PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساخت Menu در داس ؟؟؟

Mehran NZ
21-08-2008, 11:38
دوستان چطور می تونم توی داس منو درست کنم ؟
برنامه هایی که تا حالا نوشتم همش یه ورودی داشتن و یه خروجی و معمولا یه خطی بودن ولی می خوام بدونم چطور می شه یه محیط مثل ورد رو توی داس شبیه سازی کرد؟
یه مثال همین برنامه Edit.com داس می خوام ببینم چطور می شه همچین محیطی درست کرد؟
چه کتابی معرفی می کنید یا چه پیشنهادی دارید؟(چند تا سورس کد هم دانلود کردم که متاسفانه قدیمی بودن و با VS کامپایل نمی شدن و هیچی هم ازشون نفهمیدم)
اینم محیط برنامه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ar@m
21-08-2008, 18:15
منظورت يه چيزي مثل اينه ديگه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mehran NZ
21-08-2008, 20:44
نه عزیزم این اصلا هیچ ربطی نداره به حرف من !! این کلا بحثش جداست
منظورم ساخت منو توی زبان برنامه نویسی هستش به زبان c++ برای برنامه ای که خودمون می نویسیم و با کامپایلر vs عکسشم که گذاشتم می خوام یه همچین چیزی در بیاد
فکر کنم کامل توضیح داده باشم؟! یک مثال می زنم که روشن تر بشید
مثلا این یه منویی هستش که خودم نوشتم همون طوری که می ببینی توی یک زبان برنامه نویسی هستش و کامپایل می شه و مثل توضیحات اون جنابی که اونمتن و نوشته نیست دیگه از این روشن تر نمی شه گفت :46:

hamed valizadeh
21-08-2008, 20:45
شما می تونید برای این کار از کتابخانه TurboVision استفاده کنید.

Mehran NZ
21-08-2008, 21:02
ممنون عزیزم دارم روش کار میکنم سوالی داشتم ازت می پرسم

hamed valizadeh
21-08-2008, 21:50
ممنون عزیزم دارم روش کار میکنم سوالی داشتم ازت می پرسم
سلام

من هیچ آشنایی ای با این کتابخانه ندارم فقط می دونستم که برای این کار این کتابخانه وجود داره.

Mehran NZ
21-08-2008, 22:14
سلام

من هیچ آشنایی ای با این کتابخانه ندارم فقط می دونستم که برای این کار این کتابخانه وجود داره.
ای بابا من دانلودش کردم ولی نتونستم باهاش کار کنم من Visual Studio کار می کنم اینم گیر داده به بورلند اصلا معلوم نیست چه
جوریه می گه توی ویِژوال استادیو خودتون دستی تنظیم کنید و نصب نمی شه و.......
دوستانی که با این برنامه کارکردن به داد برسن لطفا

hamed valizadeh
22-08-2008, 08:23
خب برای این که این کتابخانه برای Borland c++ طراحی شده. منم اون زمانا (1 سال پیش) که پاسکال می نوشتم باهاش آشنا شدم. من فقط می دونم که اگه شما با Dev-C++ کار کنید میتونید اونو روش نصب کنید.

Mehran NZ
22-08-2008, 09:46
خب برای این که این کتابخانه برای Borland c++ طراحی شده. منم اون زمانا (1 سال پیش) که پاسکال می نوشتم باهاش آشنا شدم. من فقط می دونم که اگه شما با Dev-C++ کار کنید میتونید اونو روش نصب کنید.
خوب روی همون بورلند چطوری نصب می شه؟ روی همون پاسکال هم توضیح داده بشه اشکالی نداره فقط یکبار بایدمراحلش و ببینم متاسفانه لینک اموزشی درست و حسابی هم پیدا نکردم

hamed valizadeh
22-08-2008, 11:22
شرکت بورلند از TurboVision برای ساخت Editor های Turbo C++ و Turbo Pascal استفاده کرده.
اینم سایت TurboVision در SF.net

تو ویندوز با این کامپایلر ها کار می کنه: BC++ 5.5, Cygwin, MinGW or MSVC.

اینم سایت آموزشش:

اینم لینکش برای BC++: