PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه میکنند این چینی ها ...

saman65
30-08-2008, 11:46
با اینکه چند روز از معرفی N79 توسط نوکیا نگذشته مدل چینی این گوشی وارد وازار شد.نوکیا N79 تقلبی از نظر ویژگی ها مانند گوشی های سری N نیست .

این گوشی از دو باند GSM با GPRS پشتیبانی می کند و دارای یک صفحه نمایش 2.4 اینچ TFT با وضوح ٢۴۰ x ٣٢۰ پیکسل و 260K رنگ است .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همچنن به بلوتوث ، پخش MP3 و ویدئو ، رادیو FM ، مرورگر WAP ، قابلیت های پیام رسانی ، بازی ، 1MB ، USB حافظه داخلی و محل کارت حافظه مجهز است .
دوربین موجود در این گوشی چینی مانند دوربین های پیشرفته با اپتیک Carl Zeiss بنظر می رسد اما در واقع VGA است . ابعاد گوشی ۱۱۰ x ۴۸ x ۱۵ میلی متر است . این گوشی در چین با قیمت 100 دلار یا 68 یورو به فروش می رسد.

__________________________________________________ _____________________

گوشی چینی جدید X908 با دوربین 8 مگاپیکسل از راه می رسد

رقابت دوربین های 8 مگاپیکسلی در گوشی های موبایل میان کمپانی تولید کننده گوشی مانند سونی اریکسون و سامسونگ جریان دارد و بعضی منابع اعلام کردند که موتورولا نیز بزودی یک گوشی با دوربین 8 مگاپیکسل ارائه می دهد .

گوشی جدید X908 توسط یک کمپانی چینی تولید شده است و دارای طراحی شیک و ساده می باشد . این گوشی دارای ویژگی های پیشرفته ای است که از میان آنها می توان به دوربین 8 مگاپیکسل با زوم اپتیکال 3 برابر ، صفحه نمایش لمسی 3 اینچ TFT با وضوح ۲۴۰ x ۳۲۰ پیکسل و 16 میلیون رنگ ، Mobile TV ، پشتیبانی از دو سیکم کارت ، نرم افزار پخش موسیقی و ویدئو ، رادیو FM استریو و 36MB حافظه داخلی اشاره کرد .

X908 مانند سایر گوشی های چینی از نظر ویژگی های ارتباطی چندان قوی نیست و فقط از فرکانس 900 و 1800 مگاهرتز GSM پشتیبانی می کند . ابعاد این گوشی ۱۱۵ x ۵۵ x ۲۰ میلی متر و وزن آن 140 گرم است. X908 با قیمت 100 یورو معادل 160 دلار امریکا بصورت آن-لاین به فروش می رسد .

منبع:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

yar
30-08-2008, 12:01
از این به بعد نوکیا باید گوشیهایی که چینی ها می زنن رو تولید کنه !

R@R#M@N
30-08-2008, 12:38
آره :))
ولي اين ايكس 908 خيلي خفنه ها !!!
دمشون گرم بلاخره يه گوشي با دوربين بالا دادن !!

saman65
30-08-2008, 13:07
از این به بعد نوکیا باید گوشیهایی که چینی ها می زنن رو تولید کنه !

شاید همین کار رو هم کرده...

آخه لینک اصلی این خبر واسه قبل از معرفی N79 هستش...31 مرداد که فکر کنم میشه (19/08)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ولی نوکیا N79 رو 6.5 روز بعد از اینکه این خبر تو این سایت منتشر شده در 25/08 معرفی کرد:27:

آره :))
ولي اين ايكس 908 خيلي خفنه ها !!!
دمشون گرم بلاخره يه گوشي با دوربين بالا دادن !!

من که چشم مطمئنم بیشتر از 2 مگا پیکسل نیست.(با ارفاق 3) فقط رزولوشنش رو بالا بردند:27:

tanin65
30-08-2008, 16:08
منم فکر می کنم نوکیا طرح این گوشی رو از چینی ها دزدیده

s-a-l-i-m
30-08-2008, 21:59
من چند بار گفتم بازم میگم..........چین تو کپی زودتر از خوده شرکت ها عمل می کنه.......

amir2011
31-08-2008, 02:30
اینکه چند روز از معرفی N79 توسط نوکیا نگذشته مدل چینی این گوشی وارد وازار شد.نوکیا N79 تقلبی از نظر ویژگی ها مانند گوشی های سری N نیست
متاسفانه یا خوشبختانه چینی ها پای N96 رو هم قبل از بازار اروپا وآمریکا به ایران باز کردند..!

seyyedi
31-08-2008, 09:59
دوستان سلام
عجب که اینطور
خداییش خوب دارن کار میکننا
امیر جان این j96 رو خودت عکس گرفتی؟
راستی این کل کل از شما کمی بعیده ها
بابا یکم تحلیلش کنید ببینید چیه

چین تو کپی زودتر از خوده شرکت ها عمل می کنه.......
تایید

amir2011
02-09-2008, 01:32
امیر جان این j96 رو خودت عکس گرفتی؟
نه عکسش رو خودم نگرفتم...ولی دست یه بنده خدایی دیدم که میگفت N96 رو خریدم 200 تومان فقط دوربینش پایینتره..! (متاسفانه عموم مردم همین قدر از گوشی میدونند)
ضمن اینکه کپی برداری چینی ها فقط محدود به حوزه گوشی نیست و این یک قضیه کلی و جا افتاده برای همه مردم جهانه..!