PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی آموزشگاه برای دوره های Mcse

samigherty
24-08-2008, 19:40
سلام دوستان عزیزم
می خواستم از شما دوستان خوبم بپرسم ببینم کسی یه آموزشگاه درست و حسابی برای گذراندن دوره های MCSE سراغ داره که به من بگه ؟
من دوره ی Network + در مجتمع فنی تهران خوندم و قرار بود که تمام دوره های اون پشت سر هم برگزار بشه ولی نشد ، الان حدوده 1 ماه که کلاس ما تموم شده ولی برای دوره Windows XP کلاس برگذار نشده :41:
میگن باید کلاس به حد نساب برسه ، من که نمیدونم حد نساب اینا چندتا هستش آخه در دوره قبلی حدوده 20 نفر سر کلاس بودیم و فوق العاده شلوغ بود ، من که اصلاً از مجتمع فنی راضی نیستم چون هم نسبت به آموزش پول زیادی می گیره هم اینکه کلاساشون فوقالهاده شلوغه و یا شاید فقط به فکر پر کردن جیب خودشون هستن ، بگذریم :2:
حالا از شما دوستان می خوام اگر یه آموزشگاه خوب میشناسین به من بگین ، بد جوری گیر کردم
از همه دوستانم کمال تشکر را دارم :11:

samigherty
25-08-2008, 22:05
دوستان خوبم کسی یه آموزشگاه سراغ نداره به من بگه ؟

hashem_wolf
25-08-2008, 23:53
به دلیل مشکلا ت سیا سی به هیچ فرد ایرانی هیچ مدرک بین الملی داده نمیشه!!!!!!!!!!!!1
تمام آموزشگاه های که تدعا میکنند ما مدرک میدیم و رسمی کذب محض است!
با خروج از ایران و نشان دادن این مدرک مشکلات زیادی واستون پیش میاد!
میتونید امتحان کنید!

samigherty
26-08-2008, 09:28
جداً راست می گی ؟
اگه امتحان شو جای دیگه مثلاً دبی بدیم چی ؟
شما مگه چه مشکلی براتون پیش اومده ؟

hashem_wolf
26-08-2008, 14:15
مشکل مکان نیست مشکل تابیعت ایرانی داشتن هست اگر شما یک گواهی نامه رانندگی افغانستان جای کارت شناسایی ارائه کنید ازتون آزمون میگیرند!!!!!!!!!!!!!!!!!! ای امر یک واقیعت هست!

همین الان به سایت سیسکو مراجه کنید تمام دوستان که CCna
داشتن از لیست حذف کرده اسمشون رو قبل از expire مدرک

عوضش 1 نفر در افغانستان با مدرک ccie میبیند!!!!!!!!!!!!111 هه هه

samigherty
27-08-2008, 06:31
خوب تو ایران که می شه باهاش کار کرد فعلاً .
میشه دوستان لطف کنن یک آموزشگاه خوب به من معرفی کنن . فقط موقعیتش در تهران باشه . مرسی

hashem_wolf
27-08-2008, 13:00
خوب تو ایران که می شه باهاش کار کرد فعلاً .
میشه دوستان لطف کنن یک آموزشگاه خوب به من معرفی کنن . فقط موقعیتش در تهران باشه . مرسی

lمخواهی 1 میلیون بدی مدرک تقلبی بگیری؟؟؟؟؟؟؟
خوب اگر هدف یاد گیری هست که منابع واسه اینکه خودت یاد بگیری زیاده

behnam2777
29-08-2008, 13:33
lمخواهی 1 میلیون بدی مدرک تقلبی بگیری؟؟؟؟؟؟؟
خوب اگر هدف یاد گیری هست که منابع واسه اینکه خودت یاد بگیری زیاده

اقا من خیلی علاقه به یادگیری شبکه دارم

اطلاعاتم هم صفر است

میشه راهنمایی کنید از کجا شروع کنم ؟

hashem_wolf
29-08-2008, 16:20
اقا من خیلی علاقه به یادگیری شبکه دارم

اطلاعاتم هم صفر است

میشه راهنمایی کنید از کجا شروع کنم ؟

واسه شروع با کتاب های نتورک+ شروع کنید!

فیلم های آموزشی فارسی هم موجود هست!
یکی از دوستان من هم وب سایت آموزش مجازی با قابلیت استریم فیلم با سرع خیلی پایین حتی راه اندازای کرده
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
که دروس تصویری نتورک + هم شاملش میشه!
کتاب نتورک+ انتشارات نص هم توصیه میشه!

behnam2777
29-08-2008, 18:53
حقیقتش من می خوام سریع یاد بگیرم

تا حالا هر چی کتاب راجب هر مساله ای گرفتم 10 صفحه اول را خواندم و پرتش کردم کنار

مثل اینکه الفبای شبکه network+ هست

آموزشگاه ها این دوره را برگذار می کننذ دیگه ؟؟

یک توضیح مختصر می دی که چه چیزی هایی تو این نتورک + هست

bozorgmehr
30-08-2008, 08:27
حقیقتش من می خوام سریع یاد بگیرم

تا حالا هر چی کتاب راجب هر مساله ای گرفتم 10 صفحه اول را خواندم و پرتش کردم کنار

مثل اینکه الفبای شبکه network+ هست

آموزشگاه ها این دوره را برگذار می کننذ دیگه ؟؟

یک توضیح مختصر می دی که چه چیزی هایی تو این نتورک + هست

دوست عزیز در خاج از ایران شما در آموزش دروس شبکه مبحثی جداگانه بعنوان +networkنمیبینی این رشته فقط ساخته و پرداخته گروهی است که میخواهند مردم را سر کیسه کنند میتوانی خودت در google بکردی و ببینی . بعد از رشته تحصیلیت ننوشته بودی .در ضمن اگه اینقدر سریع خسته میشی که بعد از چند صفحه خوندن خسته میشی دور این رشته رو خط بکش چون وقتی ccna گرفتی تازه میفهمی هیچی از شبکه نمیدونی وباید مدارج بالاتر رو طی کنی و مهمتر از همه اینه که هیچکدوم از کلاسها بدرد نمیخورند چون فقط میخوان ازت پول بگیرند چون تو باید با روتر سوئچ کار کنی و بخاطر قیمتهای بالای اون در آموزشگاه ها اگه هنر کنند و واقعا" متمول باشند یه روتر 2700 هست برایnنفر در این رشته مهارت تئوری و عملی باید در کنار یکدیگر باشد که در آموزشگاه ها نیست در ضمن شبکه رشته ای نیست که بتونی اونو یک شبه یاد بگیری حد اقل باید 2-3سال وقت صرفش کنی تازه در صورتی که از قبل با اون آشنائی داشته باشی ویادت باشه در این رشته مانند دیگر دروس تخصصی ممارست وپیگیری و علاقه حرف اول رو میزنه.
موفق باشی

paranoid_android
30-08-2008, 16:37
network+ دوره ای هستش که کمپانی comptia اون رو تدوین کرده و به عنوان یه دروازه ورودی به دنیای networking هستش. network+ یک سری مفاهیم کلی و تئوری در مورد توپولوژی ها، پروتکل ها و تکنولوژی های سخت افزاری و همینطور مروری بر سیستم عامل های مورد استفاده در netwok و امنیت شبکه ارائه میده اما همش بصورت معرفی و نه بصورت کامل. بعد از گذروندن network+ دید خوبی نسبت به شبکه پیدا میکنی و میتونی مسیر بعدیت رو خودت انتخاب کنی. یا به سمت مایکروسافت و مدارک MCSE یا MCITP متمایل میشی یا لینوکس و مدارکی نظیر linux+ یا LPIC1 و LPIC2 و یا سیسکو که نقطه ورودی به مدارک سیسکو CCNA هستش و بعد CCNP یا CCSP یا CCVP و در نهایت CCIE با گرایش routing and switching یا voice و یا security.
با network+ نه میتونی یه شبکه رو مدیریت کنی و نه اینکه یک روتر رو کانفیگ کنی و یا اینکه یک سناریو برای پیاده سازی یک شبکه برای یک سازمان ارائه بدی بلکه فقط با الفبای شبکه آشنا میشی.
البته وارد شدن به دنیای networking حتما با network+ نیست بلکه میتونی از MCSE و یا حتی CCNA هم شروع کنی. در این دوره ها هم در مورد مباحث پایه ای و fundamental شبکه بحث خواهد شد.
یه توصیه، اگه خودت میبینی نمیتونی بخونی حتما آموزشگاه برو، اما با یه استاد خوب شروع کن این خیلی مهمه چون یه استاد بد میتونه تو رو از network زده کنه و ... هم اینکه یک استاد خوب بیشتر به مباحث کاربردی و عملی توجه میکنه و استاد ضعیف عمدتا ذهن دانشجو رو با مفاهیم تئوری سرگرم میکنه بطوری که در دوره های بالاتر مربوط به design و ... با ضعف های عمده مواجه میشی.
موفق باشی.

tahoora001
30-08-2008, 19:49
درسته كه ايران مدركي رو بهت نميده........اما آموزششو ميتوني ببيني و بعد واسه آزمون رسمي بري دوبي و مدركو معتبرو بگيري....مثلا همين cisco هيچ نشاني از ايران توي learning partner هاشون نيس....ولي هستن كسايي كه ccna\ccnpدارن....به نظر من مدرك معتبر زماني به درد ميخوره كه محيط كار ازت بخاد....مثلا بخاي خارج از ايران كار كني...وقتي تو ايران اين شركتا department رسمي ندارن ...مدرك اصل مفهومي نداره....فقط skill لازمه كه كفايت ميكنه آموزش

paranoid_android
30-08-2008, 22:57
در مورد سیسکو فعلا کمپانی سیسکو اجازه نمیده که هیچ تبعه ایرانی مدارکشو بگیره حالا چه میخواد ایران آزمون بده چه یه کشور دیگه اما در مورد مدارک مایکروسافت این سخت گیری ها وجود نداره. نکته دیگه اینکه تمام کسایی که قبل از سال 2007 از سیسکو certificate شدن در صورتی که در آزمون جدید شرکت نکنن مدرکشون باطل میشه.

tahoora001
31-08-2008, 18:18
تا اون جايي كه من شنيدم به nationality كاري ندارن!

paranoid_android
31-08-2008, 19:24
تا اون جايي كه من شنيدم به nationality كاري ندارن!
چرا متاسفانه کار دارن!
بودن چند نفر از دوستانم که برای آزمون های سیسکو رفتن کشورهایی مثل ترکیه یا دبی ولی هیچکدوم ازشون امتحان نگرفتن.

u4mosi
05-09-2008, 13:50
]بیا اینم یه آموزشگاه تو تهران که من تعریفشو زیاد شنیدم ولی بعید می دونم شبکه تو ایران انتخاب مناسبی باشه!البته این نظر شخصی منه:20:
[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/]