowon D2 قیمت 4 گیگش باید 190 باشه ...

در مورد اندازه : خب مثلا عکس زیر رو ببین ... دیگه بحث سلیقه اییه ... یعنی من نمی دونم چقدر واسه ات بزرگ یا کوچیکه ... این خوبه ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد تصویری بودن/نبودن : خب فرض کن من بگم فلان مدل شاهکاره و تصویری هم هست ؛ آیا شما قیدش رو می زنی ؟ ... منظورم اینه که بله - من خودم هم میگم بعضی دستگاه ها رو با اولویت تصویر ساختن ؛ اما بعضی ها هستن که تصویر هم نشون میدن و ضمنا هیچ خللی در بحث صداشون هم پیش نمیاد .. مثلا همین ... ولی بهرحال بعنوان گزینه های جایگزین : u3 و i7 از همین کمپانی رو هم چک کن ...

مشکلی با پلی لیست ها نداره و بسیار یوزر فرندلیه ... صفحه اش هم لمسیه ...

ضمنا من روزی فقط یه بار می تونم سر بزنم .. البته دوستان دیگه هم هستن .. بهرحال شرمنده ...

sastwhc
04-09-2008, 13:19
ولی بهرحال بعنوان گزینه های جایگزین : u3 و i7 از همین کمپانی رو هم چک کن ...

تایید میشه.

i7رو روزی که میخواستم D2 بگیرم امتحان کردم.با یه نوع هدفون یه آهنگ رو همزمان از D2 و i7 گوش کردم.راستش من گوش موسیقیایی ندارم.بنظرم هر دو تا یه جور پخش میکردند.راستش رو بخوای من حتی افت کیفیت U5رو متوجه نشدم.(گرچه از نظر تئوریک باید پایین تر باشه)از نظر سخت افزاری i7 هم محصول خیلی سطح بالایی محسوب میشه.
D2از D2 - Telechips TCC7801 / Wolfson WM8985G و i7 از i7 - Telechips TCC771L / Wolfson WM8731L استفاده میکنه.راستش من زیاد باور نمیشه گوش بتونه تفاوتشون رو تشخیص بده ولی تو خیلی ریویو ها میگن i7 شاید بخاطر آسون تر بودن تنظیم SQ هاش یه کم بهتر باشه.(کماکان من که باور نمیکنم با گوش بشه تشخیص داد) ولی میتونم بگم i7 هم دستگاه خیلی خوبیه ودر عین حال D2 واقعا بخش بی نظیری داره.(واقعا بی نظیر) اگه تو این زمینه مشکی پسندی حتما نظرتو جلی میکنه.

ولی راستش بنظر من لزومی نداره آدم اینقده سخت گیر باشه حتی U5 بنظر من خیلی صدای عالیی داره.

در ضمن هدفون کوان رو دست کم نگیر واقعا باکیفیت و راستش شاید بسختی بتونی از مدل های موجود تو بازار هدفون با کیفیت تری بخری.من از اینکه "تو گوشی نیست" خوشم نیومد چون از گوشم میفته و خوب فیکس نشد اما کیفیتش حرف نداره.الان از سونی استفاده میکنم.

osmaan
04-09-2008, 13:52
پست بالا رو تایید میکنم
از نظر هدفون اگه D2 بگیری هدفونش واقعا باهاش جوره طوری که فکر کنم تا یه مدت ارضات کنه
البته در مورد تو گوشی نبودن هدفونش من که خوشم میاد چون تو چندتا ریویو که خوندم گفته بود که هدفون های تو گوشی به علت نزدیک بودن به پرده گوش احتمال اینکه اسیب بیشتری برسونه وجود داره

mohamad_skys
04-09-2008, 15:13
خیلی ممنون از راهنمایی هاتون.

محصولات کوون از کریتیو باید یه سرگردن بالا تر باشن دیگه؟

بین i7 , D2 خودم i7 رو انتخاب کردم. سلیقه ای دیگه..

i7 فولدری که میریزی داخلش میشناسه یا نیاز به نرم افزار خاصی داره؟

i7 با هدفون EX-32 احتمالا باید بگیرم چون منم گوشام یکم بزرگه فک کنم با مشکل مواجه بشم:8:

با این حساب چقدر باید هزینه کنم؟ (اگه میشه قیمت i7 4GB و هدفون رو هم لطف کنید)

__________________________________________________ _________________

حالا کجاهارو باید برای خرید انتخاب کنم؟

باز هم ممنون....

sastwhc
04-09-2008, 18:38
خیلی ممنون از راهنمایی هاتون.

محصولات کوون از کریتیو باید یه سرگردن بالا تر باشن دیگه؟

بین i7 , D2 خودم i7 رو انتخاب کردم. سلیقه ای دیگه..

i7 فولدری که میریزی داخلش میشناسه یا نیاز به نرم افزار خاصی داره؟

i7 با هدفون EX-32 احتمالا باید بگیرم چون منم گوشام یکم بزرگه فک کنم با مشکل مواجه بشم:8:

با این حساب چقدر باید هزینه کنم؟ (اگه میشه قیمت i7 4GB و هدفون رو هم لطف کنید)

__________________________________________________ _________________

حالا کجاهارو باید برای خرید انتخاب کنم؟

باز هم ممنون....

آره کوان یه کم بهتر از کریتوه(خییییییییییییییللل لللییییییییییییییییییییی) و برای آهنگ ریخت هم نرم افزار نمیخواد.اگه گوشات بزرگه احتمالا هدفون خودش برات قابل استفادس.قیمت 4 گیگش 170 تومن بود (راستش یادم رفته خیلی مطمئن نیستم 8 گیگش هم 189 تومن بود گمون کنم)

بازار رضا و پاساژ پایتخت کوان دارن.

milky way
04-09-2008, 19:47
دوستان تو این رنج Ipod nano چطوره خوبه ؟

mohamad_skys
05-09-2008, 13:49
پس من i7 رو میگیرم 4gb جوابمو میده .
از همه از اینکه رهنمایی کردن نهایت تشکر رو دارم
نماز روزه همتون قبول درگاه حق...

seymour
05-09-2008, 13:54
دوستان تو این رنج Ipod nano چطوره خوبه ؟
بسیار مدل خوبیه ... کاربرپسند و خوشدست ... معمولا اونایی که فقط می خوان آهنگ گوش کنن ولاغیر سراغش میرن ... البته نسل جدیدش شاید از نظر شکل و شمایل یه مقدار خاص تر باشه ، اما نسل قبلی اش که هنوز هم روی دوره خیلی ظریف و عالیه ...

از نظر کیفیت هیچ کم و کسری نداره از بقیه مدلهای رقیب ... از نظر خوشدستی و اینترفیس از اونا بهتره .. از نظر امکانات ، چیز خاصی نداره (ضبط - رادیو - ویدئو)