PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایا bts هک میشود

شلمان
26-08-2008, 17:09
من نمیدونم دکلbts بدون سخت افزار هک میشه یا نه
اگر مقاله یا اطلاعی در این باره دارید ممنون میشم (مقاله انگلیسی نیز پذیرفته میشود):8:

majid-ar
27-08-2008, 11:12
سلام.دنبال همچین مطلبی گشتم ولی چیزی نبود.

ولی در کل این جور چیزا رو نمیشه با یه مقاله یا یه کتاب یاد گرفت.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شلمان
27-08-2008, 16:03
منظور من با wifi
من یک برنامه پیدا کردم ولی پس از دانلود گمش کردم(خدایی تو هارد من همه چی هست ولی من خودمم هم خبر ندارم کجاست)
این دکلها با فرکانسهای مخابرات کار میکنه منم میخوام بدونم منم میتونم با داشتن این فرکانسها این دکلها استفاده بکنم یا نه

saeed258s
27-08-2008, 19:29
دروود
اگر کلا در مورد کارکردشون،ساختمان داخلیشون،و راههای امکان پذیر به جای استفاده از Bts چیزی دارید ،سپاسگزار می شوم...

armia
27-08-2008, 19:39
بنظرم خیلی جالب میاد این بحث امیدوارم کسی اطلاعاتی داشته باشه

شلمان
27-08-2008, 21:23
ساختمان داخلیشون کاملا ساده ودر عین حال پیچیدس.در فضا کلی فرکانس در حال رفت وآمد است این فرکانسها یک منبع دارند که هر چقدراز اون دور بشی کیفیت اون پایین میاد کار Bts تقو یت این فرکانسهاست.
ولی نکته جالبش اینجاست که تمام این فرکانسها یا دادهای رادیو یی بهبود پیدا میکنند(یعنی میشه ازش به جای ماهواره در فضا استفاده بشه.این یک ایدس) .
تا یادم نرفته بگم که Bts مثل دستگاه S.r که تقویت کننده امواج موبایل و فقط(با توجه به سخت افزار موجود)برای موبایل و دستگاهایی که مخابرات تائعین کردس منم میخوام بدونم میشه با یک فرکانس خاص ازش استفاده شخصی ببرم یا نه.

هرکی اینها رو داره برام بزاره ممنون میشم:
1.الگوریتمی که باهاش سیم کارت مینویسن
2.نقشه یک Bts
3.فرکانس فعالیت موبایلها
4.حداقل وحداکثر فرکانسهای Bts
میدونم هیچ کسی نداره

saeed258s
28-08-2008, 08:48
دروود
آیا تنها راه تقویتآین امواج Bts هست؟قدمت این دکل ها بهکی می رسه؟

شلمان
28-08-2008, 09:54
نه شماحتی با یک سیم بلند مثلا 5 مترمیتونی امواج دریافتی رو تقویت کنی کافیه سیم رو روی پشت بوم پهن کنی فقط باید اون رو نزدیک هم باشن

شلمان
28-08-2008, 09:56
bts یک دریافت کننده امواج,ف ی ل ت ر کننده امواج وفرستنده امواج

saeed258s
28-08-2008, 10:27
دوست گرامی،این چیزهایی هست سفید رنگه،بالای دکل هست،به نظر میرسه مهمترین اجراش همونه،اون چیه؟

شلمان
28-08-2008, 20:55
اونها انتناش دیگه عملش شبیه Lnb ماهوارس ولی میتونه علاوه بر دریافت ارسال هم بکنه قیمت حدود 100هزاره اگه به مجلات نت نگاه کنی میتونی ببینی چیه چنهده بعضی از این انتها باید روبروی هم قرار بگیرند (بدون اینکه چیزی سد راهشون باشه)تا بتونن تبادل اطلاعات بکنند زیاد واردش نمیشم .
مشکل من الان راه فرستادن یا دریافت ااطلاعات که برای این کار باید اول دکلو هک یا کرک کنی تا به شما هم اجازه فرستادن ودریافت اطلاعاتم بده .
به قول یکی تمام اطلاعات دنیا روی هواست باید بلد باشی بگیری.
من تو گرفتنش میندم چه برسه فرستادن

شلمان
28-08-2008, 21:26
برو تو شبکه موبایل تا پاکش نکردن اگرم پاک شده بگو برات بفرستم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حالا متوجه شدی من چی میگیم

saeed258s
30-08-2008, 11:07
دروود
اما نفرمودید،آیا تنهای راه تقویت امواج موبایل،استفاده از دکلهای بی تی اس هستش؟

milky way
30-08-2008, 12:22
منظورت از هک چیه مثلا چیکار میخوای انجام بدی .

majid-ar
03-09-2008, 21:54
دوستان اینجا قسمت درخواست مقالاته

جای این صحبتا توی این قسمت نیست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohammad
04-09-2008, 06:34
با تشکر از مجید عزیز ، پست های اضافی پاک شد.
در مورد BTS هم بد نیست به این لینک هم مراجعه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

milky way
04-09-2008, 07:24
من میخوام بدونم مثلا Bts رو هم کنید چیکار میخواید بکنید دقیقا .

Imantec
06-09-2008, 07:16
با سلام
بنا به درخواست یکی از دوستان چند کلمه ای خدمتتون عرض می کنم
bts یا همون ایستگاه ارسال و دریافت پایه از یک طرف وظیفه ارتباط با موبایل ها رو روی واسط um به عهده داره و از طرف دیگه مجموعه ای از این bts ها به یک مرکز بالاتر به نام bsc (کنترل کننده ایستگاههای پایه) روی واسط Abis متصل می شوند. فرآیند برقراری مکالمه فرآیند پیچیده ایه که شامل تعیین هویت، تایید هویت و در بسیاری از مواقع رمزنگاری می شود. اون چیزی که بالای ساختمونا دیده میشه در واقع فقط آنتنهای bts است که توسط فیدر هائی به رک bts (که داخل ساختمون قرار داره) متصل می شوند. این رک از یونیتهای پردازشی مختلفی تشکیل شده. برای هک هم حتما باید هم سخت افزار و هم نرم افزار های لازم رو داشت. البته با الگوریتم های رمزنگاری نظیر A5/1 و A5/2 تقریبا این کار غیر ممکنه. در یک نوع از هک، سخت افزار مورد نیاز شبیه یه میکرو bts عمل میکنه و بین موبایل و آنتن bts قرار میگیره و برای هر طرف خودشو به جای دیگری معرفی می کنه. در مورد intrusion هم باید بگم درسته که امواج ارسالی و دریافتی بین آنتن bts و موبایل روی واسط هوائی منتشر میشه اما حتی با داشتن دستگاه گیرنده به دلیل استفاده از الگوریتم های رمزنگاری و نیز الگوریتم جهش فرکانسی این عمل تقریبا غیر ممکنه.
در جواب این دوست عزیز هم باید بگم فرکانس کار آنتن bts و موبایل هر دو یکسانه که برای gsm900، باند فرکانسی 890MHZ تا 915MHZ در مسیر فراسو(Uplink) و باند فرکانسی 935MHZ تا 960MHZ در مسیر فروسو(Downlink) استفاده میشه.

شلمان
06-09-2008, 21:40
با سلام
بنا به درخواست یکی از دوستان چند کلمه ای خدمتتون عرض می کنم
bts یا همون ایستگاه ارسال و دریافت پایه از یک طرف وظیفه ارتباط با موبایل ها رو روی واسط um به عهده داره و از طرف دیگه مجموعه ای از این bts ها به یک مرکز بالاتر به نام bsc (کنترل کننده ایستگاههای پایه) روی واسط Abis متصل می شوند. فرآیند برقراری مکالمه فرآیند پیچیده ایه که شامل تعیین هویت، تایید هویت و در بسیاری از مواقع رمزنگاری می شود. اون چیزی که بالای ساختمونا دیده میشه در واقع فقط آنتنهای bts است که توسط فیدر هائی به رک bts (که داخل ساختمون قرار داره) متصل می شوند. این رک از یونیتهای پردازشی مختلفی تشکیل شده. برای هک هم حتما باید هم سخت افزار و هم نرم افزار های لازم رو داشت. البته با الگوریتم های رمزنگاری نظیر A5/1 و A5/2 تقریبا این کار غیر ممکنه. در یک نوع از هک، سخت افزار مورد نیاز شبیه یه میکرو bts عمل میکنه و بین موبایل و آنتن bts قرار میگیره و برای هر طرف خودشو به جای دیگری معرفی می کنه. در مورد intrusion هم باید بگم درسته که امواج ارسالی و دریافتی بین آنتن bts و موبایل روی واسط هوائی منتشر میشه اما حتی با داشتن دستگاه گیرنده به دلیل استفاده از الگوریتم های رمزنگاری و نیز الگوریتم جهش فرکانسی این عمل تقریبا غیر ممکنه.
در جواب این دوست عزیز هم باید بگم فرکانس کار آنتن bts و موبایل هر دو یکسانه که برای gsm900، باند فرکانسی 890MHZ تا 915MHZ در مسیر فراسو(Uplink) و باند فرکانسی 935MHZ تا 960MHZ در مسیر فروسو(Downlink) استفاده میشه.

تمام اطلاعات شما درسته دستگاهی هم که برای هک سخت افزاری مورد استفاده قرار میگیره بدلیل حجم تقریبا بزرگی که داره تابلو(اندازش تقریبا تو این ابعاد 20*10*5 )در ضمن من نمیتونم اینو ببرم به bts وصل کنم تمامشون محافظ دارن خطرناکه.
یه وقط خدای نکرده زبونم لال بفهمن منو میبرن یه جاهایی که خودمنم اسمشو نشنیدم بعدشم میگن جاسوس بود هلاکش کردیم.(اینارو جدی نگفتم)
منم گفتم با استفاده از wifi بدون هک سخت افزاری اگه تمام الگوریتمارم داشته باشی میتونی استفاده کنی یا نه!
که من هیچکدومو ندارم

اجازه بدید سوالمو دقیقتر بیان کنم من میتوانم در پهنای فرکانسهای موبایل با دستگاه Wifi بدون دخالت در سیستم سخت افزاری BTS پیام ارسال یا دریافت کنم

شلمان
06-09-2008, 21:51
من میخوام بدونم مثلا Bts رو هم کنید چیکار میخواید بکنید دقیقا .

من با دوستم دائما در حال ارتباطیم میخاستیم سک شبکه کوچیک راه بندازیم تا راحت بشیم ولی وقتی براورد هزینه کردیم از زندگی سیر شدیم منم دنبال یک راه حل بهتر میگردم.یکی از اینها استفاده از bts