PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه ی مخصوص سیم پیچی

baba barghi
22-12-2005, 17:19
سلام دوستان
من برنامه ای برای آموزش و همچنین ترسیم و محاسبه ی دیاگرام جهت سیم پیچی می خواهم می خوام که خیلی کامل و توپ باشه حتی اگر حجمش بالا باشه

ممنون
بای

baba barghi
22-12-2005, 21:18
سلام دوستان
کسی چنین برنامه ای سراغ نداشت؟
حالا اگر برنامه نبود مثلا یک فلش کامل یا یک فایل تصویری کامل باشه
من چند نکته فراموش کردم بگم اونم اینه که:
1-می خواهم فارسی باشه
2-اگر کرک یا سریال می خواهد اون وجود داشته باشه یا نسخه ی فول باشه

ممنون
بای

Spy
23-12-2005, 00:50
بحق چیزای ندیده و نشنیده ... :blink:
عجب چیزایی میخای ولی زاده شما ها :ohno:

baba barghi
23-12-2005, 09:43
سلام اسپای جان
هنوز برنگشته شروع کردی گیر دادن به من
خب شاید شما این برنامه رو ندید ولی برنامه ی زیاد عجیبی هم نیست شاید فارسی نباشه ولی چنین برنامه ای هست یهنی نیست که مثلا بعد از نصب قسمت های مختلف موتور رو نشون بده بعد مثلا سیم پیچی کنه یا مثلا یه قسمتی مثل ماشین حساب داشته باشه برای رسم دیاگرام و مدار بکشه
چرا نیست؟؟؟؟
هست باید پیدا کنیم خودم غیر از این سایت دارم سرچ می کنم اگر چیزی پیدا کردم می زارم شما هم زحمت خودتون رو بکشید

ممنون
بای

baba barghi
24-12-2005, 10:29
سلام دوستان

اگر برنامه ای مثل این نیست لااقل برنامه ای مثل زیر باشه:
می خواهم که تمام نقشه های سیم پیچی رو داشته باشه به همراه فرمول و نمودار و این جوز چیزا توجه کنید گفتم برنامه نه pdf

ممنون
بای

Spy
24-12-2005, 19:43
سلام اسپای جان
هنوز برنگشته شروع کردی گیر دادن به من
خب شاید شما این برنامه رو ندید ولی برنامه ی زیاد عجیبی هم نیست شاید فارسی نباشه ولی چنین برنامه ای هست یهنی نیست که مثلا بعد از نصب قسمت های مختلف موتور رو نشون بده بعد مثلا سیم پیچی کنه یا مثلا یه قسمتی مثل ماشین حساب داشته باشه برای رسم دیاگرام و مدار بکشه
چرا نیست؟؟؟؟
هست باید پیدا کنیم خودم غیر از این سایت دارم سرچ می کنم اگر چیزی پیدا کردم می زارم شما هم زحمت خودتون رو بکشید

ممنون
بای

هیچ بحثی بغیر از بحث اصلی در مورد نرم افزار جایز نیست.لطفا فقط درخواست خود را دنبال و از رفتن به حاشیه خودداری کنید.. هیچ کس هم به شما گیر نداده !

siavash alavi
24-12-2005, 20:34
اسپاي جان با سلام
دوست عزيزمون آقاي ولي زاده دوست داره تايپيك بي معني بزنه شما ناراحت نشو چندي قبل در يه تايپيك التماس ميكرد كه دنبال كار ميگردم
بهش گفتم كه من حاضرم كمكت كنم اما جوابهايي داد كه معلوم بود فقط ميخواد يه چيزايي گفته باشه
!!!!!!!!!!!بنظر من شما بعنوان يه مدير وظايفي داري كه خودتان بهتر ميدانيد چه كنيد
ميدانم اكنون جناب ولي زاده كه همشهري بنده هم هست از من شاكي شده و شايد مطالبي را به بنده اظهار دارد كه اصلا مهم نيست
سلامت باشيد
سياوش علوي

baba barghi
24-12-2005, 22:43
سلام دوستان

اگر برنامه ای مثل این نیست لااقل برنامه ای مثل زیر باشه:
می خواهم که تمام نقشه های سیم پیچی رو داشته باشه به همراه فرمول و نمودار و این جوز چیزا توجه کنید گفتم برنامه نه pdf

ممنون
بای
سلام آقای علوی
اولا شما همشهری من نیستید
ولی منو می بخشید یه جورایی هم حق دارید
بی زحمت این برنامه ای که تو نقل قول هست رو اگر هست بزارید اینجا
از همه معذرت می خوام

ممنون
بای