PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فلش کارا وطراحان جوابمو بدین لطفا( یه مشکل کوچولو)

sina1415
28-08-2008, 10:51
چرا وقتی من فایل های فلش رو قرار می دم

بالای صفحه یه نوار زرد رنگ میاد :به این مضمون . وقتی روش کلیک می کنم از من سوال می کنه می خواین

فایل فلش اجرا بشه من باید چه کار کنم که مستقیما با باز کردن صفحه اجرا بشه

to help propect your security.......................................... ...........click here for options

باید چی کار کنم که این نوار نیاد و مستقیما فلش رو نشون بده ( برا جاوا هم همینطوره)

پیشاپیش دم همتون گرم

as13851365
28-08-2008, 13:35
یه سوال دیگه چرا وقتی من فایل های فلش رو قرار می دم بالای صفحه یه نوار زرد رنگ میاد :
to help propect your security.......................................... ...........click here for options
باید چی کار کنم که این نوار نیاد و مستقیما فلش رو نشون بده ( برا جاوا هم همینطوره)

وقتی که شما در کامیپوتر خودتان صفحهات را باز کنید با چنین کادری موجه خواهید شد!
وقتی که صفحه را در سایت آپلود کنید و از طریق اینترنت سایت خودتان را ببینید این کادر زرد رنگ ظاهر نمی شه
این نظر من است خودم امتحان نکردم !

peyman1987
28-08-2008, 21:13
این به این خاطره که شما احتمالا با نرم افزاری مثل دریم ویور این فایل فلش رو اضافه کردین و اونهم از جاوااسکریپت برای لود کردن فایل شما استفاده کرده و مرورگرتون هم این کدهای جاوااسکریپت رو خطرناک تشخیص میده. ممکنه آپلود که شد درست بشه ولی میتونین از طریق زیر فلشتون رو اضافه کنین و دیگه نیازی به آپلود هم نباشه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

moontoise
28-08-2008, 23:25
چون شما از کد object و شاید embed استفاده کردین...

این نوار زرد رنگ فقط تو کامپیوتر شما می آد، و وقتی روی هاست آپلود کنید ( وقتی از سرور استفاده کنه) این نوار زرد رنگ دیگه نمی آد...

امتحان کن، چون خودمم این مشکل رو داشتم.

فعلا بای