PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Datalife Engine v7.2

mohammad_1ta
23-08-2008, 16:29
سیستم مدیریت محتوای دیتالایف انجین، نسخه 7.2

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ليست امکانات نسخه جديد 7.2 :

- اضافه شدن ماژول تگ هاي مطالب كه در صفحه ي مربوطه، ليست تمامي تگ هايي كه در مطالب قرار گرفته رو نمايش ميده

- نمايش تگ هاي هر مطلب در زير خودش (به صورت لينك)

- اضافه شدن 3 كد به قسمت RSS براي نمايش موضوع، نويسنده و تاريخ

- بهبود يافتن برنامه ي بلوك كننده اسپم براي خبرنامه ها

- اضافه شدن سيستم جديد براي منع كردن كاربران از عضو شدن به صورت Spam

- اضافه شدن كد امنيتي براي ارسال مطلب از هر گروه كاربري

- توانايي اجازه دادن به كاربران براي قرار دادن عكس در امضا يا نظرات

- توانايي محدود كردن كاربران، براي ارسال چند نظر يا مطلب به صورت همزمان

- اضافه شدن سيستم ارسال ايميل به كاربر هنگام دريافت پيغام خصوصي از سايت

- بهبود يافتن كمپرسور Gzip با تنظيمات سرور و كمي افزايش سرعت سايت

- توانايي انتخاب نحوه چيده شدن مطلب در سايت به صورت هاي: تاريخ | امتياز | بازديدها | نظرات | الفبايي

- اضافه شدن يك قسمت به صفحه ويرايش مطلب براي تغيير نام منتشر كننده مطلب

- اضافه شدن Player جديد براي قرار دادن فيلم هاي DivX در سايت

- اضافه شدن يك صفحه براي قرار دادن قوانين سايت

- نمايش قوانين سايت قبل از عضويت كاربر (با دكمه هاي 'قبول دارم' و 'قبول ندارم')

- توانايي منع كردن كاربران از انتخاب يك نام كاربري يا ايميلي كه از قبل مشخص كردين (براي عضويت در سايت)

- قرار گرفتن ويرايشگر پيشرفته WYSYWIG هنگام ويرايش مطلب سريع به صورت AJAX

- تغيير كلي ويرايشگر پيشرفته WYSYWIG به ويرايشگر Tiny MCE (هنوز با ورژن فارسي سازگاري نداره، ولي در حال درست كردنش هستم)

- اضافه شدن يك قابليت جديد هنگام ويرايش مطلب، بطوريكه پس از اتمام ويرايش، تاريخ و نام شخصي كه ويرايش كرده است رو در زير مطلب قرار ميدهد (همراه با علت ويرايش)

- رفع شدن باگ در آپلود تصاوير در صفحات اضافي و رفع شدن 2 باگ ديگر در قسمت ورود به سايت و ويرايش موضوعات

- ايجاد تغييراتي در سيستم امتياز دهي به مطالب (فكر كنم اگه كسي بخواد با Proxy امتياز بده، سيستم قبول نميكنه)

- اضافه شدن تقويم و آرشيو كاملاً شمسي و بدون مشكل و شمسي بودن لينك هاي مطالب هنگام فعال بودن Seo (كه كار دوست عزيزم Saron (سيد محمد صالحي) بوده)

- و يک سري امکانات ديگر كه ترجمه آن ها سخت بوده :دي ....

براي دانلود، به لينك زير مراجعه فرماييد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hesam08
24-08-2008, 15:15
سلام؛ محمد جان واقعا خوشحالم سايت راه افتاده ميشه يك توضيحي درباره DleFarsi.com بدهيد!!! چون مدير اين سايت به من گفته بود كه اين سايت رو با همكاري شما راه اندازي كرده؟؟!! ( و من هم به خاطر اينكه مدير سابق قسمت انگليسي سايت شما بوده حرفشون رو قبول كردم!)چون ايشون به من گفته بودند كه دامين قبلي شما كاملا از دست رفته بود ولي حالا....!!!
نميدونم شايد من گول خوردم يا نه موضوع چيزه ديگه ايست لطفا براي همه توضيح بدهيد تا قضيه روشن بشه ممنون.

اگر شما با DleFarsi.COM همكاري نداريد لطفا بگوييد تا من هم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید را ويرايش كنم..

tabriz-info
24-08-2008, 15:46
منم خوشحالم و تبریک میگم راه اندازی مجدد سایت رو که باعث میشه تا از برخی افراد فرصت سو استفاده گرفته بشه

Hesam08
24-08-2008, 23:09
tabriz-info ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزيز اميدوارم منظور شما من نباشم چون فكر كنم هيچ سودي براي من نداشت، من فقط طبق گفته مدير بخش انگليسي datalifecms.ir كه گفته بود محمد بهش گفته ديگه دامين بالا نمياد و اين سايت جديد خواستم اطلاع رساني كنم همين...
والان هم خوشحالم كه محمد خودش با سايت ديتالايف برگشت ولي بهتر بود تو همين مدت كه خيلي ها درباره غيبت ديتالايف حرف ميزدند خود آقاي يكتا حداقل مي آمدند و پاسخ مي دادند يا حداقل به ميل ها يا PM ها...