PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای ساختن یک فروم چقدر memory لازمه؟

alizarghami
20-08-2008, 13:47
سلام دوستان.
من می خوام یک فروم بسازم. می خواستم ببینم که برای این کار چقدر space بخرم. 100 مگ خوبه؟
کم نمیاد که؟

pezhman32
20-08-2008, 14:19
سلام دوستان.
من می خوام یک فروم بسازم. می خواستم ببینم که برای این کار چقدر space بخرم. 100 مگ خوبه؟
کم نمیاد که؟
بستگی داره کاربران سایتت اجازه ی آپلود فایل داشته باشن یا نه و اینکه در سال اول چقدر عضو پیش بینی میکنین و فروم در چه موردی هست؟ کلا" اگه اعضا اجازه ی آپلودفایل نداشته باشن 100 مگ کافیه ولی در غیر این صورت در سال اول 500 مگ پیش نهاد میشه و این مقدار رو باید سالیانه به نسبت تعداد اعضاتون و نیاز اونها افزایش بدین

alizarghami
20-08-2008, 15:49
خب. پس برای من 100 مگ کافیه. حالا کسی می تونه یه سرویس خوب وب هاستینگ پیشنهاد بده! من برام مهمه که سرویس هاستش لینوکس باشه و حتما باید PHP و MySQL رو ساپورت کنه. قیمتش هم مناسب باشه.
خودم بیشتر نظرم روی پرشین وب هست که Plan اولش (LA) به نظر خوب می رسه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه نگاهی بندازین. (جای --------- به انگیلیسی نوشته پرشین وب)
نظر شما چیه؟ کسی می تونه پیشنهادی بده و کمکم کنه؟ :46:

pezhman32
20-08-2008, 16:50
خب. پس برای من 100 مگ کافیه. حالا کسی می تونه یه سرویس خوب وب هاستینگ پیشنهاد بده! من برام مهمه که سرویس هاستش لینوکس باشه و حتما باید PHP و MySQL رو ساپورت کنه. قیمتش هم مناسب باشه.
خودم بیشتر نظرم روی پرشین وب هست که Plan اولش (LA) به نظر خوب می رسه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه نگاهی بندازین. (جای --------- به انگیلیسی نوشته پرشین وب)
نظر شما چیه؟ کسی می تونه پیشنهادی بده و کمکم کنه؟ :46:
راستش من کلا" هیچ وقت به کسی پیشنهاد هاستینگ نمی دم چون یکدفعه یه هاستینگ (جهان هاستینگ) با 2 3 سال سابقه ی کار گزاشت رفت و تمام فایل ها و دیتابیس های تمام اعضاش هم از بین رفت (خدا لعنتش کنه که باعث شد کرک و پر ما بریزه)
خلاصه یه هاستینگ پدر مادر دار پیدا کن که بعدا مثل من پشیمون نشی