PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اعلام سرقت گوشي نوكيا n70!!!!

aaaammmm87
26-08-2008, 10:53
با سلام
دوستان يه هفته پيش گوشي يكي از دوستام توي ماشين جا مي مونه !!!!!!!! :20: تا امروز هم صبر كرده ولي طرف بهش زنگ نزده در ضمن سيم كارتشو هم دراورده (اون طرف) خاموش مي زنه !! حالا مراحل كامل اعلام سرقت چيه؟؟؟؟ و گوشيم اگه اعلام سرقت بزنم بعد چند روز (اگه گوشي روشن باشه و سيم كارتي روش باشه ) مياد دست خودم با تمام مراحل اداري ؟؟؟و در اخر ايا بايد بريم دادگاه و اخطاريه دادگاه هم مياد يا نه ؟؟؟

HR
26-08-2008, 12:06
سلام
هرچه سریعتر به نیروی انتظامی گزارش بده ... شماره سریال گوشی یادت نره ... توی جعبه گوشی یا فاکتور فروش باید باشه
انشاالله پیدا میشه ....
هرسیمکارتی روی گوشی باشه قابل پیگری هست ... دیگه شانس خودت
ممکنه خیلی و یا خیلی دیر این اتفاق بیفته

Hadi King
26-08-2008, 13:03
با سلام
دوستان يه هفته پيش گوشي يكي از دوستام توي ماشين جا مي مونه !!!!!!!! :20: تا امروز هم صبر كرده ولي طرف بهش زنگ نزده در ضمن سيم كارتشو هم دراورده (اون طرف) خاموش مي زنه !! حالا مراحل كامل اعلام سرقت چيه؟؟؟؟ و گوشيم اگه اعلام سرقت بزنم بعد چند روز (اگه گوشي روشن باشه و سيم كارتي روش باشه ) مياد دست خودم با تمام مراحل اداري ؟؟؟و در اخر ايا بايد بريم دادگاه و اخطاريه دادگاه هم مياد يا نه ؟؟؟
نميخوام نا اميدت كنم ولـــي فكــر نكنم پيدا بـــشه چون خيلي از گوشي هاي فاميلامون دزديدن و مدل هاي بالاتر مثل N73 و N81 و ... با گفتـــن به نيرو انتظامي و مخابرات پيگيري كردن ولـــي پيدا نشـــد :41:
موفق باشيد!:40:

aaaammmm87
26-08-2008, 14:18
مراحل اداري رو يكي بگه ببينم كامل كامل

eng2006
26-08-2008, 15:01
واسه من ان 70بود از روی سریالش ردیابی شد الانم دستمه
زودتر برو دادسرا شکایت سرقت بده اونا خودشون میگن چیکار کنی فقط جعبه رو باید داشته باشی
واسه من که 2 ماهی طول کشید ولی ایلان دستمه
اتفاقا یه تاپیک هم در مورد نحوه زدم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ان شاالله پیدا بشه

amir_sa
30-08-2008, 22:32
اول برو كلانتري تا پرونده تشكيل بدن ، بعد پرونده رو كامل مي كنند و مي فرستند دادسرا از اونجا بايد بري مخابرات . اميدوارم پيدا بشه

Havbb
31-08-2008, 01:01
مراحل نداره دیگه. میری توی پست یا مخابرات و میگی سیم کارتمو دزدیدند. سند موبایل با کارت شناسایی باید همراهت باشه. بعد یه فرم بهت میده پر میکنی 5 دقیقه بعد سیم کارتت میسوزه. و باید صبر کنی تا یه سیم کارت دیگه بیاد