PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک : فشردن یک دکمه روی صفحه کیبورد به صورت اتوماتیک در یک زمان خاص

djmory
26-08-2008, 15:43
سلام . من هیچی از برنامه نویسی نمیدونم میخواستم بپرسم . میشه برام یه نرم افزاری یا چیزی شبیه اون بنویسید که یه دکمه روی صفحه کیبورد رو در یه زمان خاص مثلا هر 10 ثانیه به 10 ثانیه فشار بده . میخواهم در یه بازی ازش استفاده کنم . فقط تورو خدا کمک کنین . جریان کل کله . (میخواه مثلا دکمه ی x فرضا هر 10 ثانیه به 10 ثانیه پشت سر هم با فواصل 10 ثانیه زده بشه .تا وقتی که از نرم افزار یا فایلی که نوشتین بیام بیرون . اگه برنامه ای شبیه اینم میشناسید بهم معرفی کنین ممنون میشم ) اساتید لطف کنن یه نگاه به این بندازن فکر نمیکنم بیشتر از چند دقیقه وقتشونو بگیره . همانطوری که گفتم چریان کل کله ها ما رو ضایع نکنین !

بهرام_62
26-08-2008, 22:04
لازم نیست اینقدر التماس کنی
بیا وقت گذاشتم یک برنامه توپ برات نوشتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

djmory
26-08-2008, 23:40
آقا یک دنیا از لطفت ممنون . تو بازی کار میکنه فقط وقتی که از بازی میام بیرون هنوزم اون دکمه رو میزنه و تکرارش میکنه چی کار کنم ؟

Ho$∑∫N
27-08-2008, 07:03
دوست عزیز شما آخه توجه نمی کنید وقتی دارید بازی می سازید باید حد اقل کمی برنامه نویسی بلد باشید. بلد باشید اگه مثل همین تاپیک برنامه رو دریافت میکنید باید اونو با بازیتون مچ کنید.

Arsa Persian
27-08-2008, 13:10
دوست عزیز بفرمایید این هم از برنامه من که چون دیشب برق ها رفت دیر حاضر شد ولی مزیتش نسبت به برنامه قبلی اینه که میتونید چند کلید (حتی همه ی کلید های کیبورد) رو با هم فشار بدید. قابلیت متوقف سازی.رابط کاربر پسند
فقط دکمه هایی که میخواد فشار داده بشن تیک بزنید بعد هم Start!!!
اگه دانلود کنید همه چی رو میفهمید این هم عکسش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دانلود (آپلود مجدد)

:40:استفاده از دکمه تشکر باعث دلگرمی است:40:

Arsa Persian
27-08-2008, 13:12
حسین جان لازم نیست مچ بشه چون این برنامه ها واسه Active Window نوشته شدن و روی هر بازی، متن و ... جواب میدن

djmory
27-08-2008, 13:57
دستتون درد نکنه . خیلی زحمت کشیدین . خیلی ممنونم

بهرام_62
27-08-2008, 15:45
آقا یک دنیا از لطفت ممنون . تو بازی کار میکنه فقط وقتی که از بازی میام بیرون هنوزم اون دکمه رو میزنه و تکرارش میکنه چی کار کنم ؟

خواهش مي كنم
اگر دكمه pause break رو بر روي كيبور بزنيد فشرده شدن دكمه ها در برنامه متوقف مي شوند

دوست عزیز بفرمایید این هم از برنامه من که چون دیشب برق ها رفت دیر حاضر شد ولی مزیتش نسبت به برنامه قبلی اینه که میتونید چند کلید (حتی همه ی کلید های کیبورد) رو با هم فشار بدید. قابلیت متوقف سازی.رابط کاربر پسند
به عكسش كه مي خوره جالب باشه موفق باشيد
البته برنامه منم اگر دكمه هاي مورد نظرتو در پرانتز بزاري به طور همزمان زده مي شوند

djmory
27-08-2008, 18:31
آقا دم همتون گرم خیلی حال دادین . بازم ممنونم (جناب بهرام 62 و جناب Arsa Persian
)

Arsa Persian
27-08-2008, 20:56
آقا بهرام به نظرت با چی نوشتم اون برنامه رو؟
اگه تونستی حدس بزنی:13:

بهرام_62
27-08-2008, 23:22
آقا بهرام به نظرت با چی نوشتم اون برنامه رو؟
اگه تونستی حدس بزنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

من تنها زبان برنامه نویسیی که یکم بلدم ویژوال بیسیک بیده
اونم جون رشتمه
امسال اولین سالیه که برنامه نویسی رو شروع کردم
الانم کنکور شرکت کردم برام دعا بنمایید
انشاالله قبول بشم با زبونای دیگه هم آشنا میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا خودت بگو با چه زبونی نوشتی برام جالبه بدونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arsa Persian
28-08-2008, 08:49
منم حدودا چهارساله دارم برنامه نویسی می کنم
واستون دعا می کنیم تا قبول شید هرچی زبون تو کامپیوتر و بیرون کامپیوتر هست آشنا بشید:19:
با زبان Lua Com در محیط AutoPlay Media Studio

:40::40::40:

بهرام_62
30-08-2008, 20:57
مرسی الهی آمین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alireza_06
07-11-2009, 10:32
Arsa Persian جان، میشه لطف کنین کلید های F هم بزارین ؟
تشکر.

Arsa Persian
08-11-2009, 22:37
Arsa Persian جان، میشه لطف کنین کلید های F هم بزارین ؟
تشکر.

دوست گلم تو همون برنامه ای که نوشتم، برای کلید F هم هست
کافیه تیک بزنی به F
بعد هم Delay رو که بر حسب میلی ثانیه هست تنظیم کنی و دکمه شروع رو بزنی:10:

بهرام_62
09-11-2009, 19:57
آقا دعات مستجاب شده
در حال حاضر ترم دو دانشگام:31:

Arsa Persian
09-11-2009, 23:51
آقا دعات مستجاب شده
در حال حاضر ترم دو دانشگام:31:

پس بالاخره دعاهام قبول شد:31:

من که دیگه سر به کوه و فلک گذاشته بودم تا دعا کنم تا کنکور قبول شی:27:

alireza_06
14-12-2009, 16:39
دوست گلم تو همون برنامه ای که نوشتم، برای کلید F هم هست
کافیه تیک بزنی به F
بعد هم Delay رو که بر حسب میلی ثانیه هست تنظیم کنی و دکمه شروع رو بزنی:10:

منظور من کلید های F1، F2 و ... هست!

Memonex
28-02-2010, 13:07
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دانلود

:40:استفاده از دکمه تشکر باعث دلگرمی است:40:

لینکش پاک شده لطفا دوباره آپلود کنید . این برنامه خیلی برام حیاتیه. لطفا کمکم کنید

armin_o2
01-01-2011, 18:24
سلام خدمت اساتید

میدونم که پست قدیمی هست ولی من هم خیلی زیاد دنبال یک همچین نرم افرازی میگردم اما هرچی بیشتر گشتم کمتر پیدا کردم, اگه کسی از دوستان میتونه لطفا لینک دانلود را تصحیح کنه و یا یک نرم افزار مشابه را معرفی کنید

ممنون

alex2005
15-01-2011, 15:11
دوستان خسته نباشید.
میدونم که این پست برای خیلی وقت پیشه.
اما شدیدا به این برنامه نیاز دارم میخواستم هر کدوم از دوستان که امکانش رو دارن دوباره برنامه ای رو که زحمتش رو کشیدن آپ کنن.
و یک سوال ویندوز من سون هست آیا روی این ویندوز هم کار میکنه؟
ممنون

eshtebah
09-04-2011, 11:11
یکی این برنامه رو بزاره برا دانلود

Yaser 1
07-11-2014, 13:20
من چرا نمیتونم این برنامه رو وردارم؟:45:

اگه میشه دوباره بزارین برنامه رو.ممنون

amirsarab2
07-08-2015, 16:10
دوستان لینک اینو ندارید یا مشابه این ؟