PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ويندوز جديد با تماس دست با نمايشگر و حركات سر كار مي كند

reza2pars
17-08-2008, 18:33
شركت مايكروسافت پس از چند هفته سرانجام حاضر شد برخي ويژگي هاي مربوط به سيستم عامل جديد خود موسوم به ويندوز 7 را اعلام كند، هر چند اين شركت مي گويد جزييات اين امر را تا ماه مهر افشا نخواهد كرد.
به گزارش خبرنگار فناوري اطلاعات فارس به نقل از بي بي سي، مهندسان طراح ويندوز 7 با برگزاري دو كنفرانس تخصصي در مهر ماه اطلاعات بيشتري را در مورد اين سيستم عامل ارائه خواهند كرد. انتظار مي رود ويندوز 7 تا دي ماه دو سال ديگر در دسترس عموم قرار گيرد.
عليرغم اصرار و تلاش خبرنگاران براي پي بردن به جزيياتي در مورد ويندوز 7 يكي از مسائل مشخص شده آن است كه هسته مركزي اين ويندوز از برخي مولفه هاي موجود در ويندوز ويستا بهره مند است.
رابط كاربري لمسي كه با تماس دست كار مي كند و حتي قادر به درك برخي حركات دست و سر نيز هست از جمله ديگر خصوصيات ويندوز ويستا است.
به عنوان مثال براي بستن پنجره ها در ويندوز 7 به جاي استفاده از صفحه كليد و كليك كردن بر روي علامت ضربدر در بالاي صفحه تنها كافي است دستتان را به حالت نيشگون گرفتن بر روي آن پنجره حركت دهيد تا بسته شود.

symk
17-08-2008, 21:18
دیگه دارم از ویندوز و بچه های اون خسته میشم . بابا آخه یع تغییر اساسی بلد نیست این یارو بیل گیتس ؟؟؟

eAmin
18-08-2008, 10:05
دیگه دارم از ویندوز و بچه های اون خسته میشم . بابا آخه یع تغییر اساسی بلد نیست این یارو بیل گیتس ؟؟؟
سلام.

آخه امنیت درستی هم نداره که!

من یکی که حداقل چیزی زیادی نمی خوام، فقط یه خرده امنیت، امنیت، سازگاری و ماندگاریش رو ارتقاع بده واسه من کافیه...