PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب نشدن ویندوز +- بدسکتور +- هزار یک دردسر ( هاردم داره می پره کمک )

as13851365
27-08-2008, 20:35
:40: من هاردم 160 گیگ ظرفیت دارد ! :40:
درایو سی و دی هر کدام 15 گیگا فضا بهشان اختصاص داده شده ! :11:

توی هر دو درایو (c,d) ویندوز دارم ( داشتم :11: ) و یک روز وقتی که سیستم را روشن کردم ویندوز درایو C خیلی کند بالا آمد برای همین از ویندوز درایو D استفاده کردم درایو C دیفرق نمی شد! با پارتیشن مجید پیغام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدرا می داد

تو همان فاز درست کردن درایو C بودم که گفتم شاید اگه یک بار ویندوز نصب کنم مشکل حل بشه !

ولی ویندوز به درایو C نصب نشد !
درایو D را هم امتحان کردم ولی باز ویندوز نصب نشد !

عملا کامپیوتر تا اطلاع ثانویه تعطیل شده

یکی می گه شاید مشکل از CD ویندوز باشه ولی نه 3 تا CD ویندوز را امتحان کردم نشد که نشد یعنی وقتی که می خوام ویندوز را نصب کنم مراحل را که شامل انتخاب درایو و فرمت کردن و کپی کردن فایل ها می باشه را به درستی می پیمایم ولی بعد در صفحه ی بعدی با توجه به عکس زیر گیر می کنه و جلو نمی ره !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و یکی می گه که بد سکتور داره !
من چطور می تونم بفهمم که هاردم بدسکتور داره یا نه ؟
برای رفعش چه باید کرد ؟
Low Level Format چیه ؟ و چطوری باید استفاده بشه ؟( این و از گفته های جناب DAN271 در پست
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید خوندم )

خلیل 2=0=8=0
27-08-2008, 20:55
سلام دوست عزیز این مشکل از دو ویندوز بودنش می باشد شما از طریق داس پاتیشن بندی کنید

as13851365
27-08-2008, 21:19
سلام دوست عزیز این مشکل از دو ویندوز بودنش می باشد شما از طریق داس پاتیشن بندی کنید

فکر نکنم !

در هر صورت من هر دو درایو را فرمت کردم ولی باز هم نتونستم ویندوز را نصب کنم !

DAN271
27-08-2008, 22:25
Low Level Format چیه ؟ و چطوری باید استفاده بشه ؟
سلام،
اگه بدسکتورت نرم افزاری باشه با Low Level Format از بین می ره

اینم لینک دانلود که Hardware2000 عزیز زحمتشو کشیدن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
قبلش از اطلاعاتت Backup بگیر.

reb
27-08-2008, 22:31
Low Level Format دوروزی طول میکشه تا فرمت کنه خدا لعنت کنه این سازگار ارقام رو یه هارد داشتم 6 ماه نگذشته وضعش درام شد بردم دادم گارانتی بعد چند روز همونطوری تحویلم دادن

خلیل 2=0=8=0
27-08-2008, 23:11
شما پاتیشن بندی کردید از طریق نرم افزار نمی گم از طریق داس به واسطه سی دی ویندوز 98
بهتره شما پاتیشن بندی کنی از طرق ویندوز xp یا ویستا نمی گم
یک نفر سیستمش رو برای من آورده بود مشکل شما رو داشت با پاتیش بندی از طریق ویندوز 98 حل شد اما تو پاتیشن ممکنه با خطا روبرو بشید اونم کاری نداری
شما از طریق ویندوز xp فرمتیا پاتیشن بندی کردید

as13851365
28-08-2008, 14:08
سلام،

آیا این نرم افزار قابل اطمینان است ؟
کسی آموزشی در باره این نرم افزار داره ؟

Low Level Format دوروزی طول میکشه تا فرمت کنه خدا لعنت کنه این سازگار ارقام رو یه هارد داشتم 6 ماه نگذشته وضعش درام شد بردم دادم گارانتی بعد چند روز همونطوری تحویلم دادن
راستی راستی 2 روز طول خواهد گشید ؟ ( با این اوضاع برق رفتن ها فکر نکنم بشه از این برنامه استفاده کرد

شما پاتیشن بندی کردید از طریق نرم افزار نمی گم از طریق داس به واسطه سی دی ویندوز 98
یعنی اگر از طریق داس پارتیشن بندی کنم حله ؟
در ضمن هر دو رایو من NTFS هستن تا آنجایی که من می دونم نمی شه در داس و یا ویندوز 98 به درایو های NTFS دسترسی داشت حالا چی کار کنم ؟

اگر بخوام مجددا پارتیشن بندی کنم فکر کنم باید اول یک هارد دیگه پیدا کنم تا اطلاعاتم رو انتقال بده به اون بعد پارتیشن بندی کنم ! حالا اگه من بخوام یه هارد 120 دست دوم بخرم برام چند تمام می شه ؟ آیا صرف می کنه که یک هارد بخرم یا نه ؟

یعنی این بدسکتوره به کل هاردم اتفاده ؟
من فکر کنم با درایو های C و D مشکل دارم نه با درایو های دیگه ! نمی شه بدون این که پارتیشن بندی کنم درایو ها رو درست کنم ؟

hardware2000
28-08-2008, 18:48
دوست عزیز برای رفع بد سکتور از نرم افزار hdd regenerator استفاده کنید این نرم افزار در محیط ویندوز یک سیدی بوت میسازه و با اون باید اسکن کنید در محیط داس و بد سکتور شما رو بدون هیچ low leavel formati از بین میبره.

اینک دانلود سافت:

abde7
31-08-2008, 16:55
سلام،

قبلش از اطلاعاتت Backup بگیر.

اقا من اين نرم افزار را نصب كردم ارزش نداره يه فكر ديگه به حال ماكنيد ما از بي رايانگي به كجا برويم:2:

pcjon
09-09-2008, 04:08
سلام

دقیق بگو موقع نصب چه پیغامی میده ......................

بعدش بهت میگم........

H A M E D
22-09-2008, 09:53
بهتره تجهيزات ديگه رو هم چك كنيد. تجربه ثابت كرده كه 50 درصد ارورهاي موقع نصب ويندوز ميتونه از رم باشه.
شما به هاردت زيادگير نده اگه درست فرمت ميشه و گير نداره حتما اولا سيستم رو با يه رم ديگه تست كن و دوما اگر نشد سي دي رام رو تست كن.

اين دو مورد رو امتحان كن صددرصد نتيجه ميگيري

moslem.b
23-09-2008, 14:28
as13851365 جان از نرم افزار Partiton table doctor که بش میگن PTD استفاده کن

هر دوتا درایوت رو چک کن تا اگه مشکلی توی درایوهات پیدا کرد فیکسش کنه

بعد چک کن ببین درایو سیت هم اکتیو باشه هم unhiden

بعد با خیال راحت ویندوز نصب کن

.................................................. ..............
اینم یه سری توضیحات درباره ی همین برنامه:
این برنامه به تعمیر نمودن رکورد راه اندازی اصلی دیسک سخت می پردازد
و پشتیبانی از انواع جدول تخصیص FAT,NTFS را نیز بر عهده دارد.
این برنامه بازیابی داده ها از تمامی کانتورهای اتصال هارد ATA,IDE,SATA,SCSL بطور کامل حمایت می نماید
و می توان با تکیه بر آن به ویرایش سکتورها و تعیین پارتیشن اولیه پرداخت.
.................................................. ..............

من یه لینک واسه دانلودش برات پیدا کردم ولی نمی دونم تحت داس هستش یا نه !

چون خودم از ورژن تحت داسش استفاده کردم گرچه فکر نکنم ورژن تحت ویندوزش باشه

لینک دانلود:

پسورد:

حجم:
2.79 مگ

paeize56
03-10-2013, 17:31
با سلام.نمی دونم جای این سوال اینجاهست یانه/دستگاه mp3 playerمن در حین کپی قفل کرد.نه باز م ی شه نه فرمت. صدای وصل شدن به کامپیوتر را می ده اما حتی روشن هم نمی شه. چی کار کنم..پیام در هنگام وصل به کامپیوتر boot sectoreاست