PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Creative Zen Stone Plus With Speaker

majidpromix
24-08-2008, 23:41
آقا کی بود می گفت خفن ترین موبایلا از نظر کیفیت صدا به پای mp3player های متوسط هم نمی رسن ؟ من این مدل کریتیو رو خریدم ، اما وضوح صداش به پای گوشی SE K800 نمی رسه !!!!!!
اصلا صداش نسبت به هدفون k800 انگار گرفته هست ، از ته چاه در میاد. بیس SE هم باحالتره . شاید من از صدای هدفونای کریتیو خوشم نمیاد، یه هدفون بهم معرفی کنین که وضوح صداش مثل K800 باشه(قیمت زیر بیست تومن).
خواهشا کسی که K800 یا گوشی سونی اریکسون داره جواب بده.
:8:

poria_mc
25-08-2008, 12:43
به نظر من اگه هدفون خوب میخوای باید بودجه ات رو ببری بالا تا یه چیز عمری گیرت بیاد ولی زیر 20 تومن بهترین چیز Ep630 کریتیو هستش

shahab_f
26-08-2008, 23:50
آقا کی بود می گفت خفن ترین موبایلا از نظر کیفیت صدا به پای mp3player های متوسط هم نمی رسن ؟ من این مدل کریتیو رو خریدم ، اما وضوح صداش به پای گوشی SE K800 نمی رسه !!!!!!
اصلا صداش نسبت به هدفون k800 انگار گرفته هست ، از ته چاه در میاد. بیس SE هم باحالتره . شاید من از صدای هدفونای کریتیو خوشم نمیاد، یه هدفون بهم معرفی کنین که وضوح صداش مثل K800 باشه(قیمت زیر بیست تومن).
خواهشا کسی که K800 یا گوشی سونی اریکسون داره جواب بده.
:8:
بــــــــــــی خیال:18: من هم مثه شما کا800 دارم و به شدت قصد خرید استون رو داشتم, جدا همینه که میگی؟:19:

seymour
27-08-2008, 21:36
کیفیت هدفون های سونی اریکسون ، با فرض اینکه سری EX هستند بسیار خوبه ... در همین راستا در نظر بگیرید که بحث کیفیت و مقایسه کیفیت mp3p player/موبایل یه بحث کیفیه و نمیشه نتیجه گیری دقیق کرد و کاربر به کاربر فرق می تونه داشته باشه ...

ضمن اینکه با فرض اینکه اصلا کیفیت موبایل بهتر باشه ، در نظر بگیرید که کیفیت صدا همه چیز نیست ... راحتی کار / منوها / اینترفیس / مدیریت فایل در mp3 player ، مخصوص همین کاره ؛ در حالیکه در موبایل یه قابلیت جانبیه ...

shahab_f
27-08-2008, 22:19
... راحتی کار / منوها / اینترفیس / مدیریت فایل در mp3 player ، مخصوص همین کاره ؛ در حالیکه در موبایل یه قابلیت جانبیه ...
تمام این مواردی که گفتی تو موبایل راحت تره که اتفاقا , یه ال سی دی بزرگ رنگی راحت تر از یه ال سی دی کوچیکه که چند خط نشون میده

seymour
28-08-2008, 15:11
تمام این مواردی که گفتی تو موبایل راحت تره که اتفاقا , یه ال سی دی بزرگ رنگی راحت تر از یه ال سی دی کوچیکه که چند خط نشون میده
یعنی توی موبایل (= یه موبایل استاندارد ؛ هر موبایلی) - شما کنترل کامل روی آهنگ ها داری ؟ .. می تونی tag آهنگ ها رو ببینی؟ ... می تونی پلی لیست ها رو مدیریت کنی؟ ... دکمه مخصوص کم و زیاد کردن صدای مستقل داری ؟ ... منوی اصلی دستگاه برای اهنگ گوش کردن طراحی شده و شما حداقل 6 تا دکمه مخصوص این کار داری ؟ ... قابلیت دسترسی به آهنگ براساس ژانر - خواننده - آلبوم داری ؟ ... حداقل 20 ساعت شارژ ؟ ...

بخاطر اینکه اگه جواب همه یا اکثر سوالهای بالا مثبت نیست ، باید یادمون باشه که یه Mp3 player استاندارد ؛ مثلا با قیمت 150 تومن (که ارزونتر از یه موبایل مشابه تمام خواهد شد مسلما و 2-4 گیگ هم حافظه داره) این قابلیت ها رو داره ...

نمونه میارم :

ریویوی Cnet در مورد w760 سونی اریکسون که بعد از آیفون بعنوان بهترین تلفن برای گوش کردن به موسیقی انتخاب شده (editor's choice)

Of course, the phone will lack the range of a standalone MP3 player
(ترجمه : طبیعتا ، دامنه کارآیی این تلفن در حد یه mp3 player نیست)

poria_mc
29-08-2008, 16:38
seymour جان واقعا حرفه ای نقد میکنی!:دی

persia007
07-09-2008, 16:04
یعنی توی موبایل (= یه موبایل استاندارد ؛ هر موبایلی) - شما کنترل کامل روی آهنگ ها داری ؟ .. می تونی tag آهنگ ها رو ببینی؟ ... می تونی پلی لیست ها رو مدیریت کنی؟ ... دکمه مخصوص کم و زیاد کردن صدای مستقل داری ؟ ... منوی اصلی دستگاه برای اهنگ گوش کردن طراحی شده و شما حداقل 6 تا دکمه مخصوص این کار داری ؟ ... قابلیت دسترسی به آهنگ براساس ژانر - خواننده - آلبوم داری ؟ ... حداقل 20 ساعت شارژ ؟ ...

بخاطر اینکه اگه جواب همه یا اکثر سوالهای بالا مثبت نیست ، باید یادمون باشه که یه Mp3 player استاندارد ؛ مثلا با قیمت 150 تومن (که ارزونتر از یه موبایل مشابه تمام خواهد شد مسلما و 2-4 گیگ هم حافظه داره) این قابلیت ها رو داره ...

اونايي كه گفتي گوشيهاي واكمن سوني اريكسون هم دارن (همه رو فكر نكنم اما بيشترشون رو آره)
بعدش هم اگه من بخوام يه ام.پي تري پلير يا موبايل بخرم زياد سراغ اون پلي ليست و تگ و ژانرها نميرم ... فقط چيزي ميخوام كه مثل ويندوز مديا پلير باشه يعني برام فقط ترانه ها رو پخش كنه و امكاناتي كه گوشيهاي واكمن به نطرم كافيه
"قابلیت دسترسی به آهنگ براساس ژانر - خواننده - آلبوم" و چند مورد ديگه كه خودت گفتي

seymour
08-09-2008, 15:00
طبیعیه که اگه فقط یه چیزی می خوای که آهنگ رو واسه ات پخش کنه ، همین موبایل کافیه.. بحث ما در مورد کارکردهای اصلی یه دستگاه به نام mp3 player بود که شامل رابط کاربری و مدیریت فایل هستش ... خب طبیعتا اگه اینا واسه یه نفر اولویت نداره (=همون قابلیت جانبی که مطرح شد) ، همون واکمن سونی اریکسون یه گزینه خوبه ... بنده صرفا چون گفتی اینا از نظر کارآیی در یه سطحن ، اون شبهه رو مطرح کردم ...

majidpromix
13-09-2008, 16:32
بالاخره کسی هست اینجا که بدونه کیفیت EP630 از هدفون k800 بهتر هست یا نه؟
در ضمن میشه بگید هدفون باندل zen stone مدلش چیه؟

seymour
14-09-2008, 21:26
جوابش اینه که در مورد هدفون ها و کیفیتشون ، بحث شدیدا سلیقه اییه ... شاید به همین خاطر باشه که ما یه سایت معروف در زمینه ریویوی هدفون نداریم (=به این علت که بحث خیلی کارشناسی و علمی نیست) ... هدفون های سونی اریکسون معمولا سری EX هستند و در اینصورت به نظر من برتری دارن بر کارای مرسوم creative ... ضمن اینکه در نظر بگیر : بحث هدفون در مقابل هدفون با بحث Mp3 player در مقابل گوشی فرق داره ... (پست اولت اومدی هدفون رو با Mp3 player مقایسه کردی // در صورتیکه این مقایسه چندان درست نیست)