PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رمز گذاری روی شبکه وایرلس (مودمd_link 2640t )

elieil
20-08-2008, 12:14
با سلام به دوستان عزیز
من می خواستم بدونم چطوری می تونم روی اینترنت ای دی اس الم پسورد بزارم تا همسایه ها نتونن ازش استفاده کنن البته خودم یک لپ تاپ هم دارم که می خوام توی خونه باهاش وصل باشم در ضمن کامپیوتری هم که مودمم بهش وصله یک پی سی هستش و مودمم هم وایرلسه
راستش من خیلی گشتم نتوستم جوابی پیدا کنم لطفا منو راهنمایی کنید
ممنونم

Virtual.Boy
20-08-2008, 13:34
دوست عزیز شما باید به تنظیمات مودم وایرلستون برین و تنظیمات Encryption رو فعال کنید .شب براتون توضیحات رو با عکس میزارم.

کار زیاد سختی هم نیست.

elieil
20-08-2008, 14:37
واقعا از لطف شما ممنونم
راستش من 2.5 گیگ پهنای باند داشتم بعد از یک هفته دیدم که همش استفاده شده لطفا طوری راهنماییم کنید که بتونم توی خونه با لپ تاپ خودم به پی سی وصل شم
متشکرم

elieil
26-08-2008, 19:17
من منتظر جواب شما هستم

hashem_wolf
26-08-2008, 22:31
متاسفانه در مورد امنیت شبکه های وایرلس اگر طرف مقابل شما حرفه ای باشه ظرف 15 دقیقه الگوریتم رمز نگاری 128 بیتی wep رو با ابزار های خاص میتونه به راحتی کرک کنه!
ولی خوب چند تا کار میشه کرد برای اینکه هر کسی راحت وارد شبکه شما نشه! البته یادتون باشه امنیت همیشه نسبی هیت!

1=کم کردن سگنال تا محدوده مجاز
2: استفاده از الگوریتم های رمز نگاری wep-Wap
3: اعمال مک --------
4:عوض کردن دوره ای کلید های رمز نگاری
5:Change the default password
6:Change the default SSID
7:Disable SSID broadcast
8-ی سرویس dhcp هم غیر فعال کنید!

مقالات فارسی زیادی موجود هست در این زمینه که حتما خوند اون ها رو هم توصیه میکنم!==>

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amir_sa
26-08-2008, 22:44
يه بنده خدايي هست كه براي اكسس پوينتش پسورد گذاشته ولي يادش رفته از كجا . مي تونين مسيرشو بدين براي عوض كردن و پيدا كردن رمز ؟

reb
26-08-2008, 22:57
متاسفانه در مورد امنیت شبکه های وایرلس اگر طرف مقابل شما حرفه ای باشه ظرف 15 دقیقه الگوریتم رمز نگاری 128 بیتی wep رو با ابزار های خاص میتونه به راحتی کرک کنه!
ولی خوب چند تا کار میشه کرد برای اینکه هر کسی راحت وارد شبکه شما نشه! البته یادتون باشه امنیت همیشه نسبی هیت!

توی ویندوز منظورته یا لینوکس؟ اگه برای ویندوز چیزی هست لطفا بگو.
ممنون

hashem_wolf
26-08-2008, 22:59
يه بنده خدايي هست كه براي اكسس پوينتش پسورد گذاشته ولي يادش رفته از كجا . مي تونين مسيرشو بدين براي عوض كردن و پيدا كردن رمز ؟

مدل اکسس پیوینتش چی هست؟؟ تو صفحه مرورگر این ای پی رو بزنه بعد از متل کردن دستگاه: 192.168.0.1

یک سری پسورد دیفالت واسه ریکاوری قسمت ادمین وجود داره!

you would probably type
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید in the address bar to access it, and usually the preset name and password is

Name: admin
Password: Password

Or Name: superuser
Password: password

================================
این هم آموزش مک ف ی ل ت ر ینگ واسه اون ها که امنیت خیلی بیشتری میخوان! گرچه این روش هم با مک اسپوف کردن قابل رد کردن هست!

hashem_wolf
26-08-2008, 23:11
توی ویندوز منظورته یا لینوکس؟ اگه برای ویندوز چیزی هست لطفا بگو.
ممنون

برای کرک Wep سیستم عامل ویندوز یک شوخی بیش نیست! مسلما در لینوکس این کار سریع تر و روتین تر هست
ابزار بیشتری هم در دسترس هست!
ما حتی 1-2 تا توزیع لینوکس مخصوص کار های بی سیم و امنیت بیسیم ! مخصوص و سفارشی واسه همین کار!

فیلم آموزشی این مورد تو اینترتت پر هست!

مطئن باشید مثل 2 تا فیلم بالا همنی قدر سریع میشه به یک شبکه بی سیم نفوذ کرد!
تو ایران که از اینم سریع تر !

reb
26-08-2008, 23:14
فیلمشو دیدم لینوکسشم دارم ولی 15 دقیقه کمه گفتم شاید نرم افزاری باشه که کولکت کنه تو ویندوز

hashem_wolf
26-08-2008, 23:26
نسخه ویندوزی air crack ng هم موجود هست ولی من توصیه نمی کنم

reb
26-08-2008, 23:29
پس اقلا بگو چیه و چرا توصیه نمیشه چون وایرلس اگه جای ثابت باشه صرف میکنه لینوکس ولی اگه موقت باشه نمیصرفه

hashem_wolf
26-08-2008, 23:32
پس اقلا بگو چیه و چرا توصیه نمیشه چون وایرلس اگه جای ثابت باشه صرف میکنه لینوکس ولی اگه موقت باشه نمیصرفه

ثابت؟؟ مگه اکسس پوینت متحرک هم داریم؟؟؟
ما با سرویس دهنده باید در گیر شیم نا کلاینت
یک سوالاتون واضح و دقیق تر بگین شاید بیشتر کمک بتونم کنم
متشکرم

reb
26-08-2008, 23:35
لپتاپ من متحرکه میگرده یجاهایی اکسس پوینت گیر میاره من متحرکم با لپتاپ مثلا 2 ساعت کمتر یا یخورده بیشتر

hashem_wolf
26-08-2008, 23:39
لپتاپ من متحرکه میگرده یجاهایی اکسس پوینت گیر میاره من متحرکم با لپتاپ مثلا 2 ساعت کمتر یا یخورده بیشتر

شما باید war drive یا war walking کنید اول
بعد وارد مرحله attack
بشید
متونی با ایدی یا هو من تماس بگیری یکم راهنماییت کنم!

jasem002
18-04-2010, 12:09
موضوع پروژه من امنیت در شبکه های بیسیم است می خواستم کمکم کنید؟

armaghanngs
02-03-2011, 21:23
اگه dhcp را غیر فعال کنی و ip مودم وایرلس رو تغییر بدهید تا حدودی از ورود افراد به شبکه وایرلس که بتونن از اینترنت شما استفاده کنن جلوگیری کردید.