PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گالري ساخت تصاوير

tasnim0
31-08-2008, 18:09
سلام
مي خواهم از يك موضوعي با شما صحبت كنم كه كمتر به آن در اين انجمن صحبت و يا طرحي ارائه شده است
اگر شما تصويري داشته باشيد و بخواهيد يك طرح فانتزي و يا يك طرح كاملا حرفه اي از آن درست كنيد چه مي كنيد؟
براي مثال يك تصوير از مقام معظم رهبري را گذاشتم تا ببينيم كار با تصاوير به چه صورت بايد باشد
حال درخواست من از بزرگواران اين هست كه هر كدام نسبت به سليقه خود يك پوستر با استفاده از تصاوير تاكيد ميكنم با استفاده از تصاوير درست كنند و به عنوان نمونه بگذارند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tasnim0
31-08-2008, 18:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

tasnim0
05-09-2008, 09:50
چه استقبالي

mohsen770
06-09-2008, 17:31
موافقم.....!!

micropersian
06-09-2008, 17:47
موضوع عکست خطریه موضوعشو عوض کنی فک کنم بهتر باشه عکس یه بازیگر بزار میخوای پی سی ورلد هم به سرنوشت اونیکی فروم دچار بشه

MAX X
06-09-2008, 17:56
سلام
مي خواهم از يك موضوعي با شما صحبت كنم كه كمتر به آن در اين انجمن صحبت و يا طرحي ارائه شده است
اگر شما تصويري داشته باشيد و بخواهيد يك طرح فانتزي و يا يك طرح كاملا حرفه اي از آن درست كنيد چه مي كنيد؟
براي مثال يك تصوير از مقام معظم رهبري را گذاشتم تا ببينيم كار با تصاوير به چه صورت بايد باشد
حال درخواست من از بزرگواران اين هست كه هر كدام نسبت به سليقه خود يك پوستر با استفاده از تصاوير تاكيد ميكنم با استفاده از تصاوير درست كنند و به عنوان نمونه بگذارند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

اما این جا پر از طرحهای جور و واجوره
متوجه منظورت نمیشم؟؟

خوب اصولا بیشترین تلاشمو میكنم