PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک فوری فوری انيستال درايور و برطرف كردن يك مشكل بزرگ

shahyar_2005
31-08-2008, 07:20
با عرض سلام و خسته نباشيد.

من نرم افزار زير را واقعا نياز سديدا فوري دارم لطفا دوستان عزيزم کمکم کنيد.

من هرچي مي خواهم درايوري را نصب کنم که يک ورژن يا چند ورژن از ورژن نصب شده بر روي

سيستم عامل پايين تر است سيستم عامل نمي گذارد و همان ورژن قبلي را دوباره خود به خود

نصب مي شود و هر کاري مي کنم نمي توانم ورژني که چند ورژن از ورژن نصب شده بر روي

سيستم عامل ويندوز من هستش نصب کنم ايا راهی کارساز هست كه اين كار را انجام شود...؟

در ضمن ويندوز را عوض كردم تا ورژني را كه مي خواهم را نصب كنم كه نصب كامل نشد و همان

علامت معروف تعجب بر روي درايور نصب شدن در ديوايس منيجر ظاهر مي شود.

در ضمن دوستان فقط همان درايور بر روي سيستمم كار مي كند كه هر كاري مي كنم نمي توانم

نصب كنم و نصب هم مي كنم همان علامت تعجب معروف بر روي درايور ظاهر مي شود.

چندين و چندين بار درايور را ازچند سايت مختلف نيز دانلود كرده ام.

ويندوز من نيز اكس پي اس پي 2 هستش.

قبلا درايور را نصبش كردم و خوب كار مي كرد ولي الان با اين مشكل مواجه شده ام.

با تشکر فراوان

nw_nk
31-08-2008, 13:05
با عرض سلام و خسته نباشيد.

من نرم افزار زير را واقعا نياز سديدا فوري دارم لطفا دوستان عزيزم کمکم کنيد.

من هرچي مي خواهم درايوري را نصب کنم که يک ورژن يا چند ورژن از ورژن نصب شده بر روي

سيستم عامل پايين تر است سيستم عامل نمي گذارد و همان ورژن قبلي را دوباره خود به خود

نصب مي شود و هر کاري مي کنم نمي توانم ورژني که چند ورژن از ورژن نصب شده بر روي

سيستم عامل ويندوز من هستش نصب کنم ايا راهی کارساز هست كه اين كار را انجام شود...؟

در ضمن ويندوز را عوض كردم تا ورژني را كه مي خواهم را نصب كنم كه نصب كامل نشد و همان

علامت معروف تعجب بر روي درايور نصب شدن در ديوايس منيجر ظاهر مي شود.

در ضمن دوستان فقط همان درايور بر روي سيستمم كار مي كند كه هر كاري مي كنم نمي توانم

نصب كنم و نصب هم مي كنم همان علامت تعجب معروف بر روي درايور ظاهر مي شود.

چندين و چندين بار درايور را ازچند سايت مختلف نيز دانلود كرده ام.

ويندوز من نيز اكس پي اس پي 2 هستش.

با تشکر فراوان

سلام

در Device Manager روی قطعه مورد نظر کلیک راست کنید و Update Driver رو بزنید.

گزینه No, Not This Time را انتخاب کنید و در مرحله بعد Install From A List Or Specific... رو انتخاب کنید.

حالا گزینه Don't Search و سپس دکمه Have Disk رو کلیک کنید. خودتون دستی آدرس فایل درایور رو بدید.

حالا سیستم عامل کاملا به دستور شما عمل میکنه و هر ورژنی رو که بدید جایگزین میکنه, حتی اگر قدیمیتر باشه.

اگر هم در حین نصب درایور دلخواهتون, پیغامی برای جایگزین کردن فایل جدید با قدیمی اومد, تایید کنید.

shahyar_2005
01-09-2008, 06:46
با سلام و با تشکر

دوست خوبم من همه این راه ها را رفتم اگر متن سوال را بادقت می خواندید در همانجا توضیح کامل کامل دادم.

لطفا دیگر دوستان نیز کمک کنند.

با تشکر از همه

hosein66
02-09-2008, 01:16
دوست عزیز اگه با تعویض ویندوز این مشکل پابرجا می ماند معلوم است که با ویندوز سازگاری ندارد

reb
02-09-2008, 01:28

با تشکر فراوان
من قبلا یک کامپیوتر داشتم که برای کارت گرافیکی سی دی داشت و همیشه از اون استفاده میکردم ولی بعد از مدتی ویندوز روکه عوض کردم با این که ویندوز همونی بود که قبلا نصب میکردم ولی درایورش رو قبول نمیکرد آخرش گفتم از اینترنت دانلود کنم ببینم چی میشه درایور جی فورس رو دانلود کردم منتها برنامه اجرایی بود خودش نصب میکرد برخلاف اون سی دیه و مشگل حل شد منتها من سر در نیاوردم که جریان چی بود.

hosein66
02-09-2008, 01:45
جریان دوستمون اینطوریه که درایو نسخه پائینتر رو می خان نصب کنند ولی درایوی که شما از اینترنت گرفته این ,نسخه

جدید اون درایو هست