PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالی راجع به ارتباط بین 2 کامپیوتر

hassanminai
31-08-2008, 22:06
سلام.میخواستم بدونم چطوری میشه بین دو کامپیوتر در دونقطه ی مختلف
(مثلا شمال و جنوب تهران ) از طریق اینترنت یا خط تلفن رتباط برقرار کرد؟
یکی از سیستم ها دارای adsl و دیگری از dialup استفاده میکنند.
ممنون میشم از راهنمایی که میفرمایید

paranoid_android
31-08-2008, 23:17
این ارتباط برای چه منظوریه؟
اگر طرف مقابلت هم یه مودم Dial-up داشت میشد از Hyper Terminal با استفاده از خط تلفن این ارتباط رو برقرا کرد اما ارتباط کندی خواهد بود.

hassanminai
07-09-2008, 18:06
این ارتباط برای چه منظوریه؟
اگر طرف مقابلت هم یه مودم Dial-up داشت میشد از Hyper Terminal با استفاده از خط تلفن این ارتباط رو برقرا کرد اما ارتباط کندی خواهد بود.
با سلام؛من میخوام با اتصال به این کامپیوتر از طریق اینترنت ADSL اون لینکهای حجیمم رو دانلود کنم و بعد دوستم مجموع دانلود هامو برام رایت کنه و بیاره.منتحی اون خودش چندان از اینترنت سر در نمی آره...

h.ekhraji
11-09-2008, 11:07
اگه هر دو از adsl استفاده کنن و بخوان با هم در ارتباط باشن share چه باید کرد.

Šepehr
16-09-2008, 20:12
سلام
این سوال منم هست
یعنی یه نفر که dial up داره میخواد از یه کامپیوتر دیگه که adsl داره و فاصله زیادی باهاش داره برای دانلود و وبگردی استفاده کنه
چطور میشه همچین کاری کرد؟
remote desktop هم شاید بشه کرد اما احتمالا کیفیت خوبی موقع وبگردی نمیده

HAW3D
17-09-2008, 04:50
با سلام
خود مودم سرعا حداکثر که میتونه بده 56 کیلو بیت هستش یعنی حداکثر سرعت میشه 7 کیلوبایت حالا یا با اتصال به اینترنت یا اتصال به کامپیوتر دیگه بیشتر از این نمیتونه سرعت بده
یه مساله دیگه تا اوجایی که من میدونم هزینه تلفن برای اینترنت ساعتی حساب میشه که ارزون تر از مکالمه یک ساعت هستش اما برای remote desktop نمیدونم چطوری حساب میشه .اگه به اندازی مکالمه باشه که خو adsl بخری خیلی ارزونتر در میاد
اول یه تحقیق بکنین بعدا اقدام کنین

blue2006
17-09-2008, 05:06
همچن ار تباطی رو بعید بدونم امکان پذیر باشه . همون دیال آپ هم پدر آدمو در میاره . پیشنهاد من اینه که برای دانلود کردن قید hiperروهم بزن چون خیلی دردسر داره . ( سرعتش خیلی پایینه )

ADuser
17-09-2008, 07:23
باید یک خط دیتا بین این دو مرکز بگیرید به یه روتر و مودم مخصوص اینکار نیاز دارید

من تو تهران یه کسی رو سراغ دارم که اینکار رو با هزینه بسیار پایین انجام میده اگه خواستید تو پی ام بگید

Šepehr
17-09-2008, 09:08
با سلام
خود مودم سرعا حداکثر که میتونه بده 56 کیلو بیت هستش یعنی حداکثر سرعت میشه 7 کیلوبایت حالا یا با اتصال به اینترنت یا اتصال به کامپیوتر دیگه بیشتر از این نمیتونه سرعت بده
یه مساله دیگه تا اوجایی که من میدونم هزینه تلفن برای اینترنت ساعتی حساب میشه که ارزون تر از مکالمه یک ساعت هستش اما برای remote desktop نمیدونم چطوری حساب میشه .اگه به اندازی مکالمه باشه که خو adsl بخری خیلی ارزونتر در میاد
اول یه تحقیق بکنین بعدا اقدام کنین

فکر کنم بهترین راه همون remote desktop باشه
حداقل طرف می تونه دانلودهای حجیمش رو از خونه انجام بده
بعد وقتی رفت پیش کامپیوتر adsl دار فایلهای خودش رو برداره
درباره وبگردی و اینا هم فکر کنم یه سرعتی در حد دایل آپ باید داشته باشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هزینه اتصال remote هم مثل دایل آپه
چون به هر حال باید دایل آپ وصل بشی بعدش دیگه فرقی نمیکنه از اون چطور استفاده کنی

باید یک خط دیتا بین این دو مرکز بگیرید به یه روتر و مودم مخصوص اینکار نیاز دارید

من تو تهران یه کسی رو سراغ دارم که اینکار رو با هزینه بسیار پایین انجام میده اگه خواستید تو پی ام بگید

اوه دیگه انقدرا هم ارزش نداره واسه این کسی که میخواد این کارو بکنه
اونطوری یه چیزی شبیه ISP میشه دیگه

یکی از بچه ها درباره remote desktop پرسیده بود
اینم یه سری تاپیک در این باره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید