PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب لینوکس کارآمد بر روی لپ تاب Dell 1501

Mahdi_S_T
28-08-2008, 11:53
من میخوام لینوکس کارآمد را بر روی لپ تاب Dell 1501 نصب کنم ولی وقتی سی دی آن در حال لود است دیگه بالا نمیاد و هنگ میکنه !؟
آیا کسی تجربه نصب این لینوکس را داره ؟ اگه پیشنهادی در مورد لینوکس بهتری دارید لطفا بفرمایید ؟

blacktiger
08-09-2008, 23:34
من میخوام لینوکس کارآمد را بر روی لپ تاب Dell 1501 نصب کنم ولی وقتی سی دی آن در حال لود است دیگه بالا نمیاد و هنگ میکنه !؟
آیا کسی تجربه نصب این لینوکس را داره ؟ اگه پیشنهادی در مورد لینوکس بهتری دارید لطفا بفرمایید ؟

با سلا م
اصلا چرا میخوای لینوکس نصب کنی ؟ دوم اینکه چرا کارآمد؟ ویندوز به این باقلوایی تو ایران ریخته!:21:
اما اگر باز هم خواستی نصب کنی پیشنهاد من اینه که مستقیم نصب نکنی یعنی از یه نرم افزار شبیه ساز استفاده کنی و روی ماشینهای مجازی کار کنی چون من دیدم اکثر ا بعد از نصب کردن لینوکس پشیمون میشن به علل مختلف و به دنبال اون پاک کردنش و دوباره ویندوز نصب کردن . درایور و هزارتا کوفت دیگه ولی ماشینهای مجازی خیلی راحتتر و کم دردسر تره کما اینکه روی لپ تاپ شما هم با لینوکس به مشکل نمیخوره
:46:

REGISTERED USER
08-09-2008, 23:52
من خودم یکبار روی HP نسخه Mandariva رو نصب کردم بسیار زیاد و سریع بود و برای وب گردی و برنامه نویسی بد نبود ... درایورهاش هم بود ... اما خوشم نیومد یه ورد 2007 یا سالید ورک نتونی نصب کنی چه فایده !