PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اتصال به اینترنت از طریق موبایل ( GPRS نه ، DialUp با مودم موبایل )

Mahmood_N
26-08-2008, 01:31
با سلام ...
من می خوام به وسیله گوشی موبایل به اینترنت وصل بشم ، توجه کنید که نمی خوام از امکان GPRS استفاده کنم ، بلکه میخوام به جای اینکه از مودم کامپیوتر استفاده کنم ، از مودم گوشی استفاده کنم و با اون شماره بگیرم ، درواقع به جای این که گوشی تلفن ( مودم کامپیوتر ) اشغال بشه ، میخوام که گوشی اشغال بشه ...
یعنی موبایل به جای مودم عمل کنه و به جای اومدن پول تلفن ، پول موبایل بیاد !

نکته : گوشی من SonyEricson K800i هست ...

فکر کنم منظورم رو رسونده باشم ! ، آیا امکان چنین کاری هست ؟

با تشکر ...

bomberman
26-08-2008, 17:08
یا علی

مگه میشه؟؟؟

bomberman
26-08-2008, 17:10
اگه هم بشه هزینه قبض موبایلت 15 رقمی میشه
خودت حساب کن

shahshahani
27-08-2008, 09:17
باید گوشیت امکان HSCSD داشته باشه.
داره؟ اگه نمیدونی از gsm برو ببیت داره یا نه.
یه سیمکارت ایرانسل مگه چنده؟ میدونی اینجوری چقدر پول موبایل برات میاد؟ اگه میخوای پولاتو خیرات کنی خب بده به من چرا اینجوری میکنی؟:31:

M.etallic.A
27-09-2008, 23:42
دوست عزیزش اگر منظورت dial up هست که نمیشه. چون خط ارتباطی موبایل با تلفن ثابت فرق میکنه و ISP ها فقط به تلفن های ثابت وصل میشن در ضمن همونطور که دوستان گفتن چه نیازی به این کار هست ؟

dr_mdr81
13-10-2008, 14:50
[quote=Mahmood_N;2865694]با سلام ...
من می خوام به وسیله گوشی موبایل به اینترنت وصل بشم ، توجه کنید که نمی خوام از امکان GPRS استفاده کنم ، بلکه میخوام به جای اینکه از مودم کامپیوتر استفاده کنم ، از مودم گوشی استفاده کنم و با اون شماره بگیرم ، درواقع به جای این که گوشی تلفن ( مودم کامپیوتر ) اشغال بشه ، میخوام که گوشی اشغال بشه ...
یعنی موبایل به جای مودم عمل کنه و به جای اومدن پول تلفن ، پول موبایل بیاد !

نکته : گوشی من SonyEricson K800i هست ...

فکر کنم منظورم رو رسونده باشم ! ، آیا امکان چنین کاری هست ؟

کافیست سی دی موبایل را نسب و از نرم افزار مربوطه استفاده نمایید

vavolian
20-11-2008, 15:06
همچین چیزی امکان پذیر نیست

TAKAIRLINES
30-11-2009, 22:08
سلام دوست عزیز این کار خیلی هم راحته چیز جدیدی هم نیست من با 912 همیشه با لپ تاپ به اینترنت وسل میشم تازه سرعتش هم از تلفن معمولی بیشتره باگوشی 810 حتی بدون کابل هم بااستفاده از بلوتوس میشه وسل شد . حتی یک روز 200mb دانلود کردم

VAEZISAEED
08-10-2010, 19:42
سلام
من این کار رو توی خونه انجام دادم.
گوشی که من باهاش به اینترنت وصل میشم سامسونگه.
ولی بایستی گوشی شما هم" بعد از نصب از طریق سی دی گوشیت که تو جعبش هست" به اینترنت متصل بشه.
خط من ایرانسله که یک بسته جی پس آر اس نامحدود براش فعال کردم.
بعد از طریق برنامه ای که تو سی دی بود برای کامپیوترم یک کانکشن ساختم.
تو قسمت سوالات مشخص کردم مودمش گوشیم باشه.
حالا هر وقت میخوام به اینترنت وصل شم از مودم گوشی استفاده میشه.
در ضمن باید بگم سرعتش 115.2 کیلو بیته.:10:

Milad4171
24-10-2010, 19:40
لطفا برای اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع به تاپیک های مربوطه مراجعه کنید:

بحث و بررسی سرویس EDGE شرکت ایرانسل

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
------------------
بحث و بررسی سرویس EDGE شرکت همراه اول

--------------

معرفی دانگل سیم کارت / EDGE مودم / برای استفاده از سرویس EDGE و GPRS ایرانسل و همراه اول

---

:46:

mrmostafa
30-10-2010, 12:04
من الان ميخوام اينترنت ADSL از مخابرات بگيرم. اگر با اينترنت همراه اول كه الان نامحدود 1 ماهه رو 10 هزار تومان ميده با مخابرات يكي هست رو براي گوشي فعال كنم و از طريق گوشي با كامپيوتر خونه كار كنم از نظر سرعت فرقي نداره همون هست يا برم از مخابرات بگيرم ؟؟؟؟ ميخوام 2 تا اينترنت نگيرم و يه موقع هم با گوشي خواستم اينترنت داشته باشم ولي بيشتر خونه استفاده ميكنم.

Milad4171
30-10-2010, 12:21
این سرویس برای کسانی هست که نمیتونن ADSL بگیرن و پول زیاد واسه وایمکس هم نمیتونن بدن
شما میتونی مخابرات بگیری ، شبانه ی همراه اول هم بگیری.
ولی مطمعنا ADSL چیز دیگه ای هست!

starpars
30-10-2010, 12:35
چند سال پيش كه ايرانسل نبود همراه اول هم gprs نداشت يكي از فاميلامون با گوشي
i-mat jamin و سيم كارت همراه اول به اينترنت وصل ميشد . زياد يادم نيست ولي ميگفت رفتم مخابرات با يه هزينه اي خط موبايلو ديتا كردن . بعد هم فكر كنم با همون كارت هاي اينترنت ديال آپ به اينترنت وصل ميشد البته اينو دقيقا مطمئن نيستم

Mzkarimkhani
08-11-2010, 19:08
سلام. میشه یکی به من بگه در مورد ایفون باید چیکار کرد؟