PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب

masoudkhsh
30-08-2008, 12:41
لب تاب لنو وو دارم.از طریق یه سی دی بوتیبل نرم افزار بارتیشن مجیک تحت داس رو اجرا کردم خطای 117 داد و هارد 5 بارتیشنی رو یک تکه نشون داد.بعدش یکی از فایل های اجرایی داخل پارتیشن مجیک با نام
Fsimage
اجرا کردم پیغام تعمیر ارور دادو منم قبول کردم ÷س از اتمام.یه صفحه خالی نشون داد.
بعد از ریستارت فقط لوگوی ویندوز نشون داده می شه اما وندوز بالا نمیاد.از طریق سیدی ویندوز بوتیبل هم سی دی رو میخونه اما کاری انجام نمیده.
لطفا کمکم کنید.
ممنونم

masoudkhsh
30-08-2008, 12:44
یعنی از روی هارد که بالا میاد فقط لوگوی ویندوز بالا میاد. و از طریق سی دی بوتیبل هم فقط میخوندش اما تا می خواد درایورهاشو مرتب کنه .صفحه پاک میشه

djsystem
30-08-2008, 23:56
ببینم شما first boot proiroty ت از روی cd-rom هست؟با این cd قبلا کار کردی ؟مشکلی نداشتی؟
اگه از روی cd بوت بشی با repair ویندوز شاید مشکل حل شه شایدم مجبور شی از نو یه ویندوز نصب کنی

masoudkhsh
31-08-2008, 09:45
ممنونم از نوجه شما
آره سی دی هیچ مشکلی نداره.اما سیستمم دیگه بوت نمیشه

djsystem
01-09-2008, 00:51
یعنی چی این دیگه چه مدلشه ببینم تو boot devices شما flash هم هست اگه اره با یه فلش بوتبل شده امتحان کن
راستی تا یادم نرفته اول از همه برو و تنظیمات bios رو default کن بعد سعی کن از روی cd بوت بشی و اول حتما یه بار bios رو default کن
از شمارت معلومه بچه شرق ایرانی

masoudkhsh
03-09-2008, 10:16
با یوندوز ایکس پی ایو اومدم بالا بازم هارد رو نشناختو گفت که به شکل raw شده.بوت بایوس رو در تمام حالات امتحان کردم از روی سی دی ویندوز هم که بوت میشه میگه هاردی وجود نداره.آیا آپدیت بایوس تاثیری در بروز این مشکل داره؟

djsystem
04-09-2008, 00:06
ببینم هاردت sata ه؟

.آیا آپدیت بایوس تاثیری در بروز این مشکل داره؟
نه فکر نکنم

masoudkhsh
04-09-2008, 16:21
آره
در صورت راهنمایی لطفا تک بزنید تا من زنگ بزنم

djsystem
05-09-2008, 00:10
خوب اینو از اول بگو
ببینم شما floppy شو داری یا نه شما همون اول که با cd بوت میشی باید f6 رو بزنی و اوا driver هاردتو نصب کنی و بعد xp رو
فکر نکنم مشکل باشه حتما میتونی
طبق این برو جلو از مرحله 5 به بعد رو تصویرشو ببینی خودت همه چی دستت می اد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یا شاید این کاملتر باشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید