PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Plz HELP >>چرا در Xp Sp3 مال من صفحه ی آبی مرگ باعث ریستارت نمیشه و همونطور صفحه ی آبی میمونه تا خودم بطور دستی ریست کنم؟!!

avecina.ir
01-09-2008, 10:47
وقتی توی Xp Sp3 سیستمم صفحه ی آبی مرگ میاد همونجور اون صفحه ی آبی میومنه تا اینکه خودم بطور دستی ریست کنم!:13:شاید اگه خبر نشم تا نصف روز هم همونطور بمونه :18:در حالیکه اگه ریستارت بشه خیلی مشکلات بعدی من حل میشه.راهنمایی کنین چکار کنم

ممنون:40:

nw_nk
01-09-2008, 16:58
وقتی توی Xp Sp3 سیستمم صفحه ی آبی مرگ میاد همونجور اون صفحه ی آبی میومنه تا اینکه خودم بطور دستی ریست کنم!:13:شاید اگه خبر نشم تا نصف روز هم همونطور بمونه :18:در حالیکه اگه ریستارت بشه خیلی مشکلات بعدی من حل میشه.راهنمایی کنین چکار کنم

ممنون:40:

کلیک راست روی My Computer و انتخاب گزینه Properties

تب Advanced و دکمه Settings سوم یعنی مربوط به Stratup & Recovery

در بخش System Failure تیک Autmatically Restart

avecina.ir
01-09-2008, 17:53
راستش پیش از اینکه این تاپیک رو بسازم اون گزینه و سایر گزینه های اون پنجره رو چک کرده بودم و همه چی درسته ولی بازم این مشکل وجود داره.از همین متعجبم! توی SP2 خودکار ریستارت میشد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hosein66
01-09-2008, 20:10
تيک زدن اون گزينه براي اينه که مشکلي پيش اومد سيستم ريستارت بشه ولي مشکل شما فرق ميکنه

يا از Ram ميتونه باشه و يا از سيستم عامل . اگر با تعويض سيستم عامل باز هم تکرار ميشه پس

اشکال از Ram ميباشد

avecina.ir
01-09-2008, 20:54
پس از سیستم عامله یعنی از پچ SP3 که با Auto Update ویندوز دانلود و روی SP2 نصب شده.شاید هم از اشکالیه که باعث صفحه ی آبی میشه
صفحه ی آبی تا جایی که فهمیدم مربوط به فایل Audio.sys یا یک همچین چیزیه
حالا این رو فعلا کار ندارم
راه حل برای اینکه بعد از صفحه ی ابی سیستم ریستارت بشه رو لطفا یکی بگه

hosein66
02-09-2008, 00:14
پس از سیستم عامله یعنی از پچ SP3 که با Auto Update ویندوز دانلود و روی SP2 نصب شده.شاید هم از اشکالیه که باعث صفحه ی آبی میشه
صفحه ی آبی تا جایی که فهمیدم مربوط به فایل Audio.sys یا یک همچین چیزیه
حالا این رو فعلا کار ندارم
راه حل برای اینکه بعد از صفحه ی ابی سیستم ریستارت بشه رو لطفا یکی بگه

نظر بنده اینست که همون sp2 رو نصب کنید و ببینید باز هم همون صفحه ابی میاد یا نه

avecina.ir
02-09-2008, 00:26
نه اینکه راه حلش نیست!
آقا ما بدلایلی از Sp2 کوچ کردیم به SP3 .چند سالی! فکر کنم بود که از SP2 استفاده میکردم ولی SP3 سرعت بالاتری داره و فعلا بنا ندارم برگردم به قبلی.راه حل بفرمایین چیه

hosein66
02-09-2008, 01:50
ببینید بنده هم همین مشکلو قبلا داشته ام ولی با تعویض ویندوز مشکل حل شده اگر ایراد را از ویندوز sp3 نمی دانید

بهتره Ram رو تو یه سیستم دیگه امتحان کنید

avecina.ir
02-09-2008, 21:22
دوستان هیچکسی برای رفع این مشکل SP3 راه حل درستی نداره؟ترفند رجیستری.... Hotfix......پچی چیزی؟