PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویندوز Xp در چند بخش

TATAR.BonFire
31-08-2008, 14:32
کسی میدونه چه جوری می شه ویندوز XP(نسخه professioanl) را مثل Media Center به چند بخش تقسیم کرد و روی چند cd(بسته به حجمش)رایت کرد.یا کاری کنیم که بعد از اتمام نصب ویندوز در cd اول از ما cd های بعدی بخواهد تا ادامه نصب را پیگیری کند(فرضا cd دوم برنامه های اضافه باشه که همراه ویندوز نصب بشن)

djsystem
01-09-2008, 00:46
با برنامه هایی که ویندوزسفارشی درست میکنن شاید بشه
شما فایل image رو موقع ساخت باید قطعه قطعه کنی به اندازههایی که می خای مثلا 700mb بعد با خود برنامه رایت کنی فکر کنم خودش این کارا رو انجام میداه
اگر هم تو خود برنامه گزینه split نداشت بعد از ساخت hmage خود برنامه موقع نصب باید پیامی بده که این cd دیگه جا نداره برای رایت ادامه image سی دی بعدی رو بزار البته خودم امتحان نکردن از دوستانی که خودشون این کارو کردن بهتر تو این پست شرکت کنند و هممونو راهنمایی کنند

aaaammmm87
04-09-2008, 18:28
با برنامه هایی که ویندوزسفارشی درست میکنن شاید بشه
شما فایل image رو موقع ساخت باید قطعه قطعه کنی به اندازههایی که می خای مثلا 700mb بعد با خود برنامه رایت کنی فکر کنم خودش این کارا رو انجام میداه
اگر هم تو خود برنامه گزینه split نداشت بعد از ساخت hmage خود برنامه موقع نصب باید پیامی بده که این cd دیگه جا نداره برای رایت ادامه image سی دی بعدی رو بزار البته خودم امتحان نکردن از دوستانی که خودشون این کارو کردن بهتر تو این پست شرکت کنند و هممونو راهنمایی کنند
دوست عزيز بايد با چه نرم افزاري اين كارو كرد !!!!

djsystem
04-09-2008, 23:59
یکیش همین nlite ی که یه تاپیک داره راجع بهش بحث میشه اسمشم هست [تاپیک ساختن ویندوز ] یا یه همچین چیزی
یا pe builder که راجع به این هم تو فروم بحث شده بگردی پیدا میشه

MehranVB
05-09-2008, 11:25
البته تا اونجا که یادمه Media Center یه سی دی بیشتر نیست.