PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ضبط صدا

ninja266
19-08-2008, 17:31
سلام
چه جوری میتونم , صدا یا موزیکی که توسط ویندوز مدیا پلیر در حال پخش هستش رو از طریق کامپیوتر ضبط کنم؟

MaFia_King
19-08-2008, 17:49
با سلام....

من قبلا از برنامه ي SnagIt استفاده مي كردم از صفحه فيلم مي گرفتم بعد صدا رو از فيلم جدا مي كردم.

راستي مگه فايل صوتي توي كامپيوترت نيست ديگه چرا ضبطش مي كني(البته فضولي نباشه)

||سپاس***[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

/.: يا حق:./

ninja266
20-08-2008, 17:58
من یه موزیک با فرمت wma دانلود کردم. فقط با windows media player میتونم اجراش کنم.:19:
نتونستم تو adobe audition واردش کنم. با برنامه های تغییر فرمت هم نتونستم فرمتشو عوض کنم.
فقط میتونم با ویندوز مدیا اجراش کنم. جای جالبش این جاست که چند تا فایل دیگه هم با فرمت wma تو هاردم هست ولی با اونا چنین مشکلی رو ندارم! :18:
به خاطر همین گفتم موقعی که داره اجرا میشه , از طریق کامپیوتر ضبطش کنم. :13:

MaFia_King
23-08-2008, 22:10
با سلام....

دوست عزيز روشي كه من گفتم رو اجرا كردين.

||سپاس**

/.: يا حق:./

alfa_df2000
24-08-2008, 07:09
با سلام

دوست خوبم از اخرین ورژن کرک شده jetaudio استفاده کن عالی ترین نرم افزار در این زمینه می باشد

در ضمن همتایی در این زمینه ندارد.

یا حق

king emperor
24-08-2008, 10:47
اين مشكل را مي توانيد با نرم افزار SoundTap Streaming Audio Recorder حل كنيد

قابليت اين نرم افزار اينه كه هر صداي كه از كامپيوتر شما پخش ميشه را مي تونه ضبط و با فرمت mp3 , wma ذخيره كنه.

ninja266
27-08-2008, 15:44
اين مشكل را مي توانيد با نرم افزار SoundTap Streaming Audio Recorder حل كنيد

قابليت اين نرم افزار اينه كه هر صداي كه از كامپيوتر شما پخش ميشه را مي تونه ضبط و با فرمت mp3 , wma ذخيره كنه.

من لینک دانلودشو پیدا کردم , شما سریال نامبر این نرم افزار ( با ورژن 1.40 ) رو دارید؟؟

lord_ashkan_z
27-08-2008, 17:39
شما مي توني از sound recorder خود ويندو استفاده كني ...

ninja266
28-08-2008, 17:03
شما مي توني از sound recorder خود ويندو استفاده كني ...

امتحان کردم , نمیتونم باهاش ضبط کنم.

DrXoX
28-08-2008, 17:22

امتحان کردم , نمیتونم باهاش ضبط کنم

سلام

با sound recorder کیفیت خوب نمیشه بهترین راه تغییر فرمته ،که گفتی نمیشه از چه برنامه ای برای تغییر فرمت
استفاده میکنی؟

ارور خاصی میده؟

از jetAudio استفاده کردی؟ برای تغییر فرمت و با ضبط صدا؟ چون به راحتی همون طوری که alfa_df2000 گفت با

jetAudio می تونی ضبطش کنی و یا فرمتش رو عوض کنی

sinasignal
29-08-2008, 01:22

بهترین راه استفاده از کانورتر هاست مثل: Total Video Converter و Video Convert Master

ولی اگه حال دانلود نداری از هم اون sound recorder استفاده کن .
فقط برای ضبط داخلی صدای سیستم، باید در:
کنترل پانل گزینه Sounds and Audio devices تب Audio بخش Sound recording گزینه volume رو بزن
بعد اگه Stereo mix تو لیست بود اونو تیک بزن (اگه نبود از Options , 'گزینه Properties رو بزن بعد اونجا Stereo mix رو تیک بزن) حالا میتونی بدون افت کیفیت صدا رو با sound recorder ضبط کنی

ninja266
29-08-2008, 16:07
بهترین راه استفاده از کانورتر هاست مثل: Total Video Converter و Video Convert Master

ولی اگه حال دانلود نداری از هم اون sound recorder استفاده کن .
فقط برای ضبط داخلی صدای سیستم، باید در:
کنترل پانل گزینه Sounds and Audio devices تب Audio بخش Sound recording گزینه volume رو بزن
بعد اگه Stereo mix تو لیست بود اونو تیک بزن (اگه نبود از Options , 'گزینه Properties رو بزن بعد اونجا Stereo mix رو تیک بزن) حالا میتونی بدون افت کیفیت صدا رو با sound recorder ضبط کنی

من از این برنامه برای کانورت استفاده میکنم:
M2Convert Professional v7.0.0.015

من تنظیماتی که فرمودید رو انجام دادم , یه آهنگ رو گذاشتم اجرا بشه بعد رو دکمه رکورد کلیک کردم , تا اون جایی که من میدونم اگر واقعا در حال ضبط باشه باید اون خط سبزی که تو برنامه است نوسان داشته باشه ولی همین جوری صاف میمونه ! من فکر مینکم داره خالی ضبط میکنه! یا اصلا ضبط نمیکنه ! بعد از این که رو دکمه استاپ کلیک کردم این پیغام اومد:
Not enough memory available to complete this operation. Quit one or more applications to increase available memory, and then try again.
نه تنها این آهنگ بلکه هیچ آهنگ دیگری رو نمیتونم با این برنامه ضبط کنم.

ninja266
29-08-2008, 16:20
با سلام

دوست خوبم از اخرین ورژن کرک شده jetaudio استفاده کن عالی ترین نرم افزار در این زمینه می باشد

در ضمن همتایی در این زمینه ندارد.

یا حق

با جت آدیو تونستم ضبط کنم , البته نه اون موزیکی که گفتم رو چون حالا یه مشکل خنده دار بوجود اومده !
دیگه نمیتونم موزیک مد نظرم رو با ویندوز مدیا اجرا کنم.
وقتی که میخوام اجراش کنم یه پیغام میاد که میگه باید یه license دانلود کنی من قبلا این کار رو کرده بودم به خاطر همین میتونستم اجراش کنم . بعد از این که ویندوز ریختم مجبور شدم دوباره دانلودش کنم ولی موقع دانلود این پیغام اومد :
The license cannot be downloaded because the license has already been downloaded 10 times

من فکر نمیکنم تا حالا 10 بار دانلودش کرده باشم!:18:
با جت آدیو هم که اجرا نمیشه .

sinasignal
29-08-2008, 21:37
من از این برنامه برای کانورت استفاده میکنم:
M2Convert Professional v7.0.0.015

من تنظیماتی که فرمودید رو انجام دادم , یه آهنگ رو گذاشتم اجرا بشه بعد رو دکمه رکورد کلیک کردم , تا اون جایی که من میدونم اگر واقعا در حال ضبط باشه باید اون خط سبزی که تو برنامه است نوسان داشته باشه ولی همین جوری صاف میمونه ! من فکر مینکم داره خالی ضبط میکنه! یا اصلا ضبط نمیکنه ! بعد از این که رو دکمه استاپ کلیک کردم این پیغام اومد:
Not enough memory available to complete this operation. Quit one or more applications to increase available memory, and then try again.
نه تنها این آهنگ بلکه هیچ آهنگ دیگری رو نمیتونم با این برنامه ضبط کنم.

تو تنظیمات به جای Stereo mix گزینه line in رو بزن احتمالا درست شه.

پس چرا از همون کانورتر استفاده نمی کنی؟

alfa_df2000
31-08-2008, 06:56
سلام مجدد

دوست خوبم من اگر می گویم از jetaudio اخرین ورژن کرک شده اش استفاده کن دلیلی دارد.

بنده خیلی دنبال این نرم افزارها رفته ام هیچ کدام به پای این نرم افزار در این زمینه نمی رسد.

در هر حال تنظیمات ضبط صدای این نرم افزار را انجام دهید حتما به نتیجه می رسید.

برای کانورت هر نوع فایل صوتی از نرم افزار زیر اخرین ورژن کرک شده اش استفاده کنید :

Allok.MP3.to.AMR.Converterr

بهترین نرم افزار در زمینه کانورت صوت هستش.

در ضمن به نام نرم افزار اصلا توجه نکن بلکه نرم افزار همه کاره صوتی هستش.

موفق باشید.