PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آنتی ویروس با قابلیت آپدیت آسان وسریع

Reza_994
29-08-2008, 11:08
سلام
یه آنتی ویروس با قابلیت آپدیت سریع می خوام ولی با کارکرد عالی
آخرین ورزنش اگه باشه بهتره

ممنون.:11:

SADEGH 7
29-08-2008, 11:17
فقط nod 32 .خیلی راحت آپدیت می شه.خیلی طرفدار داره.کارکردش هم به خاطر آپدیت روزانه 3 بار یا بیشتر خیلی عالیه.اکثر آپدیت هاش هم کیلوبایتیه.لینک دانلودش رو هم تو این تاپیک می تونی پیدا کنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشی

Chameleon
29-08-2008, 12:08
NOD32 Business Edition 3.0.672

capitan black
29-08-2008, 13:29
nod32 پولی هستش و مجانی نیست...اگه به دنبال یه انتی ویروس خوب میگردی که free باشه و توی روز هم چندین بار اپدیت بشه و سیستم رو سنگین نکنه فقط avast home edition
از این سایت میتونی بگیری

SADEGH 7
29-08-2008, 13:37
nod32 پولی هستش و مجانی نیست...اگه به دنبال یه انتی ویروس خوب میگردی که free باشه و توی روز هم چندین بار اپدیت بشه و سیستم رو سنگین نکنه فقط avast home edition
از این سایت میتونی بگیری
من مدت زیادیه که از نود استفاده می کنم و یه قرون پول هم ندادم.روزی 3بار یا بیشتر هم آپدیت می شه.

sinasalar2007
29-08-2008, 20:18
این فروم مگه ایرانی نیست ؟ ادرس رو اشتباهی نیومدم ؟!
انتی ویروسه گرون و ارزون و free تو ایران که معنی نداره .magas-vizz الان بهترین انتی ویروس ها همین nod32 و kaspersky هستند . من خودم kaspersky استفاده می کنم . به راحتی هم کرک میشه ( البته نود32 هم همین طوره ها ) internet security من خیلی راحت اپدیت میشه . اگر دوسه روز اپدیتش نکنم حدوده 400_300 کیلوبایت بیشتر اپدیت نمیکنه . تو همین فروم هم میتونی اخرین نسخه ی این نرم افزارها رو دانلود کنی ( فرق نسخه ی anti virus و internet security شرکت kaspersky اینه که نسخه ی internet security دارای firewall هست در نتیجه اپدیت نسخه ی internet security بیشتره )

mx_2dar
29-08-2008, 20:27
فقط و فقط NOD32
اگه از ESet Smart Security استفاده کنی بهتر از Antivirus هستش فایروال و انتی اسپای هم داره

zidane
29-08-2008, 21:31
هم nod و هم avira آنتی ویروسهای خوبی هستند
بستگی داره با کدومش راحت تر باشی
این دو تا از بقیه آنتی ویروس ها خیلی بهترن
کاسپر هم خوب بود که توی ورژن های جدیدش یکم سنگین شده
avira یکم جمع و جور تره اگه تازه کاری این برات بهتره
در هر صورت با انتخاب هیچکدومشون پشیمون نمی شی

hosein66
29-08-2008, 21:46
آپديت همه آنتي ويروسها تو مرحله اول حداقل 30 دقيقه طول مي کشه و دفعات بعد حد اکثر 100 کيلو بايت خواهد بود

نسخه جديد و فايروال دار Nod32 هم 3.0.699 هستش که مي تونين از بخش دانلود دانلود کنيد Nod32 کارشو خوب

انجام مي ده يعني يه سي دي ويروسي بزار تو دايور و بذار Autoplay بشه Nod32 تو همون اول ويروسي ها رو

قرنطينه مي کنه

SADEGH 7
30-08-2008, 10:14
این فروم مگه ایرانی نیست ؟ ادرس رو اشتباهی نیومدم ؟!
انتی ویروسه گرون و ارزون و free تو ایران که معنی نداره .magas-vizz الان بهترین انتی ویروس ها همین nod32 و kaspersky هستند . من خودم kaspersky استفاده می کنم . به راحتی هم کرک میشه ( البته نود32 هم همین طوره ها ) internet security من خیلی راحت اپدیت میشه . اگر دوسه روز اپدیتش نکنم حدوده 400_300 کیلوبایت بیشتر اپدیت نمیکنه . تو همین فروم هم میتونی اخرین نسخه ی این نرم افزارها رو دانلود کنی ( فرق نسخه ی anti virus و internet security شرکت kaspersky اینه که نسخه ی internet security دارای firewall هست در نتیجه اپدیت نسخه ی internet security بیشتره )
رفیق منم گفتم مجانیه.capitan black می گه پولیه

M@STER
30-08-2008, 11:41
دوست عزيز ميتوني از 2008 avira premium security suite استفاده کني من خودم از اين استفاده ميکنم.خود سايتش يه key سه ماهه مي ده که بتوني آپديت کني. البته براي اولين بار که آپديت ميکني 18mg دانلود ميکنه ولي بعد از اون آپديت هاش خيلي سريعه.بعضي وقتها هم شده سه بار در روز آپديت ميکنه ولي 300 400 کيلوبايت.خلاصه خيلي باحاله
اينم دوتا سايت دانلود که اولي سايت خود آنتي ويروسه:

براي گرفتن key از خود سايت avira يه جا اون بالا سمت راست نوشته license بعد زیرش نوشته request
آدرس ايميلتو ميدي بعد واست يه ايميل ميفرسته که حاوي key هستش.