PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی در ویژوال بیسیک

SADEGH 7
17-08-2008, 20:13
سلام
من می خوام برنامه ای بنویسم که وقتی روی یک picture box کلیک می کنیم ، یک متن رو توی fire fox بنویسه.یعنی مثلا من می خوام توی فروم به سوال یک نفر جواب بدم ، می خوام وقتی روی picture box برنامم کلیک می کنم ، یک متن رو توی قسمت جواب دادن بنویسه (منظورم همون کپی و پیست خودکاره که متن رو قبلا به برنامه دادم.) یا اینکه حداقل وقتی روی picture box کلیک می کنم متن رو توی حافظه ذخیره کنه تا بتونم متن رو توی قسمت جواب دادن بنویسم.البته خواستم از کلیپبورد استفاده کنم ولی کلیپبورد فقط تو محیط برنامه جواب می ده.
ممنون می شم راهنمایی کنید.

sajadmg
18-08-2008, 18:01
سلام
منظورت از اینکه خواستم از کلیپبورد استفاده کنم ولی کلیپبورد فقط تو محیط برنامه جواب می ده چیه؟
کد زیر رو اگه توی رویداد کلیک بنویسی مشکلی نداره حتی خارج از برنامه هم جواب میده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه منظورت چیز دیگه ای بود لطفا بیشتر توضیح بده.

SADEGH 7
18-08-2008, 18:10
سلام
منظورت از اینکه خواستم از کلیپبورد استفاده کنم ولی کلیپبورد فقط تو محیط برنامه جواب می ده چیه؟
کد زیر رو اگه توی رویداد کلیک بنویسی مشکلی نداره حتی خارج از برنامه هم جواب میده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه منظورت چیز دیگه ای بود لطفا بیشتر توضیح بده.
ممنون از راهنماییت.مثل همیشه یادم رفت که اول clear رو استفاده کنم.این حل شد.
اما در مورد قسمت اول سوالم راهی نداره؟

من می خوام برنامه ای بنویسم که وقتی روی یک picture box کلیک می کنیم ، یک متن رو توی fire fox بنویسه.یعنی مثلا من می خوام توی فروم به سوال یک نفر جواب بدم ، می خوام وقتی روی picture box برنامم کلیک می کنم ، یک متن رو توی قسمت جواب دادن بنویسه (منظورم همون کپی و پیست خودکاره که متن رو قبلا به برنامه دادم.)

SADEGH 7
19-08-2008, 16:40
یعنی این کار با vb امکان پذیر نیست؟

من می خوام برنامه ای بنویسم که وقتی روی یک picture box کلیک می کنیم ، یک متن رو توی fire fox بنویسه.یعنی مثلا من می خوام توی فروم به سوال یک نفر جواب بدم ، می خوام وقتی روی picture box برنامم کلیک می کنم ، یک متن رو توی قسمت جواب دادن بنویسه (منظورم همون کپی و پیست خودکاره که متن رو قبلا به برنامه دادم.)

Smafias
19-08-2008, 17:43
سلام!

لطفا در مورد سوال اول واضح تر توضیح بدید!

نمیدونم شاید منظورتون اینه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

امیدوارم حل بشه :11:

SADEGH 7
19-08-2008, 18:49
سلام!

لطفا در مورد سوال اول واضح تر توضیح بدید!

نمیدونم شاید منظورتون اینه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدامیدوارم حل بشه :11:
سلام
اول ممنون از راهنماییت.
ولی متاسفانه برنامه ی AutoInject کار من رو راه نمیندازه.چون من می خوام وقتی روی پیکچر باکس کلیک می کنم یک متن رواینجا کپی کنه.و قسمت target window caption کار رو سخت می کنه.چون هر پنجره ی یک بروزر یک نام متفاوت داره.مثلا اسم این پنجره الآن ( mozila firefox - سp30world forums -درخواست راهنمایی در ویژوال بیسیک ) هست.و من هر تاپیک دیگه ای رو بخوام باز کنم اسم پنجره عوض می شه.
فکر می کنم این عکس دقیقا نشون می ده که من دقیقا چه برنامه ای می خوام:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باز هم ممنون از راهنماییت.