PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوری با فتوشاپ این طرح رو بزنیم؟

sirwanonline
21-08-2008, 21:09
:20:سلام چطوری با فتوشاپ این طرح رو بزنیم؟:40:خیلی دوست دارم این خط ها رو :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mojtaba-design
22-08-2008, 05:36
سلام دوسا عزیز 100% اگه جستجو کنی هستش ( من خودم قبلا تو همین تاپیک پیدا کرده بودم...اما یک توصیح کوپولو میدم :
1- یک فایل با اندازه 6*6 باز کن بعد با ابزار مداد (pen) و با رنگ خاکستریی از یک گوشه تا یک گوشه دیگه با شیب مساوی خط بکش بعد اون را تبدیل به پترن میکنی و روی عکس دلخواه میزاری و یک خورده با شفافیت پترن ور بری درست میشه ...

rezaete
22-08-2008, 21:03
متاسفانه الان نمیتونم به pdf تبدیل کنم . عذر میخوام.
=======================
اول از همه نوشته خودتونو تایپ کنید :

اول این که برای ایجاد خطهای روی نوشته باید یک پترن ساخت . برای ساخت پترن یک صفحه جدید با ابعاد ۴*۴ و بکگراند Transparent ايجاد كنيد ( مانند نمونه ) :

بعد زوم صفحه جديد را به حداكثر برسانيد كه صفحه كاملا بزرگ شود . بعد با راست كليك بروي مداد از روي براي بروي پنسيل تغيير دهيد .

بعد با مدادي كه انتخاب كرديد چهار نقطه به رنگ سفيد و با حالت كج ايجاد كنيد كه شكل زير بدست بياد .

بعد از ايجاد نقاط از منوي Edit گزينه Define Pattern رو انتخاب كنيد . سپس در كادري كه ظاهر شده اسم مورد نظر رو (حالا هر چي نوشتين ، نوشتين) بنويسيد و كليك Ok رو بزنيد . بعد از اينكه پترن ايجاد شد صفحه رو ببنديد و به صفحه قبلي (صفحه اي كه در اول نوشته ايجاد كردين‌) برگرديد.
بعد در صفحه فعلي در قسمت لايرها بروي لایه نوشته راست كليك كنيد و گزينه Blending Options رو انتخاب كنيد .

بعد از انتخاب گزينه Blending Options ، كادري ظاهر مي شود.از قسمت سمت چپ كــــادر گزينـــــه Pattern Overlay رو انتخاب كنيد . ازين قسمت پترني رو كه ساختيد انتخاب كنيد و Opacity رو به 50 تغيير بديد.

بعد در همين كادر محاوره اي فعلي Blending Options در منوي سمت چپ كادر گزينه Drop Shadow رو انتخاب كنيد . سپس در قسمت Distance عدد 5 را به صفر تغيير دهيد .

و دوباره بعد از اين در منوي چپ همين كادر محاوره اي Blending Options گزينه Stroke رو انتخاب كنيد و در قسمت Structure سايز رو از 3 به 1 تغيير بديد و Opacity رو صفر كنيد .
و در آخر اينكه گزينه Ok رو بزنيد و شاهد باشيد كه نوشته شما چقدر قشنگ شده :