PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يك گروه ايراني 450 سايت رژيم صهيونيستي را هك كرد !

mobin
01-09-2008, 15:39
يك گروه اينترنتي ايراني به نام "جهادگران مجازي" اعلام كرد كه در مجموعه عمليات‌هاي اخير خود 450 سايت اينترنتي رژيم صهيونيستي را هك كرده است و اكنون به ده‌ها سرور اين رژيم دسترسي دارد.

يك عضو گروه جهادگران مجازي در گفتگو با فارس با اعلام اين خبر گفت: عمليات هك سايت‌هاي صهيونيستي را از ابتداي تيرماه جاري شروع كرديم و قرار بر اين بود تا پايان ماه تعداد اين سايت‌ها را به 40 برسانيم اما امروز اعلام مي كنيم علاوه بر هك شدن 450 سايت صهيونيستي، به چندين سرور متعلق به رژيم اشغالگر قدس دسترسي پيدا كرده‌ايم.
وي با بيان اينكه جهاد ما، جهاد تدافعي است، افزود: به همين خاطر فعلا فقط به اين سرورها دسترسي داريم اما در موقع مقتضي و در صورت كوچكترين حماقت اسراييل در تهديد نظامي يا سياسي، همه سايت‌هاي زيرمجموعه اين سرورها را كه بيش از صدها سايت هستند، هك خواهيم كرد.
اين عضو جهادگران مجازي با اشاره به اينكه اكنون ما به تمامي سايت‌هاي وزارتخانه‌هاي رژيم صهيونيستي نيز دسترسي كامل داريم، تاكيد كرد: اكثر سايت‌هاي در دسترس را پايگاه هاي دانشگاهي و سايت هاي متعلق به وزارتخانه هاي رژيم صهيونيستي و سايت هاي نظامي تشكيل مي دهند كه با هك شدن آنها ضربه سختي بر پيكره سيستم‌هاي اينترنتي اسرائيل وارد خواهد شد.
گروه جهاد مجازي كه پيش از اين عمليات هاي خود را به روح شهيد «عماد مغنيه» تقديم مي‌كرد، اعلام كرده است كه اين عمليات ها را تا محو كامل اين "غده‌هاي سرطاني" ادامه خواهد داد.

Diego
01-09-2008, 15:51
يك گروه اينترنتي ايراني به نام "جهادگران مجازي" اعلام كرد كه در مجموعه عمليات‌هاي اخير خود 450 سايت اينترنتي رژيم صهيونيستي را هك كرده است و اكنون به ده‌ها سرور اين رژيم دسترسي دارد.

يك عضو گروه جهادگران مجازي در گفتگو با فارس با اعلام اين خبر گفت: عمليات هك سايت‌هاي صهيونيستي را از ابتداي تيرماه جاري شروع كرديم و قرار بر اين بود تا پايان ماه تعداد اين سايت‌ها را به 40 برسانيم اما امروز اعلام مي كنيم علاوه بر هك شدن 450 سايت صهيونيستي، به چندين سرور متعلق به رژيم اشغالگر قدس دسترسي پيدا كرده‌ايم.
وي با بيان اينكه جهاد ما، جهاد تدافعي است، افزود: به همين خاطر فعلا فقط به اين سرورها دسترسي داريم اما در موقع مقتضي و در صورت كوچكترين حماقت اسراييل در تهديد نظامي يا سياسي، همه سايت‌هاي زيرمجموعه اين سرورها را كه بيش از صدها سايت هستند، هك خواهيم كرد.
اين عضو جهادگران مجازي با اشاره به اينكه اكنون ما به تمامي سايت‌هاي وزارتخانه‌هاي رژيم صهيونيستي نيز دسترسي كامل داريم، تاكيد كرد: اكثر سايت‌هاي در دسترس را پايگاه هاي دانشگاهي و سايت هاي متعلق به وزارتخانه هاي رژيم صهيونيستي و سايت هاي نظامي تشكيل مي دهند كه با هك شدن آنها ضربه سختي بر پيكره سيستم‌هاي اينترنتي اسرائيل وارد خواهد شد.
گروه جهاد مجازي كه پيش از اين عمليات هاي خود را به روح شهيد «عماد مغنيه» تقديم مي‌كرد، اعلام كرده است كه اين عمليات ها را تا محو كامل اين "غده‌هاي سرطاني" ادامه خواهد داد.

:31::31::31: اونوقت این برادران عزیز اطلاعات دقیق تری ارائه نکردند؟:27:
ویرایش شد:

در مجموعه عمليات‌هاي اخير خود 450 سايت اينترنتي رژيم صهيونيستي را هك كرده است
این تیکه اش شبیه گزارشهای نظامی کماندوهای ارتش میمونه!

روح سگ ولگرد
01-09-2008, 16:08
این تیکه اش شبیه گزارشهای نظامی کماندوهای ارتش میمونه!

خوب فکر می کنی اینا آدمهای معمولی ان یا آموزش دیده برای همین کار؟

Viren
01-09-2008, 16:09
اگه آدم های معمولی بودن خیلی بیکار بودن نشستن 450 سایت هک کردند

MaFia_King
01-09-2008, 16:17
خيليم بيكار بيكار نبودن فكنم استخدامي

Benygh
01-09-2008, 16:19
یک لینک از این سایت های هک شده میشه بدید ؟ من که بعید میدونم درست باشه ! چون وقتی یک سایت برق هک میشه هزار تا لینک میدن ولی اینا که یک لینک هم نمیدن یک جوریه ..

eAmin
01-09-2008, 16:38
یک لینک از این سایت های هک شده میشه بدید ؟ من که بعید میدونم درست باشه ! چون وقتی یک سایت برق هک میشه هزار تا لینک میدن ولی اینا که یک لینک هم نمیدن یک جوریه ..
سلام.

آره راست می گه، ما دلیل و مدرک می خوایم!!!

Diego
01-09-2008, 17:02

سلام.

آره راست می گه، ما دلیل و مدرک می خوایم!!!

حق با این دوتا دوست عزیزمونه
هک 450 سایت دولتی و دسترسی به سرورها و نفوذ کامل به سایتهای وزارتخانه و اطلاعات فوق محرمانه یک کشور مهم مثل اسرائیل اینقدر کشکی نیست.اگه واقعیت داشت تبدیل به یک مناقشه ی بزرگ بین المللی در حد تیم ملی میشد!

nw_nk
01-09-2008, 17:09
همینه دیگه. تو وب هم تروریستیم.

...

راستی, احتمالا واقعیت نداره.

mobin
02-09-2008, 04:24
راستی, احتمالا واقعیت نداره.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Nabakhshoode
02-09-2008, 21:16
جدا خبر خنده داری بود ! فارس نیوز کلا خبرایه مضخرف زیاد پخش میکنه !

جدا هدف از زدن همچین خبری تو یه سایت مثه فارس نیوز ( یا امثالهم ) چیه ؟ میخوان مخاطبا باور کنن که مثلا یه گروه حزب اللهی چنتا سرور که مجموعا 450 تا سایت اسرائیلی روشه دسترسی داره اما اگه اسرائیل ایرانو تهدید کنه هکشون ( در واقع دیفیسشون ) میکنه ؟ اگه اینه که اسرائیل که داره هر روز تهدید میکنه ! یا نه فکر میکنن همه مثه خودشونن...؟!

ALt3rnA
09-09-2008, 11:54
واقعا چه آدم های احمقی هستند
دوستان مگه الکیه ؟
اگه کسی جایی رو تحت کنترل داشته باشه که نمیاد جارش بزنه شما خودتون رو بزارید جای مسول امنیتی میبینید که با هر شایع ه ای کلی به تکاپو میفتن
بعدشم مگه الکیه ؟ سرور های اسراییلی از قوی ترین سرور هان و همه ی این گروه ها رو هم نمیتونن یکیشونم هک کنن
دیگه اون موقع ها که همه چیز تو اینترنت الکی بوده گزشت

pezhmantoop
09-09-2008, 12:14
من اين خبرو چند جا ديدم
واقعيت داره
450 سايت را هك كردن
اين فوق العادست

Diego
09-09-2008, 12:53
من اين خبرو چند جا ديدم
واقعيت داره
450 سايت را هك كردن
اين فوق العادست
لطفا برای من و دوستان منبع معتبر (بی طرف بودنش شرطه) بگذارید تا اگه صحت داره ما هم باور کنیم.

t0tem
10-09-2008, 01:25
وقتی که یک سایت هک می شه , هکر اون رو ثبت می کنه. بزرگترین سایت برای این کار سایت Zone-H هست که رتبه هم می ده.
مثلا بچه های آشیانه که 100 تا سایت دانمارکی و 600 تا سایت اسرائیلی و (فکر کنم) 300 تا سایت عربی رو هک کرده بودند (Deface کرده بودند) تو همین سایت Zone-H ثبت کردند که باعث شد Ranking اونها به "5" ارتقا پیدا کنه و سندی برای اثبات هک کردنشون باشه.
حالا ....
اگه از هک کرن 450 تا سایت اسرائیلی لینک اثباتی هست که خیلی خوشحال شدیم , ولی اگه نیست : خواهشا خبرهای غیر موثق نزارید.

موفق باشید ....

reza2pars
11-09-2008, 09:20
الله اکبر الله اکبر الله اکبر
مرگ بر اسراییل!!!
.
.
.
.
.
یه کم جو گیر شدم...