PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خريد دستگاه چاپ بر روي سي دي؟؟

aaaammmm87
24-08-2008, 18:49
سلام دوستان مي خواهم يه دستگاه چاپ ليزري بر روي سي دي با قابليت چاپ انبوه بخرم ولي متاسفانه خودم هيچي پيدا نكردم دوستاني كه امار اطلاعاتي راجب اين دستگاه دارن لطف كنن منو راهنمايي كنن و قيمت آنها !! در ضمن اگه ادرس سايتي داريد اونو هم بزاريد

DAN271
24-08-2008, 22:06
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درايوهاي تازه وارد Lg
طبق اعلام اين نمايندگي،GBW-H10N داراي تكنولوژي Blu-Ray در ضبط و خواندن اطلاعات، قابليت ضبط و خواندن ديسك‌هاي DVD با فرمت‌هاي DVD+R/RW، DVD-R/RW و DVD-RAM، قابليت ضبط و خواندن ديسك‌هاي CD-R و
CD-RW است. اين كالا همچنين قابليت ضبط اطلاعات روي ديسك‌هاي DVD دولايه (Double Layer) را داشته و با تمام فرمت‌هاي ديسك‌هاي CD و DVD سازگار است.
حجم بافر اين درايو نيز دو مگابايت است. هنوز قيمت اين درايو اعلام نشده است اما به محض ورود به بازار داخلي با ضمانت ماديران به فروش مي‌رسد
اين نمايندگي همچنين مدل GSA-E40L را از درايوهاي جديد LG در بازار معرفي كرد.
اين درايــو كــــه از خانــــواده Super Matli DVD Rewriter ها است داراي ويژگي‌هايي چون، سرعت 18برابر در ضبط اطلاعات روي DVD، تجهيز به تكنولوژي چاپ روي ديسك (Light scribe)، قابليت ذخيره اطلاعات تا ظرفيت 5/8گيگابايت روي ديسك‌هاي DVD دو لايه است.
سازگاري با ويندوز ويستا و حجم فافر دومگابايتي نيز از ساير ويژگي‌هاي اين درايو 1500گرمي است.
اين درايو با قيمت 89هزار و 800تومان و ضمانت ماديران به فروش مي‌رسد. اين نمايندگي همچنين GSA-E50L از درايوهاي تازه وارد LG معرفي كرد كه به دو نوع منبع تغذيه از طريق پورت USB نوت‌بوك يا PC و همچنين AC Adapter مجهز است.
قابليت چاپ روي CD و DVD، تجهيز به تكنولوژي Secur Disc براي حفاظت از اطلاعات شخصي، تجهيز به پورت USB، قابليت ضبط و خواندن انواع لوح فشرده، قابليت حمل آسان و استفاده در چند دستگاه PC از ويژگي‌هاي اين درايو است.
طراحي زيبا، قابليت ضبط اطلاعات با سرعت 8برابر و قابليت خواندن از روي CD با سرعت 24برابر از ساير ويژگي‌هاي اين درايو است.
اين درايو نيز با قيمت 108هزار تومان و ضمانت ماديران به فروش مي‌رسد.

منبع:-------------

iranzerozone
06-09-2008, 14:53
سلام دوست عزیز

میتونی برای چاپ روی سی دی به سایت شرکت آبنوس نگار مراجعه کنی!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohamad_sina
20-08-2009, 13:50
من خودم شخصا واسه تهیه لیبل بسته لیبل ساز خریدم و خیلی هم ازش راضی هستم
که شامل نرم افزار فارسی برای طراحی لیبل هست که امکانات خوبی داره
خیلی ساده هست کار کردن باهاش خیلی راحته فارسی رو هم خیلی خوب ساپورت می کنه، می تونی تصاویرت رو ویرایش کنی و از این قبیل کارا، آخر کار هم می تونی طرحت رو ذخیره کنی یا رو کاغذ مخصوص لیبل چاپ کنی
بعد از اینکه لیبل آماده شد میتونی با دستگاهی که تو بسته هست و مخصوص برش لیبله برش بدی
ضمنا برای راحتی کار در چسباندن لیبل پشت سی دی یه ابزاری داره که خیلی ساده لیبل رو در مرکز سی دی با دقت بالا می چسبونه
توصیه می کنم سایتش رو حتما ببینی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tchapnegar
23-06-2010, 13:06
سلام
برای خرید دستگاه صنعتی میتونم یه دستگاهی بهت بدم که 11 تا سی دی و دی وی دی رو در 3 دقیقه با کیفییت چاپ هشت رنگ چاپ کنه . موسسه طراحان نگار دارنده طراحی این دستگاهه . توضیحات بیشتر رو بهتره تماس بگیری. شماره های تماس و آدرس رو برات میزارم

02188784350

09124968034

تهران- مییدان سبلان - گلبرگ - نبش کامکار پلاک 34

iranmohr
24-06-2010, 19:41
با چاپ سیلک میتوانید روی سی دی چاپ کنید با هزینه خیلی کم

یک سری دستگاه چاپ سیلک میتوانید در سایت ایران مهر ببینید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 07:41 PM ---------- Previous post was at 07:40 PM ----------

iransilk.com برای چاپ سی دی خوبه دستگاه هاش ارزونه

k cd
29-09-2012, 10:34
سلام دوستان مي خواهم يه دستگاه چاپ ليزري بر روي سي دي با قابليت چاپ انبوه بخرم ولي متاسفانه خودم هيچي پيدا نكردم دوستاني كه امار اطلاعاتي راجب اين دستگاه دارن لطف كنن منو راهنمايي كنن و قيمت آنها !! در ضمن اگه ادرس سايتي داريد اونو هم بزاريد

من یه ست کامل از این دستگاه ها رو دارم واسه فروش (دست دوم در حد نو) خوشحال میشم کمکت کنم.
09132611050