PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اگه من adsl بگيرم بايد حتما هر ماه شار‍ كنم يا نه ؟؟؟

aaaammmm87
30-08-2008, 08:05
سلام دوستان
اگه من يه Adsl 64 بگيرم بايد سر هر ماه شار‍ژ كنم يا نه !!! اگه من چند ماه شارژ نكنم چي مي شه ؟؟‌ و آيا من در هر ماه مي تونم درخواست پهناي باند بيشتر و يا كمتري رو بده (از 64 به 512 يا از 256 به 64 ) ) و در اخر حد اكثر چند ماه مي تونم شارژ نكنم ؟؟؟ و اگه چند ماه شارژ نكنم براي اتصال دوباره علاوه بر مقدار شارژ ماهيانه بايد مقدار بيشتري هم براي وصل بايد پول بدم يا نه؟؟؟؟ :31:

mostafaeshghi
30-08-2008, 08:40
سلام دوستان
اگه من يه Adsl 64 بگيرم بايد سر هر ماه شار‍ژ كنم يا نه !!! اگه من چند ماه شارژ نكنم چي مي شه ؟؟‌ و آيا من در هر ماه مي تونم درخواست پهناي باند بيشتر و يا كمتري رو بده (از 64 به 512 يا از 256 به 64 ) ) و در اخر حد اكثر چند ماه مي تونم شارژ نكنم ؟؟؟ و اگه چند ماه شارژ نكنم براي اتصال دوباره علاوه بر مقدار شارژ ماهيانه بايد مقدار بيشتري هم براي وصل بايد پول بدم يا نه؟؟؟؟ :31:

دوست عزیز تاپیک برای سوالاتتون در مورد ای دی اس ال در بالای همین تالار داریم که خب شما تاپیک جدید زدید !

فقط به صورت مختصر بگم که

شما میتونید پ.ل چند ماه اشتراک را یک جا بپردازید !

در صورت پرداخت نکردن شارژ (قوانین شرکتها با هم فرق داره ولی طبق غالب قوانین) تا 1 هفته فرصت دارید شارژ کنید نکردید خطتان از رانژه ی شرکت در میاد !

درخواست افزایش و یا کاهش سرعت و یا محدودیت حجمی به راحتی قابل وضع هست و مشکلی وجود نداره !

AC Schnitzer
30-08-2008, 08:55
اگر یه ماه سارژ نکنی ، خط از دانژه مخابرات خارج میشه و باید 2باره 10.000 برای رانژه شدنش بدی.

zed2
30-08-2008, 13:49
لطفا ادامه سوالات خود را در تاپیک زیر مطرح کنید.
تاپيك جامع راه اندازي Adsl ،‌ خريد مودم ،‌ بررسي مشكلات مودم و . ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])