PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف محتويات يک فايل متني (نتيجه دو هفته زحمتم بر باد رفت)

sd70
20-08-2008, 22:52
سلام دوستان

دو هفته ـست که دارم فيلم The Dark Knight رو زيرنويس ميکنم. کارش تا فردا پس فردا ديگه تموم بود

امروز زيرنويسش رو داشتم ويرايش ميکردم يه دفه اين سيستم .......... restart شد. (ويندوز مشکل داره هي صفحه آبي مياد restart ميشه. منظور از صفحه آبي همون صفحه اي است که در موقع خرابي رم نشون داده ميشه. حالا اين مشکل بماند.)

بعد از اينکه ويندوز بالا اومد رفتم فايلش رو باز کردم ديدم هيچي توش نيست و تمام کارکترها با فاصله (space) جايگزين شده.

هيچ راهي نداره بتونم برش گردونم؟؟؟

نتيجه دو هفته زحمتم بر باد ميره. خيلي مهمه. خيلي براش وقت گذاشتم. اگه نشه کاريش کرد که هيچي. الانم خيلي اعصابم خورده و خيلي خيلي ناراحتم.

(هر کي بتونه راهنمايي کنه هر وقت زيرنويس تموم شد فيلم رو مفت براش پست ميکنم. همينطور وقتي DVDRip ـش هم بياد از دوباره DVDRip رو هم براش ميفرستم.)

EHSANRF
21-08-2008, 00:45
با چی نوشتیش؟ با نوتپد؟

sd70
21-08-2008, 08:14
با چی نوشتیش؟ با نوتپد؟
يه فايل زيرنويس بود.

تو برنامه Subtitle Workshop بازش کرده بودم.

ولي در کل فرقي با يه فايل متني (TXT) نداره.

sd70
21-08-2008, 11:12
يعني نتيجه اين دو هفته بايد بهمين راحتي حروم شه؟

vahid_civil
21-08-2008, 13:46
sd70 جان خسته نباشی.
اگه بعد از سیو اینجوری شده با برنامه های دیگه هم امتحانش کردی؟
سیو نکرده بودی؟

اینجا زیرنویسش هست . خب رو این ادامه بده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sd70
21-08-2008, 19:40
سلام

سيو شده بود منتها بعد از کرش شدن سيستم فايلش خراب شده بود.

اين حرف رو هم راستي تا حالا سه نفر به من گفتن. اون زيرنويس مشکل داره. تصميم گرفتم از دوباره کار رو شروع کنم. مشکلي نيست. چون قبلا يه بار ترجمه ـش کردم بار دوم کار چندان مشکلي نيست.

در کل از همه متشکرم.

lord_ashkan_z
22-08-2008, 11:20
از برنامه هاي Recovery استفاده كن شايد جواب بگيري. مثله:

my file recovery

sd70
22-08-2008, 14:33
ممنون.

البته من که ديگه از درست شدن فايل نااميد شدم و تصميم گرفتم از دوباره زيرنويسش کنم.

ولي خب برنامه اي که گفتيد رو تست ميکنم. امتحانش ضرري نداره.

متشکر

--------

ويرايش: مطمئنيد که اسم برنامه my file recovery ـه؟

Recover My Files منظورتون بود؟