PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مموری گوشیم باز نمیشه

enimonte
18-08-2008, 16:30
سلام
2 هفته قبل یک فایل به اسمkazme_gheyz.exe توی مموری گوشیم دیدم اول توجهی نکردم تا اینکه برادرم گفت ویروسه.4 روز قبل که گوشیم رو خاموش و روشن کردم دیدم همه فایلهام پاک شده و مموریم رو گوشی کار نمیده.از اونجا که کامپیوترم هم این ویروس رو داشت دیروز به هزار زحمتی بود سیستم رو از این ویروس پاک کردم ولی از دیگه با رم ریدر هم مموری خونده نمیشه.این ارور رو بهم میده.کسی میتونه کمکم کنه

H:is not accessible.
the request could not be performed becuse an I/O device error

salarnight
18-08-2008, 22:49
مموری رو اگه میتونی یه فرمت کن
بعد دوباره با آنتی ویروس ( آپدیت شده ) ترجیحا nod یا kaspersky چک کن
ببین درست میشه یا نه
اگه نشد
مموری رو ببر رو یه کامپیوتر دیگه تست کن
اگه جواب داد
ویندوز رو عوص کن

enimonte
19-08-2008, 08:40
مموری رو اگه میتونی یه فرمت کن
بعد دوباره با آنتی ویروس ( آپدیت شده ) ترجیحا nod یا kaspersky چک کن
ببین درست میشه یا نه
اگه نشد
مموری رو ببر رو یه کامپیوتر دیگه تست کن
اگه جواب داد
ویندوز رو عوص کن

همه این کارها رو انجام دادم نمیشه.فکر کنم اگه کسی بتونه بگه این ارور متعلق به چیه شاید مشکل رفع بشه

salarnight
19-08-2008, 09:20
تو یه pc دیگه هم مشکل داشت ؟
با خود گوشی هم باز نمیشه ؟

enimonte
19-08-2008, 11:59
نه توی سیستم دوستم هم اجرا نمیشه .توی گوشیم k800 هم پیغام فرمت میده ولی پسورد رو که میزنم انگار اشتباه واردش میکنم.بار اول که ویندوز رو عوض کردم باز شد دیدم داخل مموری هم همین ویروسه بود ولی دیگه بعد از اون کار نداد

salarnight
19-08-2008, 13:02
بار اول که ویندوز رو عوض کردم باز شد دیدم داخل مموری هم همین ویروسه بود ولی دیگه بعد از اون کار نداد

خوب نباید باز میکردی دیگه
قبل از اینکه بازش میکردی سریع راست کلیک فرمت میکردی

yahoda
19-08-2008, 15:13
دوست گرامی ویروسی که نام بردید برای کامپیوتره و به موبایل کاری نداره .انتی ویروسش رو هم که حجم کمی داره میتونی از اینترنت دانلود کنی ..anti_kazme_gheyz

enimonte
19-08-2008, 16:08
خب اشتباه کردم بازش کردم.انتی ویروسش رو دارم کل سیستم رو هم پاک کردم ولی چرا مموری کارتم باز نمیشه

Hadi King
19-08-2008, 16:13
خب اشتباه کردم بازش کردم.انتی ویروسش رو دارم کل سیستم رو هم پاک کردم ولی چرا مموری کارتم باز نمیشه
روي گوشي ديگـــه امتحان كردي بازم بالا نيومده ؟
برو روي سيستم ديگه مموريت رو اسكن و فرمت كنــــ ببين چي ميشــــه :11:
موفق باشيد!:40:

salarnight
19-08-2008, 17:37
دوباره ویندوز رو عوض کن فرمت رو بزن

enimonte
19-08-2008, 19:59
نه روی گوشی دیگه ای امتحان نکردم.همین دیروز 2 باره ویندوز رو عوض کردم ولی تغییری نکرد.احتمال داره مشکل از پسورد مموری باشه؟چون من پسورد گذاشتم و مطمئن نیستم که پسورد رو برداشتم یا نه؟الان که مموری رو توی گوشی میذارم این پیام رو بهم میده

Warning.all Content On Memory Stick Will Be Lost.format Anyway.

از من لوک کد میخواهد واسه فرمت .من هم لوک کد صحیح رو میزنم ولی میگه اشتباهه.شرمنده من تازه سونی اریکسون خریدم با خیلی از چیزهاش اشنا نیستم

smss.exe
22-08-2008, 19:21
سلام
دوست عزيز بعضى از گوشى ها دو فايل که حاوى اطلاعات شناسوندن رم به گوشى هست رو در ممورى ها مى ذارند شما بايد با يه گوشى ديگه حتما تست کنى که جواب مى ده

navid lord
24-07-2011, 15:44
سلام
منم بعده اینکه ویندوز زدم اینطور شده
یکی از درایوها باز نمیشه و این ارور رو میده
the request could not be performed because of an i/o device error
چطور میشه درستش کرد؟باید فرمت بشه؟