PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در save کردن

leuven
21-08-2008, 17:03
سلام - من به فتوگرافی و جمع اوری عکسهای استثنایی در قالب اماتور بسیار علاقمندم . خیلی اوقات اگه وقت باشه در سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید جستجو میکنم اونجا از همه دنیا بشکل اماتور عکسهایی رو که گرفتند رو قرار میدن برای استفاده عمومی .

خوب - این مقدمه بود .

حالا مشکل من اینجاست تقریبا1 هفته هست که من نمیتونم از این سایت عکسهای دلخواهم رو save کنم.
نمیدونم چرا اینطور شد .
یعنی وقتی روی عکس دلخواهم rith click میکنم دیگه پنجره save image برام باز نمیشه . یک پنجره دیگه میاد که فقط میتونم اون عکسو zoom و یا out zoom کنم .

ضمنا من معمولا از mozilla استفاده میکنم . اما برای اطمینان درinternet explorer هم تست کردم دقیقا همونجوریه .

نکته / از موقعی که برای اخرین بار flash player رو اپدیت کردم این مشکل هم پیش اومد . ایا به هم ربطی دارند ?

در صورت امکان کمک کنید مشکلمو حل کنم . و اگر راهی بنظرتون نمیرسه . بگید از طریق دیگه ای میتونم عکسامو save کنم .?

من یک صفحه از این سایت . یعنی یک عکس میزارم شما ببینید میتونید اون
save کنید . اگر شد که دیگه صد در صد مشکل از منه .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
لطفا کمک کنید .

سپاسگذارم.:20:

ایدون
21-08-2008, 18:48
اینی که گذاشتی فلشه حالا قبلا چطوری میتونستی sve کنی نمیدونم ولی باید با نرم افزاری مثل saveflash ذخیره بشه همینطوری نمیشه.
بگردی توی پی سی هست

DaRiOuShJh
21-08-2008, 19:05
دوسته عزیز منکه عکسی نمیبینم!
اگر در فلش نشون میده به همین خاطره سیو نکردنه عکس ها هست
شاید ورژنه قبلیه فلش پلیرتون این قابلیت رو ساپورت نمیکرده

فکره خاصی به نظرم نمیرسه جز دانلود کردنه خوده سایت مثلا فقط فرمت های jpg و ... رو!×!

به اینجا هم سر بزن خوب چیزایی داره:

اگه تونستی یه بار دیگه هم تست کن و فلش پلیرت رو پاک کن! ببین چی میشه شاید خوده عکس رو بده

ایدون
21-08-2008, 19:10
دوسته عزیز منکه عکسی نمیبینم!
اگر در فلش نشون میده به همین خاطره سیو نکردنه عکس ها هست
شاید ورژنه قبلیه فلش پلیرتون این قابلیت رو ساپورت نمیکرده

فکره خاصی به نظرم نمیرسه جز دانلود کردنه خوده سایت مثلا فقط فرمت های jpg و ... رو!×!

به اینجا هم سر بزن خوب چیزایی داره:

اگه تونستی یه بار دیگه هم تست کن و فلش پلیرت رو پاک کن! ببین چی میشه شاید خوده عکس رو بده

یه راز داره:31: باید بگی نه ممنون تا عکس رو نشون بده :31:

mahdi7610
21-08-2008, 21:19
سلام

این که zoom و یا out zoom میاد به این خاطر هست که احتمالا شما روی فایلهای فلش راست کلیک می کنید .
که برای سیو اونها نیاز به برنامه دارید .
التبه ویندوز به طور خودکار فایلهای فلش را توی قسمت Temporary Internet Files ویندوز ذخیره می کنه .

اگه عکسی را هم نمی تونید سیو کنید می تونید از print screen استفاده کنید و سپس توی فتوشاپ سیو کنید و بعد هم ذخیره کنید .

در مورد چت هم معذرت می خوام نمی تونم چت کنم چون مسنجر ندارم .
موفق باشید .