PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تلفن کردن از طریق کامپیوتر

sohrabm
21-12-2005, 19:15
با سلام من دنبال نرم افزاری میگردم که بشه با کامپیوتر تلفن بزنم و بتونم حرف بزنم و شماره ام هم نمی خوام بیفته اگه کسی میدونه بگه و آموزش آن رو بده دستش درد نکنه

saghezi
21-12-2005, 21:51
شما میتوانید ازاین نرم افزاراستفاده کنید.CIDPad
لینک دانلودوکرک
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آموزش
بعد از دانلود که حدود 10 دقیقه طول میکشه برنامه رو نصب و کرک کرده و اجرا میکنید. حالا . بعد از بازشدن برنامه به صورت کامل به قسمت آ پشن یا همون اختیارات وارد بشید(علامت کلید) بعد از ورود به این قسمت در پایین صفحه قسمتی رو میبینید که کارت صوتی شما انتخاب شده که بجای ان روی مودم گذاشته و اوکی کنید و به قسمت های دیگه کاری نداشته باشید بعد به قسمت پریوایسی یا همون عینک سیاه یا همون پنهان کاری برید اونجا شما میتوانید تنظیم کنید که چه شماره ای بر روی کالر آیدی بیفتد. می تونید شماره دوستتون رو بزارید که بجای شما بیفته ! شوخی کردم. که پیشنهاد میکنم قسمت اول رو بزارید که هیچ شماره ای نیفته و بهتره در قسمت بعدی فرمت رو مشخص میکنید که امروزه بیشتر افراد از همون استاندارد استفاده میکنند و عده کمی از مردم از خطوط کال ویتینگ استفاده میکنن بعد از این که این قسمت رو نیز درست انتخاب کردید به قسمت زمان برید این قسمت هر زمانی رو که مشخص کنید بر روی کالر ایدی میندازه که شما در چه ساعتی تماس داشتید. بعد به قسمت اخر میریم یعنی همان قسمت PLAYE که بعد از زدن این دکمه از شما شماره مورد نظر برای ارتباط رو می خواهد و بعد از گرفتن شماره پیغامی مبنی بر هنگ شدن کالر ایدی به شما میدهد که با زدن بله یا خیر میتونید مشخص کنید که اطلاعات کالر ایدی پاک بشه یا بمونه البته برای اینکه بخواهید حرف نیز بزنید می تونید قبل از دیسکانکت کردن برنامه گوشی تلفن رو بردارید و صحبت کنید این نکاتی ساده بود ولی میتونید باکمی تنظیمات دقیق و بهتر کالر ایدی رو بهتر خنثی کنید البته یک نکته رو یادم رفت بگم این که مودم شما باید کالر ایدی رو ساپورت کنه در غیر این صورت این روش کار نمیکنه برای اطلاعات بیشتر میتونید به هلپ برنامه مراجعه کنید.