PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست نرم افزار پخش امپراطور دریا !!

S A M
26-08-2008, 11:32
سلام . میدونم عنوان تاپیک یکم گیج کننده هست ولی نتونستم عنوان خوبی براش پیدا کنم
نرم افزار مورد نظر من اینه :
بعضی جاها پخش شده ( یا شایدم شایعه هست ) که وقتی فیلم امپراطور دریا ( دی وی دی) رو میخوای اجرا کنی زیر نویس ها راحت خونده نمیشن یا اگه هم خونده بشن زیر نویس ها و صحبت ها و صحنه ها با هم مطابقت ندارن . بعدش گفتن که با یه نرم افزار ساده این مشکل حل میشه . میشه کی از دوستان حرفه ای کار با نرم افزار به من کمک کنه ؟
2 _ اگه میشه لطف کنین یه نرم افزار یا بهترین نرم افزار در زمینه پخش فیلم در دی وی دی رو بهم بدین
3 _ من وقتی بازیهای موبایل دانلود میکنم و در گوشیم نصبشون میکنم و وقتی میخوام بازی کنم در همون اول اسم سایت ایرانی میاد و بعد تبلیغات خود شرکت سازنده و بعد بازی میاد میخواستم ببینم طرف با چه نرم افزاری این کارو کرده ؟
با تشکر
محمد...

huti_421
26-08-2008, 21:49
سلام . میدونم عنوان تاپیک یکم گیج کننده هست ولی نتونستم عنوان خوبی براش پیدا کنم
نرم افزار مورد نظر من اینه :
بعضی جاها پخش شده ( یا شایدم شایعه هست ) که وقتی فیلم امپراطور دریا ( دی وی دی) رو میخوای اجرا کنی زیر نویس ها راحت خونده نمیشن یا اگه هم خونده بشن زیر نویس ها و صحبت ها و صحنه ها با هم مطابقت ندارن . بعدش گفتن که با یه نرم افزار ساده این مشکل حل میشه . میشه کی از دوستان حرفه ای کار با نرم افزار به من کمک کنه ؟
2 _ اگه میشه لطف کنین یه نرم افزار یا بهترین نرم افزار در زمینه پخش فیلم در دی وی دی رو بهم بدین
3 _ من وقتی بازیهای موبایل دانلود میکنم و در گوشیم نصبشون میکنم و وقتی میخوام بازی کنم در همون اول اسم سایت ایرانی میاد و بعد تبلیغات خود شرکت سازنده و بعد بازی میاد میخواستم ببینم طرف با چه نرم افزاری این کارو کرده ؟
با تشکر
محمد...

1. باید زیر نوی رو ادیت کنی :

Subtitle Workshop 2.51 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. نرم افزار که خیلی زیاده ولی بهتریناش در درجه اول به نظر من Media Center ویندوز بعد Power DVD بعد KM Player ... البته خود Windows Media Player هم بد نیست ....

پخش با کیفیت DVD های صوتی و تصویری توسط CyberLink PowerDVD / تمامی ورژن ها در این تاپیک :

KMPlayer | پخش کننده ی قوی فایل های چند رسانه :

3. فکر کنم اونا فایل های Sis رو Unpack کردن تو این تاپیک بحث شده :

S A M
27-08-2008, 11:29
هوتی جان دمت گرم خیلی بچه باحالی هستیا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی من هر موقع میخوام توی راپید شار دانلود کنم _ از وقتی که ADSL گرفتم روی Free کلیک میکنم بعدش صفحه بعد مینویسه EROR و نمیتونم دانلود کنم ) اگه میشه لطف کن جای دیگه اپش کن . ببخشید که اینجوریه شدشا
بعدش این 3 تا فایلی که برای Subtitle Workshop 2.51 گذاشتی چی هستن ؟ هر 3 تا مثل همن ؟

Mohsen6558
27-08-2008, 11:29
فقط با KM Player می تونی هم مشکل ناخوانا بودن کوچیک بودن و عدم زمان بندی صحیح رو حل کنی

huti_421
27-08-2008, 14:33
هوتی جان دمت گرم خیلی بچه باحالی هستیا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی من هر موقع میخوام توی راپید شار دانلود کنم _ از وقتی که ADSL گرفتم روی Free کلیک میکنم بعدش صفحه بعد مینویسه EROR و نمیتونم دانلود کنم ) اگه میشه لطف کن جای دیگه اپش کن . ببخشید که اینجوریه شدشا
بعدش این 3 تا فایلی که برای Subtitle Workshop 2.51 گذاشتی چی هستن ؟ هر 3 تا مثل همن ؟

ببین با IP عوض کردن میتونی کاری بکنی ..

آره لینک ها کمکین که دیگه نگی وای لینک خرابه و این حرفا !!!! :21:

S A M
27-08-2008, 14:56
محسن جون میدونی چیجوریه ؟ زیر انگلیش نوشته روش فارسی نوشته برای همین نقطه های ز و چیزای دیگه معلوم نیست . اگه میشه لینک دانلود رو بدین . مرسی
هوتی خان این ISP ما مشکل خفن با راپید شار داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Viren
27-08-2008, 15:24
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

KM Player 2.9 Portable

Setup

حتما مشکلت حل میشه
من از همین برنامه استفاده کردم ولی ماله من تو خود DVD بود!!

S A M
27-08-2008, 17:21
Viren اگه میشه هیچی رو توی راپید نزار[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

djjamal
27-08-2008, 17:47
سلام دوستان منم میخوام دخالت کنم:31: دوست عزیز یعنی چی ارور میده؟؟؟قبلا از رپیدباز استفاده کرده بودی:19: البته الان بسته شده ولی میتونی از این سایت لینک مستقیم رپیدشر رو بگیری 100% جواب میده.تست کن وخبر بده.:5:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S A M
27-08-2008, 18:32
عزیزم فکر کنم Isp من مشکل داره اخه چون همش ارور میده دانلود نمیشه
در هر حال اگه میشه جای دیگه اپش کنین

S A M
28-08-2008, 14:47
دوست عزیز در جای دیگه نمیدی دانلود کنیم؟

Viren
28-08-2008, 23:24
لینک مستقیم گذاشتم چرا از اون نمیگیری؟؟

اینم هست: