PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب ویندوز XP 64bit

sinaset
19-08-2008, 20:33
سلام دوستانامروز یه پک دی وی دی گرفتمکه انواع اقسام ویندوز های XP توش بود اقسام ویندوز های سرور و xp32bit ,64bitخوب مشکل من اینجاست من وقتی روی step کلیک می کنم( xp64bit)یه دفعه یه اخطار می یاداخطار زیر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دوستان خواهشان کمک کنید من نمی دونم چه کار کنم یه نفر یه راه درست حسابی بدهدرضمن من وقتی کامپیوتر ریستارت می کنم صفحه بوت انتخاب برای انتخاب ویندوز نمی یادخواهاشن کمک کنید.............
اینم عکس از منو برنامهلازم به ذکر است باقی ویندوز xp64bit های دیگه رو که کلیک می کنم همین اخطار رو می ده...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

king emperor
19-08-2008, 20:45
به نظرم مشكل از بوتيبل دي وي دي

sinaset
19-08-2008, 20:50
به نظرم مشكل از بوتيبل دي وي دي

سلام دوست منممنون مهدی جانمن یه راهی به سرم زدهکه کل پوشه ویندوز xp 64bit رو بزارمش روی یه دی وی دی یعنی این پوشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]می گم یه سوال دارم نکونه که کلان خراب باشه ویندوزولی یه سوال اساسی چرا فقط ویندوز های 64bit اینطوریچون باقی ویندوز های 32bit اتوراینشون میاید..مهدی حان یه راه حلی به ما می دیدیمنتطزرم

812
19-08-2008, 23:00
دوست عزیز شما باید این ویندوز رو با بوت اولیه نصب کنین
مثل تمامی ویندوز های دیگه
اول از بایوس مادر بورد باید بوت رو بزارین رو سی دی رام
بعد شروع به نصب کنین(البته بعد از انتخاب کردن ویندوزت)
موفق باشی :)

mahdi7610
19-08-2008, 23:26
سلام

احتمالا مشکل توی نحوه رایت هستش

شما می تونید از برنامه نرو برای رایت کردن این فایل ISO استفاده کنید .

ابتدا یه سی دی خالی توی سی دی رام قرار بدید و برنامه Nero Burning ROM را باز کنید سپس به منوی recorder رفته و گزینه burn image را انتخاب کنید و سپس فایل خودتون را انتخاب کنید و روی گزینه burn کلیک کنید تا رایت بشه .

از برنامه های دیگه هم می تونید استفاده کنید مثل UltraISO و ISOMagic

موفق باشید.

sinaset
20-08-2008, 00:41
سلام

احتمالا مشکل توی نحوه رایت هستش

شما می تونید از برنامه نرو برای رایت کردن این فایل ISO استفاده کنید .

ابتدا یه سی دی خالی توی سی دی رام قرار بدید و برنامه Nero Burning ROM را باز کنید سپس به منوی recorder رفته و گزینه burn image را انتخاب کنید و سپس فایل خودتون را انتخاب کنید و روی گزینه burn کلیک کنید تا رایت بشه .

از برنامه های دیگه هم می تونید استفاده کنید مثل UltraISO و ISOMagic

موفق باشید.

سلام مهدی جان اول از همه بابت چسبیدن مطالب من به هم معذرت می خوام نمی دونم چرا فرم برای من به شکل کدی است... خوب اقا من متوجه نشودم اصلان شما چه می فرمایید من این گزینه رو تویه نرو پیدا نکردم recorder لطفان نرو رو بی خیال من الان نسخه UltraISO 8.6.3 روی دستگاه نصبه این برنامه رو روی همین نسخه برایم توضیح بده من دی وی دی رایتر دارم و این پک دی وی دی است شما می گید که من کلان مطالبش رو رایت کنم یا که نه فقط قسمت مخصوص دی وی دی که ویندوز 64bit روش نصبه اینم عکس کلی محتویات دی وی دی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راستی وقتی سیستم رو ریستارت می کنم صفحه بوت میاید بالا ولی منویه چند گزینه برای انتخاب یا نسب نمی یاد بالا و خودش به صورتی نمی دونم حالا چه جوری میره ویندوز اکس پی 32bit رو نصب می کنه منتطزر پاسختون هستم...

reb
20-08-2008, 01:00
من با این نرم افزار کم حجم فولدر ویندوز ایکس پی رو تبدیل به فایل ایزو بوتیبل کردم.
بعد از این که فایل فشرده رو باز کردی یک دستور العمل تصویری داره که بهش نیگاه کنی میفهمی چیکار باید کرد.
سایز 800 کیلو بایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sinaset
21-08-2008, 13:43
سلام دوستان
من متوجه نمی شم باید چه کار کنم
یه نفر مرحله به مرحله برای من توضیح بده( فرض کنید من از مبتدی هم پایین ترم)
من الان نسخه جدید UltraISO روی سیستم نصبه
روی این نرم افزار بگیید چه کار کنم
و چه چیزی رو باید رایت کنم چه اطلاعات رو باید رایت کنم
کدوم یکی از پوشه هایی زیر رو باید
اصلان برای من توضیح بدید من خیلی گیچ شود راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایدون
21-08-2008, 14:05
من با این نرم افزار کم حجم فولدر ویندوز ایکس پی رو تبدیل به فایل ایزو بوتیبل کردم.
بعد از این که فایل فشرده رو باز کردی یک دستور العمل تصویری داره که بهش نیگاه کنی میفهمی چیکار باید کرد.
سایز 800 کیلو بایت

دستت درد نکنه کار خیلی راحت شد فقط cdimage ورژنش 2.47 هست که من 2.52 رو دارم برات آپلود کردم: