PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب ویندوز از روی فلش مموری (نه روی فلش مموری)

foozoolll
26-08-2008, 01:27
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با سلام خدمت دوستانی که این مطلب رو می خونن .چطوری میشه یک ویندوز را از روی فلش مموری نصب کرد لطفا اشتباه جواب ندین نمی خوام ویندوز روی فلش مموری بریزم .من تمام اطلاعات روی سی دی ویندوز را روی فلش مموری کپی کردم ولی از روی فلش که می خوام بوت بشم کاری انجام نمیشه؟؟؟؟؟؟؟درخواست عاجزانه

am
26-08-2008, 01:45
شما باید ببینی مادربوردت قابلیت بوت از فلش مموری رو داره (removable)

foozoolll
26-08-2008, 02:38
آره عزیزم مادر بردم جدیده ولی مثل اینکه اینکاری که من می خوام بکنم یه قلقی داره که بلد نیستم مخوام فلش مموریمو مثل یه سی دی نصب ویندوز بشناسه و کارشو شروع کنه ...

asextor1
26-08-2008, 02:41
اگه کسی بلده دریغ نکنه چون من هم خیلی بهش احتیاج دارم

foozoolll
26-08-2008, 02:49
یکی از دوستام اینکارو کرده بود منتها می خواستم جلوش کم نیارم نپرسیدم گفتم می رم اینتر نت پیدا می کنم ولی امروز 6 ساعت گشتم ولی هر چی پیدا کردم مربوط می شد به نصب ویندوز روی فلش نه از روی فلش . تو رو خدا یکی یه جواب پیدا کنه راستی شماره این دوستمم پاک شده از موبایلم وگرنه خفتش می کردم ( آخه می دونی چیه جفتمون کارمون کامپیوتره یه جورایی کله اطلاعاته دیگه)

huti_421
26-08-2008, 03:15
این ویندوز مربوط به کول دیسک ( فلش مموری ) :

Windows XP USB Stick Edition :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

AK1
26-08-2008, 08:35
سلام
FlashBoot بيرنامه اي كه مي توني فلش رو بونت ايبل كني بعد از بوت كردن مثل زمان داس مي توني فايل سيت آپ رو توش اجرا كني
شايد به كارت امد
ساخت FlashDisk های Bootable با FlashBoot ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mahdi7610
26-08-2008, 09:56
سلام

اموزش : ویندوز Xp را در جیب خود به همراه داشته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %AF%DB%8C%D8%B3%DA%A9)
+
بوت با فلش مموری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید .

foozoolll
26-08-2008, 12:41

با تشکر از دوستان مثل اینکه نتونستم منظور خودمو درست برسونم آقا جون من نمی خوام ویندوزمو رو فلش مموری نصب کنم, میمیخوام بعد از کپی تمامی فایلهای روی یک سی دی ویندوز روی فلش مموری ویندوزمو از روی فلش مموری نصب کنم , اصلا فرض کنید رو یک سیستمی که درایو سی دی نداره می خواین ویندوز نصب کنید فقط هم یک کولدیسک دارین ,چکار می کنید؟

huti_421
26-08-2008, 21:26

با تشکر از دوستان مثل اینکه نتونستم منظور خودمو درست برسونم آقا جون من نمی خوام ویندوزمو رو فلش مموری نصب کنم, میمیخوام بعد از کپی تمامی فایلهای روی یک سی دی ویندوز روی فلش مموری ویندوزمو از روی فلش مموری نصب کنم , اصلا فرض کنید رو یک سیستمی که درایو سی دی نداره می خواین ویندوز نصب کنید فقط هم یک کولدیسک دارین ,چکار می کنید؟

الان خودتو داری می پیچونی ....

عزیز شما رو هوا که نمی تونی ویندوز داشته باشی باید اول ویندوز رو تو یه حافظه ای بریزی بعد اونو از طریق بوت نصب کنی ....

حالا هر ویندوزی می خواد باشه ...

اصلا همین ویندوز خودمون ( تک سی دی ) قفلشو میشکونی میریزی تو فلشت بعد اونو با یکی از این نرم افزار های فلش بوت ، بوت می کنی و بعد حالا تازه ویندوز رو نصب می کنی !!!!

usfelme
27-08-2008, 01:03

یکی از همین برنامه های بوت با فلشت بوت کن(یه command داس هم کافیه)
بعد از روی یه cd win98 يه فايلی به نام smartdrive.exe يا یه همچین اسمی رو بریز کنار setup ويندوز تو کولدیسکت!
بعد با یه خط command كه اومدی بالا اول فایل smartdrive.exe رو اجرا کن بعد برو تو شاخه ی I386 فایل winnt.exe یا winnt32.exe رو اجرا کن.دیگه بقیش مراحل نصبه!
من قدیما cdهای بدون بوت رو اینجوری نصب میکردم الان نمیدونم راه بهتریم هست یا نه!!

foozoolll
27-08-2008, 02:43
ممنون از همگی شما دوستان

Mohsen6558
27-08-2008, 11:20
این یه راهنما هست به انگلیسی

Make ANY USB Stick Drive Bootable ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])