PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لینک فعال در سایتها چگونه ایجاد میشود

hosein66
20-08-2008, 07:36
لینک فعال در سایتها و وبلاگها که وقتی بر روی اون کلیک میکنیم به شکل دست می باشند چگونه ایجاد میشود

Arsa Persian
20-08-2008, 21:55
لطفا بیشتر توضیح بدین. منظورتان واضح نیست:19:

hosein66
21-08-2008, 01:39
منظور بنده hyperlink می باشد

Ninjai
21-08-2008, 13:46
یعنی میخواین بدونین چطوری باید Hyperlink کرد ؟؟

تو Front page یا Expression متن رو انتخاب میکنین ،روش کلیک راست میکنین و Hyperlink رو انتخاب میکنین و بعد تو کادر پایین پنره لینک رو وارد میکنین (البته حالت Default به شکل دست هست )

hosein66
21-08-2008, 22:45
بنده با فرانت پیج تا به حال کار نکر ده ام ضمنا خوب شد امضا تون رو دیدم امضا تون برای درک خواسته بنده مثال

خوبی می باشد الان تو امضای شما نام یک سایتی وجود دارد ما برای اینکه به اون سایت مورد نظر برویم یا باید اونو تو

آدرس مرور گر کپی کنیم و یا آدرس سایت رو در نوار آدرس تایپ کنیم ولی بعضی وقتا این آدرسها به صورت لینک

می باشند و با کلیک بر روی آن به سایت جدید رهنمون می شویم و نیازی نیست اون آدرس رو تو آدرس بار کپی کنیم

neopersia
21-08-2008, 23:50
شما با چی کار میکنید؟
اصلاً این لینک رو برای چه صفحه ای لازم دارید؟
در کل همه این برنامه ها این کد html رو برای لینک ایجاد میکنن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hosein66
23-08-2008, 03:44
منظورم front page بود که باهاش کار نکرده ام

یعنی من طبق فرمول بالا بخوام آدرس سایتی رو تو همین فروم پی سی ورلد بیارم به لینک تبدیل خواهد شد

ضمنا به جای text for link هم کلمات کلیدی بنویسم؟(چه به انگلیسی و چه به فارسی)

neopersia
23-08-2008, 04:16
کدی که من نوشتم html هست و برای اینکه به صورت لینک نمایش داده بشه باید تو سورس صفحه قرار بگیره یا مثلاً تو قالب وبلاگ
حتی اگه اونو تو یک فایل با پسوند html. هم ذخیره کنید و فایل رو با مرورگر باز کنید به صورت لینک نمایش داده میشه

قسمت text for link هم متنی هست که برای لینک نمایش داده میشه فارسی یا انگلیسیش دیگه دست شماست

hosein66
24-08-2008, 20:55
آقا من اون کد رو تو notepad امتحان کردم جواب داد همونی بود که من می خواستم فقط نمی دونم چرا تو همین فروم

p30world بخش ارسال پاسخ یه آدرسی را امتحان کنم کد ها برعکس کپی می شن مثلا > a href = می بینین که

بر عکس کپی می شن اینو چه می شه کرد

neopersia
24-08-2008, 23:05
توی فروم که نمیشه html ارسال کرد اگه توجه کرده باشید پایین فروم اینو نوشته:

HTML کد خاموش مي باشد
چون مشکل امنیتی پیدا میکنه!

لینک هم توی p30world غیر فعال هست البته فعال هم اگه باشه با استفاده از تگ [URL] انجام میشه.

دلیل برعکس نشون دادن کدها هم اینه که کدها انگلیسی هست و چپ به راست در حالی که صفحات فارسی راست به چپ نشون داده میشه.

hosein66
24-08-2008, 23:43
پس اونوقت این کد html فقط برای همکارا و مدیرا فعاله؟ اگه برای اونا فعاله کاربرای دیگه تو بخش دانلود

همین p30world چطوری لینک می دهند مثلا نوشته شده "فایل های ضمیمه "کلیک می کنی می بینی لینکه

در مورد کدها هم شماها چه راهکارهایی می کنید که درست نوشته می شوند چون الان تو امضای شما هم

لینک هست منظورم درست نوشته شدن از چپ به راسته

eAmin
25-08-2008, 14:30
پس اونوقت این کد html فقط برای همکارا و مدیرا فعاله؟ اگه برای اونا فعاله کاربرای دیگه تو بخش دانلود

همین p30world چطوری لینک می دهند مثلا نوشته شده "فایل های ضمیمه "کلیک می کنی می بینی لینکه

در مورد کدها هم شماها چه راهکارهایی می کنید که درست نوشته می شوند چون الان تو امضای شما هم

لینک هست منظورم درست نوشته شدن از چپ به راسته
سلام.

عزیزم بهتره این تاپیک رو دیگه ادامه ندی چون منجر به گمراه شدن تاپیک می شه.
هر سوالی چیزی داری توی این قسمت مطرح کن!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید