PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاناسونیک و نمایشگر 150 اینچی

satttanism
30-08-2008, 17:36
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فستیوال شرکت های سازنده نمایشگر ها با ساخت باریکترین LCD موجود در جهان که 9.9 میلیمتر ضخامت داشت شروع شد. پاناسونیک هم خودش را از این رقابت ماراتون عقب ندیده و خبر تصمیمش از ساخت نمایشگر LCD 150 اینچی را به گوشمان رساند. این نمایشگر قرار است در ابعاد 4,096*2,106 پیکسل بزرگترین پنجره گرافیکی پاناسونیک محسوب شود. ابعاد آن شاید با عدد کمی غیر قابل تصور باشد . اما کافیست به تصویر بالا مشاهده کنید تا بتوانید تجسمی از آن داشته باشید.

خبر مسرت بخشی بود. اما به نظر شما این قبیل نمایشگر ها در کدام خانه و یا در کدام لابی هتل می تواند جای بگیرد؟! نمایش چه بر نامه و یا چه فیلمی می تواند کیفیت و وضوح تصاویر این محصول را اثبات کند؟! از همه مهمتر , کدام نیروگاه می تواند برق مورد نیاز این محصول را تنها به مدت زمان نمایش یک کارتون تامین کند!

Narenji.ir

Pario
30-08-2008, 23:53

الان میرم خونمون رو خراب می کنم و خونه ای میسازم که یدونه از اینها توش جا بشه...

milky way
31-08-2008, 00:03
اگر میدونستی قیمت این نمایشگر چقدره مطمئن باش حتی حاضر نبودی از 100 قدیمیش هم رد بشی در حالی که قیمت مدل 103 اینچ این مدل تلویزیون حدود 70 هزار دلار هست قیمت مدل 150 اینچ رو بیش از 100 هزار دلار پیش بینی میکنن یعنی میتونی انتخاب کنی خرید یه پلاسما 150 اینچی یا یه مرسدس کلاس S .

satttanism
31-08-2008, 00:14
اگر میدونستی قیمت این نمایشگر چقدره مطمئن باش حتی حاضر نبودی از 100 قدیمیش هم رد بشی در حالی که قیمت مدل 103 اینچ این مدل تلویزیون حدود 70 هزار دلار هست قیمت مدل 150 اینچ رو بیش از 100 هزار دلار پیش بینی میکنن یعنی میتونی انتخاب کنی خرید یه پلاسما 150 اینچی یا یه مرسدس کلاس S .

کسی که همچین چیزی می خره مطمعن باش یکی از ماشین هاش بوگاتی ویران ه

Pario
31-08-2008, 01:02

حتی اگر یک میلیون دلار هم قیمتش باشه دلیلی برای رد نشدن از کنارش نمیبینم چون نهایت توانایی من جایی هست که آرزوهام تموم میشه! اگه این پلاسما رو بخوامش ،تلاش میکنم، پول در میارم و میخرمش!

من پلاسمای 150 اینچ + یه موتور برق گازوئیلی رو ترجیح میدم.

در ضمن تا حالا با تویوتا لندکروزر رانندگی کردی؟؟

Benygh
31-08-2008, 01:18
حتی اگر یک میلیون دلار هم قیمتش باشه دلیلی برای رد نشدن از کنارش نمیبینم چون نهایت توانایی من جایی هست که آرزوهام تموم میشه! اگه این پلاسما رو بخوامش ،تلاش میکنم، پول در میارم و میخرمش!
راست میگه ! اگه ایمانت قوی باشه ال سی دی که سهله ! کله دنیا ماله ماست !